הכנה למבחני מיון לעבודה מתאימה לכל מי שמעוניין לשפר את סיכויי ההצלחה שלו במבחני מיון לעבודות שונות. קבלה למשרות שונות במשק, ממשרות שירות ומכירות ועד משרות ניהוליות בכירות מותנית בעמידה במבחני מיום קפדניים שבודקים כמה היבטים בהקשר של קבלה למשרה כזו או אחרת. מדובר במבחנים ארוכים שנמשכים כשמונה שעות ואף יותר והם כוללים ריאיון עם פסיכולוג, מבחנים פסיכוטכניים, מבחני אישיות ועוד דינמיקות קבוצתיות.

מבחנים מאתגרים ודינמיקה מלחיצה

כל מי שעבר את החוויה בעבר בוודאי יודע כי לא פשוט לעמוד במבחנים הללו וכי גם האדם המוכשר ביותר עלול להיכשל בהם. משום כך כדי לשפר את סיכויי הקבלה לעבודה טובה שתסייע לכם לפתח קריירה מעניינת ומשמעותית, כדאי  להשתתף בקורס הכנה למבחנים הללו. הקורס נעשה במכונים שונים והוא כולל תרגול של דינמיקה קבוצתית במשלך כמה שעות. בסיום התרגול כל משתתף מקבל משוב אישי שמסייע לו להתנהל בצורה טובה יורת בדינמיקה הקבוצתית.

ריאיון עבודה, מבחן אישיות

בנוסף נערכת סימולציה של ראיון עבודה שנמשכת כשעה וחצי. במהלך הסימולציה המרואיין מתרגל ריאיון מלא ומקבל הדרכה כיצד כדאי לו להציג את עצמו כדי להתקבל לעבודה. נערך גם תרגול של מבחני אישיות שבודק האם אתם יודעים כיצד לענות על שאלונים, האם אתם מבינים מה בודק מבחן TAT? ההכנה תסייע למועמדים להבין כיצד לצייר עץ, כיצד כדאי להשלים משפטים ועוד טיפים שעונים שיעזרו למועמדים לצלוח את מבחני האישיות.

מבחן פסיכוטכני

ברור לכל כי ככל שמתרגלים יותר את המבחנים הפסיכוטכניים, כך מכיריםאותם בצורה טובה יותר ומשפרים את סיכויי ההצלחה. במסגרת ההכנה מציעים המכונים גישה למאגר השאלות ואפשרות לתרגל באופן חופשי את המבחנים, עד שיפור אחוזי ההצלחה.

הפחתת חרדה

כמו כל דבר בחיים, הכנה ל'קראת מבחן, הרצאה או אירוע חשוב מעלים את סיכויי ההצלחה. באופן דומה אם כבר חווינו סיטואציה של מבחן אישיות, מבחן פסיכוטכני, ריאיון ודינמיקה קבוצתית הרי שבזמן אמת רמת החרדה תפחת ולכם נשדר רושם טוב יותר. לא כל שכן כאשר אנחנו מקבלים משוב בזמן אמת ממומחים בתחום.

הכנה למבחני מיום לעבודה נערכת במכונים ונים ברחבי הארץ, בין היתר בחיפה, תל אביב, ראשון לציון, ירושלים, באר שבע ועוד ערים נוספות.
קרא עוד על הכנה למבחני מיון לעבודה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום הכנה למבחני מיון לעבודה