אתר קורסים / לימודי מקצוע טכני / לימודי מקצוע טכני בקבוצת יבנה

לימודי מקצוע טכני בקבוצת יבנה

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

לימודי מקצוע טכני

אם אתם מהירי מחשבה, אוהבים להרכיב ולפרק מכשירים, בעלי יכולת לפתור בעיות בזמן אמת ובעלייחסי אנוש טובים, לימודי מקצוע טכני יכולים להיות עבורכם נכס נפלא בשוק העבודה. הכשרה כזו תהיה מצויינת לכל מי שמעוניין במקצוע מעשי, אשר ניתן לעסוק בו מיד לאחר סיום הלימודים, שמתאים לחיילים משוחררים, לטובת הסבה מקצועית, קריירה חדשה או פתיחת עסק עצמאי. הכשרת טכנאי בתחומי החשמל, האלקטרוניקה, הסלולר או המכשור הרפואי למשל עשויים להיות הנתיב הבטוח שלכם למקצוע פרקטי תוך זמן קצר. מהלך שיעניק לכם נכס חדש, מכניס ומבוקש.
לימודי מקצוע טכני מאפשרים בדרך כלל רכישת מיומנות מקיפה תוך זמן קצר וקצוב. הכשרת מנעולן למשל, נמשכת לא פעם כשלושה חודשים בלבד, שמעניקים מקצוע מוסמך ורווחי לכל החיים.
בין העמודים הבאים באתר מומלץ לשים לב לכך שישנם קורסים אשר מקנים את הידע המקצועי נטו, בעוד אחרים מוסיפים שיעורי העשרה בנושאי שיווק, פרסום, בניית עסק וניהול פיננסי, במטרה לסייע לבוגרים בהקמת עסק עצמאי או בהשתלבות תעסוקתית כשכיר.
 
קורס טכנאי מכשירי חשמל

פעם כל מכשיר חשמלי שנקנה עלה הון, נחשב כ"נכס", ונדרש ממנו לשמש את בעליו שנים רבות בנאמנות. כאשר התקלקל, איש לא שקל להחליפו, ובעת משבר טכני הכתובת המיידית היתה מעבדת הטכנאי, ולא חנות החשמל כדי למצוא בה מכשיר חדש. השדרוגים הטכנולוגיים התכופים, לצד ירידת המחירים, גורמים לכך שכיום נהוג לתקן רק מוצרים גדולים ויקרים, ומכשיר שהתקלקל אחרי תקופת האחריות שלו הופך עבור רובנו להזדמנות לשדרוג. טכנאי מכשירי חשמל משמש כעת בעיקר כשכיר במעבדות יצרן, ופחות במעבדות פרטיות עצמאיות כבעבר.
 
קורס טכנאי מיזוג אוויר
בניגוד לנאמר בפסקה הקודמת, ציוד מיזוג אוויר הוא יקר, התקנתו מורכבת, הטכנולוגיה המשמשת בו קבועה פחות או יותר, ויש היגיון רב מצד הצרכן לתחזק את הציוד ולא להחליפו בעת משבר טכני. במדינה כמו שלנו כמעט בלתי ניתן להסתדר ללא מיזוג. טכנאי מיזוג הוא מקצוע בטוח בעל ביקוש יציב הן במגזר הביתי-פרטי, והן בשוק המוסדי בתחזוקה והקמה של מערכות מרכזיות גדולות. מזגנים משמשים משך שנים, ודורשים לא רק תיקונים, אלא גם טיפול שוטף. כל עוד זה המצב, והאקלים בארצנו רק מחריף ומקצין עם ההתחממות הגלובלית, מובטחים חיוניותו ועתידו של המקצוע, כמו גם הביקוש לעובדים מיומנים בו.
קורס טכנאי אתר קורסים 
קורס טכנאי סלולר
כשכואב לנו משהו, לא תמיד אנחנו רצים מיד לרופא. לעומת זאת, כאשר משהו משתבש במכשיר הסמארטפון שלנו, זהו משבר שעליו להיפתר ללא דיחוי ובאופן מיידי. בעבר היו המפעילים הסלולריים אחראים לתיקונים, אבל כיום ניתן לראות בכל פינה ורחוב חנויות ומעבדות סלולר עצמאיות, שמוכרות ומתקנות מכשירים. מרגע שמכירת ואחזקת הטלפונים יצאה מאחריות החברות מפעילות הרשתות אל אחריות הצרכן, נפתח שוק חדש, המהווה אפיק תעסוקה והכנסה מלא אתגרים והזדמנויות.
 
