אתר קורסים / אופיס ותוכנות משרדיות / אופיס ותוכנות משרדיות בגן יבנה

אופיס ותוכנות משרדיות בגן יבנה

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

אופיס ותוכנות משרדיות

אופיס ותוכנות משרדיות הן ידע הכרחי בימינו. בשוק העבודה המודרני כבר כמעט ולא נותרו משרות אשר אינן תובעות כישורים כלשהם בעבודת מחשב כלשהי. גם אם אין המדובר במגזר ההייטק ותעשייה מתקדמת, כישורים כלשהם נדרשים כמעט תמיד. גם אם לא מדובר במשימות טכנולוגיות מורכבות, כמעט כל עובד נדרש למיומנות ברמה זו או אחרת, ומי שאין ברשותו כלים בסיסיים בתחום יגביל משמעותית את תחומי התעסוקה האפשריים עבורו. גם מי ש"לא מתחבר" למחשב מחויב ברכישת כלי יסוד שיאפשרו לו פעילות מקצועית סדירה ויעילה, תקשורת עם עמיתיו, ויכולת שימוש באינטרנט לאיסוף מידע או נתונים שונים.
לימודי אופיס ותוכנות משרדיות אתר קורסים
 בקטגוריית לימודי אופיס ותוכנות משרדיות כאן באתר תוכלו למצוא את כל מגוון ההכשרות הכלליות אשר יעניקו לכם מיומנות עם כלי העבודה הנדרשים בתחום, ואלו הראשיות ביניהן:
 
קורס אופיס – לימודים המקנים היכרות מלאה עם מגוון הכלים בחבילת תוכנות זו של חברת מיקרוסופט, הכוללת כלים שימושיים בעבודה יומיומית מול מחשב; שימוש בדואר אלקטרוני, כתיבת מסמכי טקסט ועריכתם, והכנת מצגות וגליונות אלקטרוניים. מסלולים אלו מקנים בסיס ומשכללים את יכולות התלמידים בכלי העבודה של אופיס, קיצורי דרך, עבודה יעילה ותכליתית, והכרת השימוש הנכון בתוכנות וורדWord , פאוורפויינטPowerpoint , אקסלExcel , אאוטלוקOutlook .
 
קורס אקסל – מסלולי לימוד בדרגות שונות של מקצועיות בתוכנת אקסל, המשמשת לגליונות אלקטרוניים. תוכנה זו נדרשת עבור רבים, אך עבור המשתמש הממוצע תועלתה בסיסית, והפונקציות הנדרשות בפועל אינן רבות. עבור אחרים מייצרת התוכנה תועלת מורכבת יותר, והם נעזרים בכלים מורכבים יותר הגלומים בה. מסלולי הלימוד תואמים לדרישות השונות בהתאם לדרגות ועומק הצרכים הנדרש לתלמיד.
 
קורס וורד – תוכנת עיבוד התמלילים הנפוצה בעולם לא דורשת הצגה; נדירים אלו שלא נעזרו בה, וכמעט כל אחד יודע לעשות בה שימוש בסיסי, אולם זוהי תוכנה מורכבת, בעלת שפע אדיר של פונקציות וכלים אשר מעטים יודעים להפעיל. הקורסים בקטגוריה זו מיועדים להקנות בקיאות בכלים המתקדמים של וורד, עבור אלו הנדרשים להם.
 
קורס יישומי מחשב – קורס מחשב למתחילים המגיש לימודי מחשבים בסיסיים למתחילים, חסרי רקע שהתעקשו עד היום והצליחו להימנע ממחשבים להשלים פערים ראשוניים, ולהיכנס לעידן הדיגיטלי ברגל ימין ובבטחון עצמי. בקורסים אלו נלמדת גלישה באינטרנט, טיפול בקבצים שונים, ושאר כלים בסיסיים והכרחיים לשימוש נכון ויעיל במחשב.
 
קורס פריוריטי – תוכנת ERP היא מערכת לתכנון משאבי ארגון המרכזת תחומי ארגון מגוונים תחת קורת גג אחת, וכוללת ניהול לקוחות, רכש, חשבונות, ותחומים ארגוניים שונים. לימודים אלו מקנים בקיאות בכלים אלו שמטרתם היא יצירת אינטגרציה בשלוחות השונות של פעילות הארגון.

קרא עוד על אופיס ותוכנות משרדיות בגן יבנה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

איך מחשבים פיצויי פיטורין?

באופן כללי פיצויי פיטורין מחושבים בהתאם לשכר שהעובד קיבל במהלך שנות עבודתו. הנוסחה הבסיסית אומרת: מספר השנים שבהן עבד כפול

אופיס: הרבה יותר ממה שאתם חושבים

מה שקהל המשתמשים הממוצע אינו יודע זה שלאופיס יש הרבה יותר מה להציע מעבר לשימוש הראשוני הזה. קורס אופיס לוקח את

מזכירות משפטית – ניהול משרד עם ערך מוסף

מזכירות משפטית הינו תפקיד ייחודי ממגוון בחינות , ועקב כך התפקיד מיועד לנשים בעלות רצון להתמסר לקריירה ,

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום אופיס ותוכנות משרדיות בגן יבנה