אתר קורסים / קורסים - לימודים ללא בגרות / קורסים - לימודים ללא בגרות בלוד

קורסים - לימודים ללא בגרות בלוד

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

קורסים - לימודים ללא בגרות

בקטגוריית לימודים ללא בגרות תמצאו מקצת מן הקורסים להכשרה מקצועית המוצעים באתר אך אינם מחייבים תעודה זו כתנאי קבלה. למען הסדר הטוב שימו לב כי רק חלק קטן מהאפשרויות מוצגות בסיווג זה, מהסיבה הפשוטה שרובם המכריע של הקורסים המוצגים אצלנו אינם דורשים בגרות מלאה או אפילו חלקית על מנת להתקבל אליהם. לכן נזהיר את כל נטולי התעודה כי אם ברצונם לוודא שהדבר לא יהיה מכשלה עבורם בפנייה לקורס זה או אחר, אין מנוס אלא לבדוק בסעיף "תנאי הקבלה" של כל מסלול מבוקש, ולבדוק נקודתית האם זהו היא תנאי-סף לקבלה או לא. בקורסים בהם לא מצויין דבר בסעיף זה (או שאיננו מופיע כלל) משמעות הדבר היא שהקורס פתוח לכל, ואין כל תנאי קבלה אליו.

אם עדיין נותר בכם ספק, כמובן שאתם מוזמנים לפנות אלינו עם שם וטלפון באמצעות התיבה הנמצאת בצד שמאל של העמוד, ולקבל סיוע בפתרון השאלה.
 
באמת חייבים תעודת בגרות?
למעשה, הצורך בהשלמת בגרויות הוא הרבה פחות קריטי ממה שניסו לאיים עלינו כל המורים והמנהלים בימי בית הספר התיכון. בפועל הצורך בתעודה זו מתבטא בעיקר בלימודים לתואר באוניברסיטאות. יתרה מכך; גם אם חלק מן המכללות מצהירות שתעודת בגרות היא חיונית להרשמה, הרי שבשטח פועלות ועדות חריגים אשר באפשרותן לעקוף תנאי זה. בנוסף, הדרישה לתעודת בגרות (כמו גם מבחן פסיכומטרי) נוגעת לתלמידים מתחת גיל שלושים, כך שבסופו של דבר מדובר במיעוט מבין כלל האפשרויות הרבות שישנן להכשרה מקצועית והשכלה כללית.
כמו כן יש לזכור כי כמעט כל בתי הספר המופיעים באתר הם פרטיים, כך שמטבע הדברים רצונם הוא לקבל לשורותיהם כמה תלמידים שאפשר, ולעתים (למרות שמעטים יודו בכך) שאיפה זו היא משמעותית יותר מאשר התנייה אקדמית זו או אחרת. הקורסים באתר אשר אכן דורשים את אותה הסמכה פורמלית מתמקדים בעיקר בהעשרות למיניהן עבור אקדמאים (למשל עבור מורים), ולא במסלולי הכשרה בסיסיים.
 
הקורסים מיועדים למי שלא מעוניינים בהשלמת בגרויות לצורך לימודים אקדמאים, אלא ברכישת מקצוע פרקטי שימושי. הכשרה מקצועית ללא בגרות קיימת בתחומים רבים, כגון ניהול רשתות, מערכות מידע, טכנאי שירות בתחומים שונים, רכש ולוגיסטיקה, מחשבים, צילום, אבטחה, חקירות, מטפלות, רפואה משלימה, ולמעשה כמעט כל קטגוריה פעילה באתר קורסים.
 
לסיכום
אל דאגה, גם אם הייתם תיכוניסטים חפפנים או עצלנים וויתרתם על תעודת הבגרות בגיל 17, אין סיבה להמשיך ולספוג את ההשלכות גם בגיל 30. אתר קורסים מציע גם לכם אלפי אפשרויות להעשרה והכשרה. קראו בקטגורית לימודים ללא בגרות את פירוט הקורסים, בחרו את הקורס המתאים, מלאו את הפרטים ונציג הקורס יצור אתכם קשר בהקדם.

קרא עוד על קורסים - לימודים ללא בגרות בלוד
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורסים - לימודים ללא בגרות בלוד