קורס מנעולן
מנעולנות היא אחד המקצועות התכליתיים ביותר לרכישה, כהסבת מקצוע, הקמת עסק פרטי ועבודה כעצמאי. ההכשרה הדרושה אורכת בממוצע כחצי שנה בלבד בלימודי ערב פעם בשבוע, מאמץ לא גדול, אשר מקנה במהירות וביעילות את כל היקף הידע הנדרש בתפקיד. כמו כן המנעולן פעיל בענף יציב בו הביקושים קבועים כל השנה ובכל שנה. לא אופנה ולא תנאים כלכליים משפיעים על היקף הדרישה הרבה לשירותיו.
 
לימודי אינסטלציה
קשה להכחיש ששרברבות איננה המקצוע הזוהר ביותר במשק. עם זאת, השלכת מצב זה היא ביקוש גבוה לשכירים בענף, והזדמנויות מצויינות גם למי שמבקשים לעסוק בו כעצמאים. על פי נתוני משרד הכלכלה זהו אחד המקצועות הנדרשים ביותר כעת בשוק העבודה.
קטגוריה זו באתר כוללת גם הרבה מאוד מסלולי פיתוח והעשרה מקצועית לאינסטלטורים מוסמכים. הכשרות והסמכות מתקדמות אלו יאפשרו לבעלי המקצוע המנוסים להרחיב את פעילותם גם למגזר המוסדי והאדמיניסטרטיבי.
 
לימודי גז ואנרגיה
בקטגוריה זו באתר תוכלו למצוא שני סוגי לימודים עיקריים; הראשון והבסיסי ביניהם עוסק בתחזוקה ותפעול מתקנים אנרגטיים שונים, לרבות הסמכות בטיחותיות נדרשות, והתמחות בהתייעלות אנרגטית למוסדות וארגונים. הסוג השני של מסלולי הלימודים עוסק בתחום הגז הטבעי. גילוי ופיתוח שדות הגז לחופי הארץ מקדם צורך מיידי באנשי מקצוע שישתלבו בתעשייה מתפתחת זו. ההכשרות בענף חדש זה עוסקות בהולכה, הפצה, התקנה, אחזקה, פיתוח ופיקוח על מתקני גז טבעי, מקצועות שהדרישה להם תתגבר דרמטית עם העלייה הצפויה בשימוש באנרגיה זמינה זו בישראל.
 
ניהול מחסן ממוחשב
אחסנת ובקרת מלאי הם יסוד חיוני ברווחיות ארגון יצרני. על מלאי הסחורות הן לשימוש פעיל והן להפצה להיות בהיקף אידיאלי, כזה המאפשר פעילות שוטפת ויעילה מצד אחד, ומהצד השני חיסכון בעלויות אחסנה של חומרי גלם ושל סחורה מוגמרת כאחד. ניהול מחסן הוא כיום אחד מהתפקידים הלוגיסטיים החשובים ביותר. הכלים המקצועיים המשמשים בו השתכללו מאוד, ודורשים הכשרה ייחודית. בין הקורסים המוצעים בקטגוריה זו ניתן לרכוש הסמכות מקצועיות הניתנות על ידי המכללות עצמן, מטעם משרד הכלכלה או מאיגוד מנהלי הרכש.
 
טכנאי מכשור רפואי
ציוד רפואי הוא לרוב ייחודי, יקר ועתיר ידע. מאותם מכשירים ומתקנים נדרש לפעול באופן שוטף ורציף, כזה שיאפשר זרימה יעילה של מערכות הבריאות התלויות בהם. כל תקלה עלולה להתבטא במשבר בעל השלכות של כדור שלג. טכנאי מכשור רפואי מתמחה באחזקת ציוד מורכב זה, משימה הדורשת מענה מקצועי מיידי ואחראי במיוחד, שחשיבותו היא לא פעם שאלה של חיים ומוות. הטכנאים המשמשים בתפקידים אלו יכולים להנות ממשרות אטרקטיביות בארגוני הבריאות הממלכתיים והפרטיים בארץ, אשר מאופיינים בתנאי עבודה טובים, קביעות ושכר גבוה.
 
