אתר קורסים / הרצאות, סדנאות וגיבוש / הרצאות / הרצאות - קורסים לגילאי 18 ומעלה

הרצאות - קורסים לגילאי 18 ומעלה

ישנו עולם שלם של הרצאות באין ספור תחומי עניין ונושאים, המאפשר לנו לגעת בכל תחום שמעניין אותנו, לטעום אותו, לפעמים להעשיר את ידיעותינו בו, ולאפשר לנו לקבל החלטה לגבי המשך העמקה בתחום. כיום ניתן להשתתף במגוון רחב של הרצאות במגוון תחומים, בין שהן ניתנות במסגרות לימודיות מסודרות, ובין שהן מועברות באופן פרטי לקבוצה של אנשים המתעניינים בנושא מסויים. אנשים רבים מגיעים למוסדות השכלה על מנת להאזין להרצאות הנערכות שם על בסיס יום יומי. ההשתתפות בהן נועדה בראש ובראשונה להעשיר את הדעת, ולהרחיב את האופקים.
הרצאות אתר קורסים

באילו תחומים
ניתן בתחומי מדעי הרוח השונים, מקצועות המתמטיקה, שפות, היסטוריה, ספרות, דת ועוד, בתחום מדעי החברה, מנהל עסקים, תעשיה וניהול, כלכלה, קרימינולוגיה, פסיכולוגיה, תקשורת וכדומה, וכן בתחום המדעים המדוייקים כדוגמת פיזיקה, כימיה, מדעי המחשב ועוד שורה ארוכה של נושאים. כמו כן ניתן להשתתף בהרצאות חד פעמיות המטילות אור על נושא מסויים ומרחיבות בו לצרכי העשרה. כך למשל ניתן למצוא כאלו בנושאי דת ופוליטיקה, תקשורת ואקטואליה, צמיחה אישית, וכן בתחומים מקצועיים כדוגמת אמנות אחזקת הרכב, אמנויות לחימה, מחלות ותרופות בעידן החדש, ועוד כהנה וכהנה נושאים בהם ניתן להרחיב במסגרת קבוצת קהל אנשים.

למי זה מתאים
לכל אחד המעוניין להעשיר את ידיעותיו מבלי להתחייב תחילה למקצוע ספציפי. ההרצאות מאפשרות למאזין להתרשם מהתחום, להבין האם התחום מעניין אותו, ולקבל מושג לגבי כיווני התפתחות וצמיחה בתחום. באמצעות ביקור חד פעמי כזה יכול כל אחד להתרשם ממגוון נושאים המעניינים אותו ולבצע בחירה במסגרת תהליך קבלת החלטות מסודר ויעיל.

הרצאות ניתן לערוך במסגרות פנימיות בכל ארגון, בין אם תעסוקתי, לימודי, או חברתי, כמו קיבוצים וחוגי בית, וכמובן במגוון רחב של מוסדות לימוד, החל בבתי ספר תיכוניים, דרך מכללות ואוניברסיטאות וכן במוסדות פרטיים ומסגרות לא לימודיות, למשל על עולם היין במסעדות, על טקסטיל ברשתות חנויות בגדים וכדומה.
ניתן להשתתף בשורה של הרצאות שונות בתחומים שונים ומעניינים בכל רחבי הארץ מדן ועד אילת. הרצאות זמינות בערים ירושלים, חיפה, תל אביב, פתח תקווה, קריית שמונה ובאר שבע וכן בישובים קטנים המציעים פעילויות תרבות.
קרא עוד על הרצאות - קורסים לגילאי 18 ומעלה

נמצאו 2 קורסים

השקעות – מיתוסים, סיכונים ומה ניתן ללמוד ממחקרים


רונן מרגוליס, מייסד Simplifynance
תחום הפיננסים וההשקעות עשוי להיראות מאיים, אך ממש לא מדובר במדע טילים. למעשה, יש רק מספר קטן של עקרונות ונתונים שחשוב להכיר כדי להצליח בהשקעותינו ולקבל החלטות מושכלות. בהרצאה אנו
פריסה ארצית - באתר הלקוח

הרצאות גרפולוגיה


מכללת מעבר לקו
הרצאות בנושאים מגוונים ומרתקים, המשלבות דוגמאות של כתבי יד וחתימות מיוחדות ומפורסמות. הקהל מתנסה בחוויה אישית דרך מסע אל נפש האדם בעזרת כתבי היד. ההרצאות משלבות הומור וידע גם יחד,
הוד השרון
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

תשלום שכר לימוד: איך עושים את זה באוסטרליה

סקירה שבוצעה על ידי התאחדות הסטודנטים בדקה את מדיניות שכר הלימוד ואפשרויות המימון הקיימות במערכות השכלה גבוהה במספר מדינות.

הרצאות - סוגי הרצאות ולמי מתאים

אז אם אתם מסוג האנשים שצמאים לידע, שרוצים ללמוד עוד ועוד ולהרחיב את ידיעותיכם – בכל מיני נושאים – הרי לא תוכלו להשאר סטודנטים לכל חייכם.

לא נפסיק ללמוד: על חוגי בית וקורסי העשרה

רובנו גם מחכים כדי שנוכל באמת לעשות את מה שאנחנו רוצים. עבור חלקנו יהיה זה לשתות קפה בעשר בבוקר ולראות לאן מתגלגל היום,

השכלה ים תיכונית: קורסים לכל דורש

למרות הנטייה השלילית שיש לאי השקט הזה, אחת מתופעות הלוואי החיוביות שנולדו מעמדת המוצא המחפשת היא הרצון הבלתי פוסק שלנו ללמוד.

ללמוד ולעבוד - מסתבר שזה אפשרי

גם אם ההורים שילמו לכם את שכר הלימוד וגם אם אתם גרים בבית בזמן הלימודים ונהנים מהמטבח של אמא, הרי שכל ילד בוגר עדיין זקוק

להפוך תחביב למקצוע

בשנים האחרונות, עם כל הגאדג'טים והאלקטרוניקה מסביב, המושג 'משעמם' הפך להיות מוקצה מחמת מיאוס. ילדים לא

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום הרצאות - קורסים לגילאי 18 ומעלה