לימודי מלונאות מאפשרים עולם שלם של אפשרויות קריירה, מקצועות, תחומים וכיווני עיסוק הנכללים בעולם התיירות, השירות והאירוח. אמנם המילה מלונאות נגזרת מהמילה "מלון", אך בפועל כשמדברים על לימודי נושא זה מתייחסים לתחום רחב הרבה יותר הכולל מזון ושתייה, שירותי הסעדה וקייטרינג, תיירות ועוד. הלימודים מאפשרים מגוון רחב במיוחד של עיסוקים והתמחויות, כך שתלמיד יכול להתחיל את לימודיו ולאט לאט עם התקדמותם יוכל להחליט לאיזה כיוון לפנות, איזה תחום הכי מושך אותו.

מכיוון שתחום התיירות בארץ ובעולם מתפתח ומתחדש כל הזמן, יש צורך מתמיד להיות עם היד על הדופק כדי להישאר תמיד עדכניים ולתת שירותים המתאימים לרוח התקופה. בנוסף, צריך לדעת על בוריים מנהגים ונימוסים הקשורים לעמים ותרבויות אחרות, כדי לדעת לקדם בברכה אורחים ותיירים ממדינות אחרות ולגרום להם להרגיש טוב, כמו בבית, ולשאוף שבסיום הביקור שלהם יישאר להם טעם של עוד.

מדובר בלימודים תובעניים שיש להשקיע בהם רבות – זמן, מרץ, למידה ושינון ועוד. קורסים אלו מתקיימים בבתי ספר המציעים מגוון תכניות ומסלולים הקשורים בתיירות ותעופה ומעמידים לרשות התלמידים כיתות מפוארות שבהן ניתן לדמות בית מלון ומסעדה אמיתיים, כדי לתרגל ולהתנסות באופן מעשי בתכנים המועברים בכיתה באופן פרונטאלי. מסלול שלם ידרוש מהתלמיד משמעת רבה והתחייבות למערכת שעות עמוסה, מלאה ותובענית.

מי שמסיים בהצלחה ומקבל תעודת בוגר (תואר ראשון) בלימודי מלונאות והסעדה יכול לבחור האם לפנות לעסוק בתחום לפרנסתו באחד מבתי המלון בארץ או במסעדה כלשהי, או שהוא מחליט להמשיך בלימודים גבוהים (תואר שני) במסלול התמחות מסוים, ובכך להעמיק את הידע שצבר בלימודי התואר הראשון. מכיוון שענף התיירות תמיד נמצא בצמיחה יש תמיד ביקוש לאנשי מקצוע מצוינים ומבריקים, בעיקר כשמדובר גם בתחום תחרותי ממעלה ראשונה.

לימודי מלונאות על כל התחומים (הסעדה, מזון ומשקאות, קונדיטוריה, תרבות היין, ניהול מסעדה, ניהול בכיר במלון ועוד) ניתן ללמוד בכל רחבי הארץ. ניתן למצוא לימודי מלונאות בתל אביב ואזור גוש דן, בבאר שבע והדרום, בחיפה וכמובן שיש לימודי מלונאות בירושלים והסביבה.
קרא עוד על לימודי מלונאות
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום לימודי מלונאות