טכנאי מיגון ואבטחה
ציוד מיגון מתקדם משמש בימינו במקומות רבים, תוך שהוא מחליף את פעילות המאבטחים, ומאפשר שמירה ובקרה מקיפה על מתקנים ומקומות רבים בו זמנית. כמעט כל מקום בו אנחנו נמצאים מפוקח ומצולם כיום, אפילו מבלי ידיעתנו; חנויות, רחובות, בתים פרטיים, משרדים ועסקים. ציוד בקרה ומעקב זה דורש התקנה ואחזקה שוטפת, מומחיות הנרכשת בקורסים המאכלסים את קטגוריה זו.
 
קורס בקרים מתוכנתים
בקרים לוגיים מתוכנתים הם אחד מכלי הבסיס המשמשים בתעשייה המודרנית לצורך אוטומציה של מערכות ייצור מתקדמות. תפקידם הוא לאסוף מידע ולשלוט על תהליכים ותגובות באופן דיגיטלי או אנלוגי, ובהתאם למערכות הפרטניות הנדרשות לכל משימה. השימוש בכלי זה מאפשר חיסכון רב בכוח אדם, במקביל להגברת הפיקוח על תנאי הייצור, כמו גם לאיכות ואחידות התוצרים. לימודי קורס בקרים מתוכנתים מאפשר השתלבות מקצועית בכירה בארגונים תעשייתיים רבים בארץ, הנמצאים בחזית הטכנולוגיה.
 
קורסים באלקטרוניקה
מערכות אלקטרוניות מורכבות ומתוחכמות נמצאות מסביבנו בכל יום ובכל רגע, החל מהפלאפון שאנו מחזיקים ביד, וכלה חס וחלילה במערכות תומכות ומצילות חיים בבית חולים. קטגוריית לימודי אלקטרוניקה באתר מציעה התמחויות מקצועיות רבות בענף, והזדמנויות תעסוקתיות מגוונות בהתאם.
 
בין שפע הקטגוריות והקורסים המאכלסים את העמודים הבאים באתר ישנם אלה אשר מעניקים הסמכה תקנית למשל מטעם משרד הכלכלה, ואחרים מעניקים הסמכות מצד יצרני הציוד הרלוונטי, לדוגמה חברת סימנס בבקרים מתוכנתים, או מיקרוסופט עבור טכנאי מחשבים. במקרים נוספים ההסמכה ניתנת מטעם המכללה עצמה, בהתאם לסטנדרטים שלה ודרישות שוק העבודה. כך או כך, לימודי מקצוע טכני הם מהלך מקצועי והשכלתי שפותח דלתות רבות מאוד גם במשק העבודה המודרני והמשוכלל, ממש כפי שפתחו בתעשיות המסורתיות בעבר.
קרא עוד על לימודי מקצוע טכני בקבוצת יבנה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

מהו מפעל או ארגון ראוי?

ההשלכה העיקרית האופרטיבית של יכולת החימוש העצמי הינה הנפקת רישיונות נשיאת נשק ע"י הארגון עצמו כמעט ללא התערבות של הרשויות.

מכשירי חשמל - תיקון או עדכון

מכשירי החשמל של פעם נחשבו לנכסים משפחתיים. כשסבתא קנתה טלויזיה, היא ציפתה שתשרת אותה עשרות שנים, שבסופן תוריש אותה לאחד מילדיה בר המזל.

קורסים בתחום המקצועות הטכניים

אין אף בית שלא התקלקלה לו מכונת הכביסה או המקרר, אין אף משרד שלא נתקל בתקלת מחשבים איומה, לא עובר לנו קיץ שלם בלי יום שבו

חשבתם פעם למה בכלל אתם הולכים ללמוד?

בואו נודה באמת, כמעט ואין מקצוע שאי אפשר לעסוק בו ולרכוש בו ידע תוך כדי עבודה ; הרי בעבר אפילו  טכנאים היו

קורס טכנאי סלולר: לימודים עם אופק

למרות שעלות חבילות הטלפון ירדו בצורה משמעותית, בעקבות כניסת מתחרים רבים לשוק, עלותו של הטלפון הסלולארי רק הולכת ועולה,

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום לימודי מקצוע טכני בקבוצת יבנה