אתר קורסים / קורסים לגמול השתלמות / קורסים לגמול השתלמות במושב קדרון

קורסים לגמול השתלמות במושב קדרון

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

קורסים לגמול השתלמות

קורסים לגמול השתלמות הם השלכה של הסכמי השכר במגזר הציבורי-מוסדי בארץ, המאפשרים ואף מעודדים עובדים להרחיב את כישוריהם באמצעות לימודים בקורסים: צבירה של מכסת שעות לימוד מסוימת בקורסים ממוקדים המקנה לעובד הזדמנות לתוספת שכר הקרויה "גמול השתלמות".
הסדר זה תורם הן לעובד אשר נהנה מכלי להגדלת השכר, מעשיר את עולמו וידיעותיו, והן למעסיק אשר זוכה בעובד משכיל יותר, בעל כישורים מקצועיים רחבים ויעילים יותר, שמסוגל כעת לספק תפוקה גבוהה יותר באמצעות כלים חדשים, ולאחר שנחשף להתמחויות וכלים חדשים בהשכלה המקצועית הרלוונטית לתפקידו. יתרה מכך, העובד מסוגל כעת אף להרחיב את תחומי האחריות של תפקידו, כהמשך להרחבת הידע באותו תחום. המעסיק יכול למשל להפנות את העובד לתחום לימודים ממוקד ורלוונטי, אשר לא רק יקדם אותו מבחינת שכר, אלא גם יענה על צרכים מקצועיים של מקום העבודה, ויאפשר למעסיק לייעל את עבודתו ותחומי אחריותו של העובד הקבוע, במקום לשכור איש מקצוע חדש ונוסף.
 לימודים לגמול השתלמות אתר קורסים
בעוד שבמקורם היו לימודים אלו מחוייבים לזיקה מלאה לידע הרלוונטי אותו דורשת משרתו של העובד, עם השנים התרופפה חובה זו, וכיום ניתן ללמוד מגוון רחב יותר, הכולל למשל את תחומי העיצוב השונים, אמנות יוצרת לסוגיה, העשרת ההשכלה הכללית, ואפילו תחומי הטיפוח והיופי, הספורט והפנאי.
 
הסדרי גמולי השתלמות נהוגים במגזרים שונים וגדולים במשק, וכיום זכאים לו כמעט כל עובדי הסקטור הציבורי; עובדי מערכות הבריאות, כוחות הבטחון, משרד החינוך, הנדסאים ואקדמאים. משום הדרישה הגבוהה, מוסדות לימוד רבים מציעים תכניות לימוד מוכרות לגמול בתחומים רבים ומגוונים.

בקטגוריה זו באתר תוכלו למצוא תכניות רבות ומגוונות במבחר מוסדות לימוד, אשר המשותף בין כולם הוא היותם מאושרים על ידי הגורמים המוסמכים לקורסים לגמול השתלמות במגזרים השונים הזכאים להטבה זו:גמול השתלמות למורים , גמול השתלמות לאקדמאים, גמול השתלמות להנדסאים וגמול השתלמות לאחיות. ניתן למצוא לימודים אלו בתל אביב, בחיפה, בבאר שבע ובכל רחבי הארץ.
קרא עוד על קורסים לגמול השתלמות במושב קדרון
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

הכל על גמול השתלמות

כל הנושא של  גמול השתלמות התחיל עם חתימה על הסכם בין נציבות שירות המדינה לבין הסתדרות ההנדסאים והטכנאים בשנת

הכל על לימודי גמל והשתלמות

גמול ההשתלמות מתבטא בתוספת שכר מוגדרת המשולמת לעובד בגין לימודים. ערך גמול ההשתלמות הינו פונקציה של מספר שעות הלימוד

גמול השתלמות – לדאוג לעתיד

כל מי שעובד בשירות הציבורי מכיר את הנושא של גמול השתלמות, ולמעשה רואים בו מעין מטלה לא נעימה שיש לבצע. הפרס המחכה בסוף

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורסים לגמול השתלמות במושב קדרון