אתר קורסים / מובייל ורשתות חברתיות / מובייל ורשתות חברתיות בנס ציונה

מובייל ורשתות חברתיות בנס ציונה

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

מובייל ורשתות חברתיות

מקצועותהמובייל והאינטרנטכוללים בתוכם תחומים שונים ומגוונים הכוללים בתוכם  הן מקצועות תכנות כגון פיתוח אפליקציות והן מקצועות הקשורים באופן ישיר לאינטרנט עצמו כגון קידום אתרים.המקצועות השונים נבדלים זה מזה בזמן הלימודים, אפשרויות התעסוקה, אופי העבודה והשכר. 
 
פיתוח אפליקציות
מאז שחדרו הסמארטפונים לחיינו, גילינו כי החיים יכולים להיות קלים ונוחים יותר. כמעט לכל דבר שאנו עושים בחיי היום-יום קיימת אפליקציה. אם זה עמידה בפקקים, כושר, דיאטה ואפילו מדיטציה. חלק ממפתחי האפליקציות עשו אקזיטים מאוד משמעותיים ואילו אחרים "רק" מתפרנסים מהם יפה. בקורס תוכלו ללמוד כיצד לפתח אפליקציות, ואם יהיה לכם את הרעיון הנכון, תוכלו גם אתם לבצע אקזיט.

קידום אתרים
כל ארגון חייב שיהיה לו אתר אינטרנט, ביו אם מדובר בחברה מסחרית, עמותה או ארגון ממשלתי.אך בעוד ארגונים ממשלתיים יכולים להסתפק בכך, הרי שחברות מסחריות הרוצות למשוך לקוחות, חייבות לקדם את אתר האינטרנט שלהן ולדאוג לכך שהוא יופיע במקומות הראשונים בכל חיפוש רלוונטי בגוגל. לשם כך יש צורך במקדם אתרים אשר ידאג לכך שהאתר יגיע למקומות אלה.
 
קורס עיצוב אתרים
אתרי האינטרנט חייבים להיות מעוצבים כך שיהיו מזמינים עבור הגולש. גולש שיגיע לאתר שאינו מעוצב בצורה ידידותית, יעזוב אותו במהירות ולא יחזור, לכן יש צורך במעצבי אתרים אשר בשנים האחרונות גם מתמחים גם בעיצוב חוויית משתמש (UI/UX).

קרא עוד על מובייל ורשתות חברתיות בנס ציונה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום מובייל ורשתות חברתיות בנס ציונה