אתר קורסים / לימודי תיירות וטיולים / לימודי תיירות וטיולים

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

לימודי תיירות וטיולים

לימודי תיירות וטיולים הם תחומי תעסוקה שהם גם פנאי, ועל כן מבוקשים על ידי רבים. עולם התיירות הינו מגוון ומתחדש כל רגע, טיולים ומסלולים מרתקים פותחים עולם שטרם הכרנו. אם אתם מעוניינים לרכוש ידע ולבקר במקומות שונים ומרתקים ברחבי הארץ ובעולם הרי שלימודים אלו מיועדים לכם. למעשה, לימודי תיירות וטיולים מקנים לכם את כל הכלים הדרושים על מנת להבין ולפעול בצורה נכונה, מתאימה ובטוחה בעולם המלונאות, התעופה, הסיורים והטיולים. 
קורס תיירות וטיולים
לימודי תיירות וטיולים מאפשרים לכל אחד לרכוש מקצוע תוך זמן קצר באמצעות קורסים מקצועיים המתאימים לכל גיל. בין אם מדובר בחבר'ה צעירים, משוחררים טריים מהצבא המעוניינים ללמוד על חשבון המענק הצבאי; באלו המחפשים אחר השתלמות כמורי דרך או אם במסגרת הסבה מקצועית כקריירה שנייה או שלישית - כולם יכולים לרכוש מקצוע שבצדו עבודה רווחית המלאה בחוויות.
לימודי תיירות וטיולים אינם מצריכים כל ידע קודם, אך עם זאת דרושה נחישות, רצון להצליח ויכולת ליצירת שיתופי פעולה עם מגוון רחב של אנשים מכל העולם. עם סיום הקורס ניתן להתחיל ולעבוד  כסוכני נסיעות בחברת תיירות, בשדות התעופה או בחברות לטיולים מאורגנים . שימו לב כי כל אחד יכול לבחון ולבחור את המקום המתאים לו ביותר ולהתפתח בהתאם.

נוסף לכך, דעו כי במקומות עבודה רבים בענף זה זוכים העוסקים בתחום לבונוסים כדוגמת האפשרות להגיע למקומות שונים בעולם לשםהיכרות עם בתי המלון השונים והכנת חוות דעת עליהם לשם המלצה ללקוחות, כמו גם קבלת כרטיס טיסה חינם לאחר תקופה מסוימת. 
קרא עוד על לימודי תיירות וטיולים
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

החיים כטיול - קורס מדריכי טיולים

מסלולי לימודים מסוימים המאפשרים לקחת את התחביב האהוב עליכם צעד אחד קדימה ולהפוך אותו למקצוע של ממש, אשר יכול גם להוות פרנסה ראויה לתקופה ארוכה.

צאו לדרך: חמש סיבות להירשם ללימודי תיירות

עבודה במקצועות התיירות הינה עבודה עם ניחוח של חו"ל, העבודה עם תיירים יוצרת אווירה טובה וחשק לקום בבוקר ולצאת לעבוד.

קורסים להכשרת מורי דרך לתיירים בארץ

מורי דרך הם אנשים שחייהם הם טיול אחד גדול. הם יטיילו בכל העולם ויתפרנסו יפה מטיולים שאנו משלמים עליהם כסף רב, יעבדו עם תיירים

טיולים: מטיילים מתוך אהבה

ביום שישי האחרון ירד שלג בחרמון. התגובות במדינת ישראל נחלקו לשתיים: מצד אחד של המתרס עמדה קבוצת אנשים שהסתכלה בחיוך בשלג

מדריכי טיולים בחו"ל – עבודה או בילוי?

הקורסים מתאימים למגוון רחב של אנשים, מעובדי הוראה לשעבר, דרך אזרחים ותיקים שכוחם עדיין במתניהם ועד לגמלאי צה"ל

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום לימודי תיירות וטיולים