קורס וורד מעניק לכם את כל הידע הנדרש להפעלת תוכנת מעבד התמלילים של מייקרוסופט. זאת, על מנת להפיק את המיטב מתוכנה זו, תוך מתן דגש על הטעמת קבצי אודיו ותמונות בטקסט, שימוש במעצב ולימוד תכנון דף העבודה בהתאם לסוד ואופי המסמך, בשימוש בסגנונות רבים ובכלים השונים שישנם בסרגל התוכנה. על העובדים עם מחשב באופן קבוע לדעת כיצד להפעיל תוכנת וורד, שכן מדובר באחת התוכנות המתקדמות בתחום עיבוד התמלילים ויש בה אפשרויות פעולה רבות, שלא תמיד מנוצלות היטב, ולכן במסגרת הקורס יעשה שימוש בכל היישומים, כך שבסיום הלימודים תוכלו למקסם כל תוצאה ומטרה מתוכנה זו.
קורס וורד
הקורסים מועברים במסלולים למתחילים, שאין להם כל ידע בתוכנה זו, או קורס למתקדמים, אשר יודעים כיצד להפעיל את התוכנה ולעשות בה שימוש, אך לא בקיאים בכל אפשרויות הביצוע שתוכנה זו מציעה ואשר הידע הזה עשוי לחסוך זמן יקר ובעיקר להביא לכדי יצירת מסמכים ברמה גבוהה.

מורים אשר נמצאים בשנת שבתון, עשויים להשתלב בקורס זה במסגרת העשרה, שכן רוב המסמכים נוצרים באמצעות תוכנה זו, ולעתים יש צורך להעביר לתלמידים את הידע הנדרש בתחום זה, כך שמדובר בקורס שעשוי לקדם את המורים מקצועית וברוב מוסדות הלימוד הינו מוכר כגמול השתלמות. בכל קורס וורד לומדים באופן בסיסי ביותר תוכנות אופיס נוספות שניתן לשלב אותם יחד עם התוכנה, ומי שמעוניין יוכל לקחת קורס באותה תוכנה ולהעמיק את הידע, שכן מדובר בתוכנות שהחיבור ביניהן ממקסם את הפעולות והתוצאה ולכן ככל שתדעו כיצד לתפעל מספר רב של תוכנות אופיס תשיגו את המרב מכל תוכנה בנפרד. קיימת אפשרות ללמוד קורס וורד מתחילים ולהמשיך לקורס מתקדמים, ויחד עם זה ללמוד קורס אופיס נוסף בהתאם לצורך האישי של כל אחד ולמידת היכולת להשקיע בלימודי העשרה אלה. כך או כך, קורס Word מסייע להתמחות בתכנה המתקדמת ביותר לעיבוד תמלילים.
קרא עוד על קורס וורד

נמצא קורס אחד

אופיס


המכללה לניהול ופיננסיים
במשרד המודרני הכרת תוכנות האופיס אינה בבחינת מותרות אלא הכרח שלא ניתן להתנהל בלעדיו. חבילת האופיס כוללת את מעבד התמלילים Word, תוכנת הגליונות האלקטרוניים Excel, תוכנת המצגות PowePoint ותוכנת הדואר
חדרה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

זהירות! מחשב!!!

בתחילת המילניום, נכנס האינטרנט לשימוש המוני בכל בית, והפסיק להיות נחלתם של יודעי ח"ן. מנקודה זו ואילך התחלק הציבור

אופיס: הרבה יותר ממה שאתם חושבים

מה שקהל המשתמשים הממוצע אינו יודע זה שלאופיס יש הרבה יותר מה להציע מעבר לשימוש הראשוני הזה. קורס אופיס לוקח את

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס וורד