אתר קורסים / קורסים של משרד העבודה / קורסים של משרד העבודה באזור השפלה

קורסים של משרד העבודה באזור השפלה

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

קורסים של משרד העבודה

רבים פונים אלינו באתר ומבקשים להירשם ל"קורסים של משרד העבודה" ואם אפשר אז לקורסים בחינם. על אף רצוננו לעזור לאותם אנשים, העניין איננו כה פשוט כפי שהם מניחים. השוברים ללימודים במימון המדינה אינם ניתנים על ידי המכללות עצמן או על ידינו, אלא בשירות התעסוקה ומטעם משרד הכלכלה. כמו כן ההיצע והזמינות משתנים כל הזמן, לכן גם לנו קשה לעתים לעקוב אחרי האפשרויות השונות ולהפנות אתכם ישירות אליהן.
 
רבים מחזיקים בהנחת יסוד שגויה, לפיה אותם קורסים הם מתנה חינמית הניתנת לכל דורש, אך אין זה מדוייק; המימון אינו תמיד מלא, וניתן בתנאים המחייבים עיסוק מעשי במקצוע שנרכש, כך שחלק מההטבה ניתן רק לאחר השלמת הלימודים וההשתלבות התעסוקתית בפועל. כמו כן, המקצועות המוצעים הם נגזרת של צרכי המשק, והעידוד שבוחרת המדינה להעניק לקידום מקצוע זה או אחר. כך שאם יש מי מביניכם שמקווים שניתן לנצל הטבה זו להעשרה כלשהי או לצרכי פנאי, יש טעות בידיכם.
קורסים של משרד העבודה 
הזכאויות להטבה זו נקבעות כאמור על פי החשיבות והעדיפות לדעת המוסדות הממלכתיים בשאיפה להשגת יעדי התעסוקה במשק, ישנן אוכלוסיות ברורות אשר מדיניות הממשלה היא חיזוק ועידוד שילובן בשוק, בין אם הן המדובר בדורשי עבודה המופנים על ידי שירות התעסוקה ובין אם לא.משרד הכלכלהמפעיל אתתוכנית השוברים להכשרה מקצועיתשם תוכלו לקבל מידע על אופן מימוש השובר.
 
אז מי הן האוכלוסיות הזכאיות לשוברי לימודים של קורסים של משרד העבודה
 
- נשים וגברים חרדים שומרי מצוות, אשר מחוייבים להקפדה ייחודית הלכתית בדרכי חינוך, אופי הקהילה ואורחות החיים, המבחינים בינם לבין שאר שומרי המצוות

- דורשי עבודה אשר מופנים על ידי שירות התעסוקה, כולל זכאים לגמלת הבטחת הכנסה או דמי אבטלה המתייצבים בשירות התעסוקה לצורך קיום מבחן התעסוקה

- תושבי ישובים שנקבעו כאזורי עדיפות לאומית על פי חוק ההתייעלות הכלכלית

- אנשים בעלי מוגבלויות

- דורשי עבודה בני 55 ומעלה

- גברים ונשים המוגדרים כהורים יחידים על פי חוק

- אסירים לשעבר שהשתחררו במהלך שלוש השנים האחרונות, או נמצאים בתכניות שיקום של הרשות לשיקום האסיר

- בני ובנות מיעוטים

- עולים מאתיופיה או מי שלפחות אחד מהוריו יליד אתיופיה

- עולים חדשים מארצות אחרות עד חמש שנים מעלייתם ארצה

- בני 18-25, המוגדרים כצעירים בסיכון על ידי משרד הרווחה, ומופנים על ידי מרכזים ופרויקטים המופעלים וממומנים על ידי מיזם "תנופה בתעסוקה"
קרא עוד על קורסים של משרד העבודה באזור השפלה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורסים של משרד העבודה באזור השפלה