אתר קורסים / ביטוח, סחר בינ"ל והשקעות / ביטוח, סחר בינ"ל והשקעות בחדרה עד גדרה

ביטוח, סחר בינ"ל והשקעות בחדרה עד גדרה

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

ביטוח, סחר בינ"ל והשקעות

ביטוח, סחר בינ"ל ויעוץ פנסיוני מככבים במדור העסקים בכל עיתון. עולם שלם של מושגים מתחום הכלכלה, העסקים, הלימודים בקטגוריה זו מעניקים הצצה לתחום הפיננסי אם במסגרת העשרה או כמקור לתחילתה של קריירה מרתקת ורווחית כאחד.

קורס כלכלה
כלכלה דנה בניהול של המשאבים בעולם אשר מניעים החלטות ומהלכים במשק והמשפיעים על כל אחד מאתנו, הקורס מקנה ידע בסיסי להבנת התחום באופן מקיף המסייע לנתח את נתונים כלכליים וסטטיסטיים שונים כמו גם לאפשר את היכולת לקרוא את הנתונים מתוך מדורי הכלכלה בצורה מעמיקה.

למי מתאימים הלימודים
לכל מי שעוסק בתחום היזמות, העסקים, הנדל"ן ומי שצריך העשרה כדי לקדם את עצמו. המסלול שבו ניתן ללמוד קורס כלכלה הינו מסלול קצר ללימודי ערב או בוקר, המעניק תעודת גמר

מה לומדים
מבוא לכלכלה מיקרו ומקרו, חשבונאות בסיסית, ניתוח של ניירות ערך ודוחות כספיים, מושגי יסוד בהתנהגות צרכנית שבמסגרת שוק דינמי. הכרת הכלכלה המקומית על כל יסודותיה והשפעות הכלכלה העולמית על הפעילויות השונות, הבנת האלמנטים היוצרים תנודות בבורסות בכל העולם ואת מידת ההשפעה של תופעות חברתיות ופוליטיות על הכלכלה. במסגרת הקורס ניתן כל הידע הנדרש כדי להיות בעלי יכולת לפתוח את עמודי הכלכלה בעיתונאות מקצועית ולהבין תהליכים ומגמות כלכליות גלובליות.

לימודי ביטוח, סחר ופנסיה אתר קורסים
קורס שוק ההון

לימודים המעניקים ידע מקיף בהכרת שוק ההון, מניות, בורסה, קופות גמל, אגרות חוב, אופציות – יכולת לנתח את השוק ולהבין את התנודות השונות המתרחשות בו ואת השפעתן על המשק כמו גם על תיק ההשקעות הפרטי שלכם. הקורס מאפשר מפגש עם נתונים מעולם דינמי ומרתק, כך שניתן יהיה בסיומו לסחור ולהבין את תהליכים ומהלכים בבורסות השונות בצורה מעמיקה יותר, תוך מתן דגש על הבורסה הישראלית והמניות הנסחרות בה, וההשפעה שישנה למערכות אחרות עליה, שכן המסחר בשוק ההון משתנה פעמים רבות בהתאם למצבים ביטחוניים, פוליטיים והקורס מקנה את הכלים כיצד להתמודד מול שינויים אלו.

למי מתאימים הלימודים
אין צורך בידע מוקדם. הקורס מתאים הן לאנשי מקצוע בתחום העסקים אשר מעוניינים להעשיר את הידע והן למי אשר רוצה להתחיל לסחור במניות או אופציות בצורה נכונה תוך הבנת כל מהלך באופן מעמיק ורציני. המסלול שבו ניתן ללמוד קורס הכרת שוק ההון – מסלול לימודי תעודה כאשר ניתן להמשיך לקורס מתקדמים.
 
מה לומדים
הנושאים הנלמדים הינם מושגי יסוד בשוק ההון, ניתוח תהליכים ושינויים בכלכלה, סחר במניות ואופציות, השקעות בטוחות לעומת הימור מסוכן.
 
ניתן ללמוד בתחום זה גם: קורס יבוא ויצוא, ניתוח דו"חות כספיים,סחר בינלאומי ועוד. מעבר לרשימה זו קיימים קורסים רבים במסגרת הקטגוריה: קורסביטוח אלמנטרי, קורסי כלכלה, שוק ההון, קורסביטוח פנסיוני ,השקעות נדל"ן . מומלץ לעבור על הרשימה המלאה, למצוא את הקורס שמעניין אתכם בביטוח, סחר בינ"ל ויעוץ פנסיוני, ולקבל פרטים על אודות אותו תחום עניין.
קרא עוד על ביטוח, סחר בינ"ל והשקעות בחדרה עד גדרה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

קריירה בסחר בינלאומי

סחר בין לאומי מורכב משני חלקים הראשון הוא ייבוא ועוסק ברכישה של סחורות מחו"ל. השני, ייצוא, עוסק במכירה והפצה של סחורות למדינות אחרות.

הכדאיות שבקורס סחר ושילוח בינלאומי

המסחר והשווקים הגלובליים מאפשרים לנו, הצרכנים המודרניים, ליהנות מכל שפע אפשרי מכל קצוות תבל. אם בעבר מכסי מגן ועלויות שילוח

ייעוץ פנסיוני – על מה ולמה

הבעיה הראשית בבואנו לבחון ולטפל בתכניות הפנסיה היא חוסר הידע המקצועי לכך. כולנו מקבלים דו"חות שונים מחברות הביטוח

ייעוץ פנסיוני: המקצוע של העתיד, בשביל המחר

חוק הפנסיה שעבר בשנים האחרונות ופרשת מיידוף המפורסמת גרמו ליותר ויותר אנשים להבין שתוכנית פנסיה טובה היא לא דבר מובן מאליו.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום ביטוח, סחר בינ"ל והשקעות בחדרה עד גדרה