אתר קורסים / פנים ארגוני / קורס פנים ארגוני למזכירות / קורס פנים ארגוני למזכירות - קורסים פנים ארגוניים

קורס פנים ארגוני למזכירות - קורסים פנים ארגוניים

לימודי קורס פנים ארגוני למזכירות מיועדים להעשרה קבוצתית של מכלול הידע המקצועי של מנהלות המשרד בארגון, למשל ברכישת מיומנויות של ניהול משא ומתן, הכנת פרויקטים, התמודדות עם משימות מורכבות, יצירת שיתופי פעולה פנים וחוץ ארגוניים, הקמת מערך של שירות ברמה גבוהה, תוך מתן דגש על צורכי הארגון וייצוגו. במרבית המקרים הקורס מועבר במקום העבודה עצמו, ובהשתתפות כלל המזכירות בארגון.
 
במקומות עבודה גדולים, המזכירות מהוות את הצינור המרכזי להעברת מידע בפנים הארגון ומחוצה לו, הן האחראיות ליצירת קשרי עבודה עם ארגונים אחרים, ומרכזות במידה רבה את עבודה הצוות כלפי פנים.
לעתים נוצר צורך לתגבר ארגונית יכולות מקצועיות כלשהן, כמו למשל מיומנות בחשבונאות, קורס הקלדה עיוורת, הקניית בקיאות בתוכנות חבילת אופיס של מיקרוסופט, או כאשר נדרשת הטמעה של טכנולוגיה חדשה, והדבר דורש הכשרה של מספר עובדות בארגון. לשם כך בוחרים רבים לשלוח אותן לקורס פנים ארגוני, אשר באמצעותו יוכלו לרכוש כלים חשובים וחיוניים לניהול תקין, יעיל ואפקטיבי בהיבט האדמיניסטרטיבי והאנושי כאחד.
 
עבור מי מתאימים הלימודים
מדובר בקורס המורכב על פי תכנית שכל ארגון בונה לעצמו באופן אישי בהתאם לצרכים, שכן בכל אחד ישנם דגשים אחרים בהם יש להשקיע, לכן ארגונים אשר רוצים לקדם את המערכת ולהפוך אותה ליעילה יותר, יוצרים תכנית ייחודית וממוקדת לצרכיהם. האתגר יכול להתבטא בהטמעת ידע, הקניית תרבות ארגונית רצויה או רכישה משותפת של כלי עבודה מקצועיים. כאשר מדובר בארגון גדול, יהיה יעיל וחכם יותר לקיים הכשרה פנים ארגונית ייעודית, מאשר ללמד בנפרד כל אחד ואחת.
 
הקורסים בקטגוריה זו אינם מיועדים לפרטיים או לחברות ומשרדים קטנים בדרך כלל, אלא לארגונים גדולים, הכוללים כמות מסויימת של מזכירות, למשל משרד עורכי דין גדול. אם מדובר במספר מזכירות בודדות, הרי שיהיה לרוב חסכוני יותר שילמדו את הידע המבוקש באופן אישי.
 
מכיוון שמדובר בדרך כלל בתכניות לימוד ייעודיות העונות לצרכים פרטניים, לימודי קורס פנים ארגוני למזכירות מתקיימים בכל רחבי הארץ בהתאם למיקום של הארגון עצמו, חיפה, תל אביב, רמת גן, נתניה, כפר סבא, הרצליה, רעננה, פתח תקווה ובעצם בכל מקום מבוקש ובו ניתן להפעיל כיתת לימוד זמנית.
 
 
קרא עוד על קורס פנים ארגוני למזכירות - קורסים פנים ארגוניים

נמצא קורס אחד

קורס פנים ארגוני למזכירות


צוות רז
הקורס הוא פנים ארגוני ומיועד לקבוצת מזכירות בארגון (לא מיועד ללקוחות פרטיים).   עבודתה של המזכירה מתנהלת בסביבה מורכבת ומרובת דרישות. עליה לבצע אותה תוך גילוי מיומנויות בתחומים מגוונים, יכולת שליטה במספר
קורסים - קורסים פנים ארגוניים
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

להיות או לא להיות - מזכירה רפואית

מזכירה רפואית היא האדם הראשון והאחרון אשר בו נתקלים חולים בהגיעם לקבלת טיפול רפואי. היא זו שמקבלת אותם ומנתבת אותם אל הרופא