אתר קורסים / בעלי חיים / קורס מנהלי חוות סוסים
רכיבה על סוסים היא חוויה הקוסמת לאנשים רבים ברחבי העולם. חוות סוסים המפעילים רכיבה חווייתית מציעים חוויה זו לאנשים הן באופן מזדמן והן עבור אנשים העושים זאת על בסיס קבוע כתחביב. יחד עם זאת, חלק מן האנשים מתאהבים בפעילות זו ומבקשים להפוך אותה למקצוע ולמעשה להדריך קבוצות ויחידים ברכיבה על סוסים.
אדם המבקש להפוך למדריך מקצועי ברכיבה על סוסים זקוק למספר כישורים בסיסיים כגון, אהבה לסוסים, יכולת תקשורת בינאישית, סבלנות ויכולת הדרכה והראה. נוסף לכך, דרושה יכולת  תשומת לב לפרטים רבים על מנת לשמור על בטיחות הרוכב ובריאותו, וכן על מנת ללמדו את כל הסודות שיאפשרו להגיע לרמת הנאה מיטבית מפעילות זו. חשוב לציין כי יכולת פיזית גם היא חשובה מאוד כאשר עובדים עם סוסים כיוון שעבודה זו כוללת שעות ארוכות של טיפול בסוסים בכל עונות השנה.

מה נלמד בקורס?
במסגרת הקורס נלמדים כל ההיבטים על חייהם של הסוסים. סוגי סוסים והתאמתם לתחום, אורח חייהם בטבע ובשבי, מה הם אוכלים, כיצד הם מתקשרים ביניהם, ומה הפסיכולוגיה העמוקה המנחה את התנהגותם. ידע זה הוא הבסיס לכל עבודה עם סוסים, והוא נדרש ככלי הכרחי על מנת לייצר מסוגלות של התמודדות עם כל מצב שעלול להיווצר בזמן הפעילות.
עוד נלמד במסגרת הקורס נושא הרכיבה החווייתית. כיצד יש ללמד רוכב חדש, מהו החומר התיאורטי שיש להעביר ובאילו שלבים, כיצד לתרגל צעדים ראשונים, מהם הדגשים שיש לשים אליהם לב, ועוד כהנה וכהנה נושאים הקשורים לעולם זה. כמו כן, במסגרת הקורס נלמדת גם הדרכת רכיבה אמנותית המיועדת לאנשים המעוניינים לעסוק בתחום זה הן במסגרת פרטית והן במסגרת תחרויות ספורטיביות בארץ ובעולם.
קורס זה מיועד לאנשים המעוניינים לפתח קריירה בתחום זה, או לאנשים הפעילים בתחום ומעוניינים בביצוע רענון תקופתי של הידע הקיים ברשותם. כמו כן, הקורס מתאים גם לאנשים המעוניינים ללמוד לרכוב על סוסים. מעגלי הידע הרחבים המועברים במסגרת הקורס לצד תרגולים פיזיים בפועל, יכולים להפוך כל סטודנט בקורס לרוכב מקצועי ומיומן.
קרא עוד על קורס מנהלי חוות סוסים
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס מנהלי חוות סוסים