פריהנד היא תוכנה ותיקה וידועה מאוד כבר שנים רבות המאפשרת יצירת עבודה גרפית ברמה מקצועית בקלות ובנוחות, לכן, מעבר לאנשי המקצוע, עושים בה שימוש גם אנשים לצרכים ביתיים. קורס פריהנד הוא קורס העשרה אשר מתאים לכל מי שרוצה להרחיב את השכלתו בתחום הגרפי, להכיר את הכלים שמציעה התוכנה ולדעת להשתמש בהם בצורה מושכלת.
בתוכנת פריהנד משתמשים כמובן גרפיקאים, וכן גם אדריכלים, פרסומאים, בוני אתרי אינטרנט ומעצבי אתרים ועוד. התוכנה מאפשרת יצירת לוגו ומודעות לאינטרנט, וכן גם גרפיקה לדפוס. לכן, בקורס לומדים להשתמש בכלים שיש בתוכנה, ובתפריטים שהיא מציעה בכדי להביא את המשתמשים לרמת שליטה ומיומנות גבוהות ביותר.
התכנים הנכללים במהלך הקורס כוללים כלים רבים ליצירת תמונות מעניינות ומשמעותיות, וכן עימוד של דף, החל מכלי שרטוט,כלי סימון, שילוב תמונות, עבור דרך יצירה ושילוב של גופים, עבודה עם מלל, עריכת תמונות ועצמים, וכן גם יצירת אפקטים לתמונה, יצירת אשלייה של תלת מימד, שילוב צבעים, והתאמת סוג הצבע למטרות העבודה (דפוס או אינטרנט, לדוגמא), ייצוא קבצים לתוכנות אחרות ועוד.

מעבר לתכנים אלו לומדים המשתתפים כיצד לשלב עבודה עם תוכנה זו ולהיעזר בתוכנות אחרות על מנת למקסם את התוצאה הסופית ולשכלל את יכולות העיצוב. פרק זה הוא חשוב בייחוד עבור גרפיקאים לעתיד המעוניינים ללמוד את התוכנה כחלק ממכלול שלם.
אפשר ללמוד את לימודי תוכנת הפריהנד ברמות שונות. יש לימודי פריהנד למתחילים, וכן גם קורסים למתקדמים המכירים את התוכנה ורוצים לשכלל את יכולותיהם. במכללות רבות לומדים להכיר את התוכנה לא כקורס נפרד העומד בפני עצמו אלא כחלק מלימודי עיצוב בכלל, לימודים אשר נמשכים מספר סמסטרים, בכדי לתת בידי הלומדים את התחום הגרפי, עוד כלי עבודה נוח וידידותי. תוכנת הפריהנד נלמדת במספר מפגשים הנע בין 20 ל- 40 שעות בסך הכל, כאשר בנוסף ללימודים בכיתה מומלץ ביותר גם לתרגל בבית את השימוש בתוכנה, בכדי להצליח לשלוט היטב בכלים שמציעה התוכנה בכלל.

למרות שיש היום בשוק עוד מספר תוכנות גרפיות ברמה גבוהה מאוד, וזוהרה של פריהנד קצת עומעם לאחרונה, עדיין ניתן למצוא קורסים של פריהנד במקומות רבים בארץ. יש קורס פריהנד בתל אביב, קורס פרי הנד בכפר סבא, קורס פריהנד בראשון לציון, קורס פריהנד ברחובות, קורס פריהנד בבאר שבע, קורס פריהנד בירושלים וכן בערים נוספות הכל רחבי הארץ.
קרא עוד על קורס פריהנד
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס פריהנד