אתר קורסים / ביטוח, סחר בינ"ל, יעוץ פנסיוני / ביטוח, סחר בינ"ל, יעוץ פנסיוני - לימודים לחיילים משוחררים ע"ח הפיקדון

ביטוח, סחר בינ"ל, יעוץ פנסיוני - לימודים לחיילים משוחררים ע"ח הפיקדון

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

ביטוח, סחר בינ"ל, יעוץ פנסיוני

ביטוח, סחר בינ"ל ויעוץ פנסיוני מככבים במדור העסקים בכל עיתון. עולם שלם של מושגים מתחום הכלכלה, העסקים, הלימודים בקטגוריה זו מעניקים הצצה לתחום הפיננסי אם במסגרת העשרה או כמקור לתחילתה של קריירה מרתקת ורווחית כאחד.

קורס כלכלה
כלכלה דנה בניהול של המשאבים בעולם אשר מניעים החלטות ומהלכים במשק והמשפיעים על כל אחד מאתנו, הקורס מקנה ידע בסיסי להבנת התחום באופן מקיף המסייע לנתח את נתונים כלכליים וסטטיסטיים שונים כמו גם לאפשר את היכולת לקרוא את הנתונים מתוך מדורי הכלכלה בצורה מעמיקה.

למי מתאימים הלימודים
לכל מי שעוסק בתחום היזמות, העסקים, הנדל"ן ומי שצריך העשרה כדי לקדם את עצמו. המסלול שבו ניתן ללמוד קורס כלכלה הינו מסלול קצר ללימודי ערב או בוקר, המעניק תעודת גמר
מה לומדים
מבוא לכלכלה מיקרו ומקרו, חשבונאות בסיסית, ניתוח של ניירות ערך ודוחות כספיים, מושגי יסוד בהתנהגות צרכנית שבמסגרת שוק דינמי. הכרת הכלכלה המקומית על כל יסודותיה והשפעות הכלכלה העולמית על הפעילויות השונות, הבנת האלמנטים היוצרים תנודות בבורסות בכל העולם ואת מידת ההשפעה של תופעות חברתיות ופוליטיות על הכלכלה. במסגרת הקורס ניתן כל הידע הנדרש כדי להיות בעלי יכולת לפתוח את עמודי הכלכלה בעיתונאות מקצועית ולהבין תהליכים ומגמות כלכליות גלובליות.

לימודי ביטוח, סחר ופנסיה אתר קורסים
קורס שוק ההון

לימודים המעניקים ידע מקיף בהכרת שוק ההון, מניות, בורסה, קופות גמל, אגרות חוב, אופציות – יכולת לנתח את השוק ולהבין את התנודות השונות המתרחשות בו ואת השפעתן על המשק כמו גם על תיק ההשקעות הפרטי שלכם. הקורס מאפשר מפגש עם נתונים מעולם דינמי ומרתק, כך שניתן יהיה בסיומו לסחור ולהבין את תהליכים ומהלכים בבורסות השונות בצורה מעמיקה יותר, תוך מתן דגש על הבורסה הישראלית והמניות הנסחרות בה, וההשפעה שישנה למערכות אחרות עליה, שכן המסחר בשוק ההון משתנה פעמים רבות בהתאם למצבים ביטחוניים, פוליטיים והקורס מקנה את הכלים כיצד להתמודד מול שינויים אלו.

למי מתאימים הלימודים
אין צורך בידע מוקדם. הקורס מתאים הן לאנשי מקצוע בתחום העסקים אשר מעוניינים להעשיר את הידע והן למי אשר רוצה להתחיל לסחור במניות או אופציות בצורה נכונה תוך הבנת כל מהלך באופן מעמיק ורציני. המסלול שבו ניתן ללמוד קורס הכרת שוק ההון – מסלול לימודי תעודה כאשר ניתן להמשיך לקורס מתקדמים.
מה לומדים
הנושאים הנלמדים הינם מושגי יסוד בשוק ההון, ניתוח תהליכים ושינויים בכלכלה, סחר במניות ואופציות, השקעות בטוחות לעומת הימור מסוכן.
 
ניתן ללמוד בתחום זה גם: קורס יבוא ויצוא, ניתוח דו"חות כספיים, סחר בינלאומי ועוד. מעבר לרשימה זו קיימים קורסים רבים במסגרת הקטגוריה: קורס ביטוח אלמנטרי, קורסי כלכלה, שוק ההון, קורס ביטוח פנסיוני, השקעות נדל"ן. מומלץ לעבור על הרשימה המלאה, למצוא את הקורס שמעניין אתכם בביטוח, סחר בינ"ל ויעוץ פנסיוני, ולקבל פרטים על אודות אותו תחום עניין.
קרא עוד על ביטוח, סחר בינ"ל, יעוץ פנסיוני - לימודים לחיילים משוחררים ע"ח הפיקדון
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

7 צעדים לעצמאות כלכלית באמצעות האינטרנט

מבחינתי, בתפיסת העולם שלי להיות חופשי משמעותו אחת: האפשרות לבחור. אני מאמין שרוב האנשים היו שמחים לו היתה להם האפשרות לבחור.

קורס ניתוח טכני: למשקיעים ולמשקיעים לעתיד

מאז שנולד המושג 'תן לכסף שלך לעבוד במקומך' אנשים התחילו לקחת את זה ברצינות והתחילו להשקיע בתוכניות שונות ובאפיקים

איך מחשבים פיצויי פיטורין?

באופן כללי פיצויי פיטורין מחושבים בהתאם לשכר שהעובד קיבל במהלך שנות עבודתו. הנוסחה הבסיסית אומרת: מספר השנים שבהן עבד כפול

קורס רכש ולוגיסטיקה: אפשרויות קידום, שכר ממוצע, אופי התפקיד

רגע לפני שאתם נרשמים לקורסים ברכש ולוגיסטיקה ודקה לפני שאתם מגישים קורות חיים למשרה בתחום, כדאי שתכירו את אופי התפקיד,

יועץ לימודים - מה זה בכלל ולמה כדאי

 בכל מערכת של השכלה גבוהה, בין ומדובר בקורס ממוקד, במכללה המציעה מספר קורסים או באתר אינטרנט העוסק בתחום, קיימים יועצי

קריירה בסחר בינלאומי

סחר בין לאומי מורכב משני חלקים הראשון הוא ייבוא ועוסק ברכישה של סחורות מחו"ל. השני, ייצוא, עוסק במכירה והפצה של סחורות למדינות אחרות.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום ביטוח, סחר בינ"ל, יעוץ פנסיוני - לימודים לחיילים משוחררים ע"ח הפיקדון