אתר קורסים / הרצאות, סדנאות וגיבוש / סדנאות תקשורת / סדנאות תקשורת - קורסים לגילאי 18 ומעלה

סדנאות תקשורת - קורסים לגילאי 18 ומעלה

סדנאות תקשורת ממוקדות בנושאים שונים ומגוונים בעולם זה, בין אם המדובר בתקשורת בין אישית, חברתית, בעבודה, בזוגיות או תקשורת המונים. סדנאות הן מודל מעניין, ייחודי ונפוץ של לימודים, הן מאפשרות לנוכחים מסגרת מוגבלת, מעשית וחווייתית לרכישת ידע רחב ולצורך הרחבת אופקים, העשרת הידע האישי, וכן לצורך יישום בחיים האישיים, והן עוסקים במגוון רחב של נושאים ותחומי עניין. סדנאות מוסיקה, אמנות ותרבות, בישול ואפייה, צמיחה אישית וזאת להבדיל מלימודי העשרה למשל, הכוללים פאנלים, שעוסקים פחות בפן היישומי-מעשי, ומתרכזים בנושאים כגון פוליטיקה, אקטואליה, דת, היסטוריה או חברה.
סדנאות תקשורת אתר קורסים

קטגוריה זו באתר כוללת שני סוגים מרכזיים של סדנאות תקשורת; הראשון הוא מסלולים יישומיים נקודתיים כגון סדנת תקשורת לבני נוער בחופש, או מסלולים העוסקים בתקשורת בפן הבין-אישי שלה, כדוגמת סדנאות דיבור בפני קהל. במסגרת הסדנאות לומדים בליווי מנחים מומחים בתחום את משמעותה ויסודותיה של התקשורת בחיי האדם. מדוע אנו מקיימים דיאלוג זה עם זה, למה זה כל כך חשוב בחיינו, מהם המודלים הקיימים, ואשר ניתן ללמוד גם מיצורים ובעלי חיים אחרים, כיצד בנוי התהליך, מה מטרותיו, מה הם מרכיביו ועוד שאלות רבות המוצאות מענה במסגרת זו.

יתרונן הגדול של סדנאות הוא היכולת ליישם את החומר הנלמד בזמן אמת ומיד ראשונה. הנוכחים הסופגים ידע רב במהלך הסדנא, מסוגלים בכל שלב להשתתף בדיון, להרחיב אותו בכיוונים מסויימים ומעניינים, ולהתנסות בחומר הנלמד. כך למשל ניתן להתנסות בבניית מסרים, קיום סשן של בזמן אמת, קריאת שפת גוף בין אישית, התנסות יעילה אל מול תקשורת לא יעילה בזמן אמת וכדומה.
עולם זה הוא עולם רחב הכולל תחומים רבים ומגוונים. ניתן לקיים סדנאות בנושאי תקשורת בין אישית המתמקדים בנושא של שיחה, שפת גוף, העברת מסרים בצורה מדוייקת ואסרטיבית, הקשבה וכדומה. ניתן גם ללכת לכיוון של תקשורת המונים הכוללת לימוד סוגיות בעולם הטלוויזיה, הרדיו, העיתונות הכתובה, האינטרנט וכדומה.

הסדנאות מיועדות לאנשים המתעניינים בשיפור יכולות התקשורת הבין אישית שלהם, או לחילופין לאנשים המעוניינים להכיר יותר את עולם תקשורת ההמונים.
סדנאות תקשורת נלמדות במגוון מוסדות בערים מרכזיות ברחבי הארץ כמו חיפה, תל אביב, ירושלים ובאר שבע, וכן ניתן לקיים אותן במסגרות פנים ארגוניות על פי דרישות הלקוח.
קרא עוד על סדנאות תקשורת - קורסים לגילאי 18 ומעלה

נמצאו 3 קורסים

כתיבה עיתונאית לאינטרנט ול-New Media


ביה"ס חשיפה - האוניברסיטה הפתוחה
הקניית יכולות וארגז כלים לכתיבה עיתונאית וכתיבה קצרה לפלטפורמות  דיגיטליות וגם כתיבה אישית. הסטודנטים ירכשו כלים, עיוניים ומעשיים, ויתרגלו אותם בסוגי הכתיבה השונים. יתרונו הגדול של הקורס נעוץ בכך שהוא מתמקד בחשוב,
קורסים - קורסים לגילאי 18 ומעלה

תחקיר ותוכן


Re-Search
קורס המתמקד במגוון תחקירים לתחומי התקשורת השונים, והיבטים המקצועיים ואישיים של תפקיד זה. עבודת התחקיר כוללת התבוננות פנימה, ודורשת מודעות למה שאנו חשים כשאנו פוגשים אדם, נסיבות, או נושא למחקר.
קורסים - קורסים לגילאי 18 ומעלה

תואר שני בתקשורת


המכללה האקדמית נתניה
מסלול זה מעניק ידע וכלים להבנת העולם החברתי והתרבותי בעידן של המדיה החדשה. התוכנית מציעה מסלול מיוחד למורים מכיוון שתואר שני בתקשורת מהווה השלמה נפלאה ועדכנית להשכלתם. בנוסף ללימודים הפרונטאליים יתקיימו גם
נתניה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

הפרעות אכילה? זו לא רק אשמת הטלוויזיה

אחת מהנחות היסוד הבסיסיות ביותר היא שהעלייה בחשיפת בני הנוער למדיות השונות ב תקשורת הורידה את רמת ההשפעה שיש להורים

תחקירנות - המקצוע לרודפי צדק

במדינות דמוקרטיות יש למקצוע התחקירנות מקום של כבוד. תפקידו של התחקירן הינו לחשוף התנהלויות כושלות של רשויות המדינה ושל חברות,

יח"צ ודוברות: להתמודד עם התקשורת בהצלחה

על אף שלעתים משרת הדובר נראית כעול על צוואר משלם המיסים ותו לא, הרי שמקצוען איכותי שיודע את העבודה יכול לסייע למעסיק שלו

לא נפסיק ללמוד: על חוגי בית וקורסי העשרה

רובנו מחכים לזמן בו נוכל לעשות את מה שאנחנו באמת רוצים. עבור חלקנו יהיה זה לשתות קפה בעשר בבוקר ולראות לאן מתגלגל היום,