אתר קורסים / לימודי חשמל / לימודי חשמל ברחובות

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

לימודי חשמל

לימודי חשמל הם דרך מהירה ויעילה להשתלב בשוק העבודה במקצוע מבוקש. זהו תחום שהביקוש לו יציב, ואיש מקצוע מיומן תמיד יוכל למצוא שפע של אפשרויות עבודה בארגונים או כעצמאי.
מקצועית מחולק הענף לדרגות שונות המובילות זו לזו בסדר עולה, ובפיקוח משרד הכלכלה, אשר מסמיך בתעודות מקצוע בהתאם לדרג הנלמד. הסיווגים בענף החשמל הם כלהלן: חשמלאי עוזר, חשמלאי מעשי, חשמלאי מוסמך,חשמלאי ראשי , חשמלאי טכנאי,חשמלאי-הנדסאי , חשמלאי-מהנדס, חשמלאי-בודק - סוג 1; סוג 2 וסוג 3, חשמלאי מסוייג לפי תחום עיסוקו, חשמלאי שירות לפי תחום התמחותו וחשמלאימתח גבוה . בנוסף לאלו ישנןהתמחויות נוספות כמו חשמלאי רכב אוטכנאי מוצרי חשמל .
מדובר בענף אשר מציע קריירה לכל החיים, מעבר ליתרון שאתם לא תצטרכו לשלם לחשמלאי, ותמיד אפשר להמשיך ולהתמקצע ולהגדיל את השירותים שיינתנו ללקוחות שלכם, וכמובן להגדיל את יכולות ההכנסה באופן מקביל.
לימודי חשמלאות אתר קורסים

איך מתחילים
קורסחשמלאי מוסמך הוא לרוב נקודת הפתיחה ממנה מתחילה ההכשרה האישית בתחום, וזהו מסלול אשר במסגרתו נלמדת עבודה מעשית ותיאורטית, בקרה ופיקוד, הבנת מערכות שונות והתיקון במעבדה. לימודי חשמלאי מוסמך נטו, ללא ותק, מעניקים זכאות לתעודת חשמלאי עוזר, וניתן באמצעותה לבצע עבודות פיקוח, בדיקה, תיקונים ואחזקה של מערכות. כפי שהוזכר, גם קורס זה כפוף לתכנית הלימודים של משרד הכלכלה, כך שלמעשה רוב המוסדות המלמדים את הנושא עוקבים אחרי אותה תכנית לימודים.

תעודת ההסמכה הרשמית מאפשרת גם פתח לעולם של הייטק וטכנולוגיה ברבדים שונים, כאשר כל אחד יכול למצוא את הנישה המתאימה לו ביותר בתחום זה בהתאם לרמת הקורס והתעודה שיש ברשותו. בנוסף, הידע והנסיון שנצברו מועילים אפילו בהסבה למקצועות סמוכים כגון טכנאי מזגנים או מפעיל בקרים מתוכנתים. אפילו קורס טכנאי מחשבים משיק מבחינה אקדמית לתחום, כמו גם קורס מנהל עבודה.
 
מי יכול להתקבל ללימודים
כל מי שיש ברשותו 12 שנות לימוד, יכול להתחיל בקורס הבסיסי, ועם הזמן להתקדם עד לקבלת תעודת מוסמך. הסמכת כל קורס בליווי ותק מתאים מאפשרת המשך לימודים לזו הניצבת מעליה. רוצה עוד פרטים? מעוניין לבדוק אם ליד ביתך מתקיימים לימודי חשמל? השאר שם וטלפון ואנחנו נחזור אליך לייעוץ מקצועי חינם.

קרא עוד על לימודי חשמל ברחובות
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

מכשירי חשמל - תיקון או עדכון

מכשירי החשמל של פעם נחשבו לנכסים משפחתיים. כשסבתא קנתה טלויזיה, היא ציפתה שתשרת אותה עשרות שנים, שבסופן תוריש אותה לאחד מילדיה בר המזל.

אני חשמלאי: כל מה שצריך לדעת על לימודי חשמל

החשמל נמצא סביבנו בכל רגע, ולמעשה העולם המודרני תלוי בו לחלוטין. אלא שמערכות חשמל אינן קמות יש מאין, ויש צורך באנשי מקצוע

חשמלאי מוסמך - קריירה לחיים

כל היבט בחיים שלנו כרוך בצורה מסוימת באנרגיית החשמל והתלות שלנו בתחום הזה מצויה במגמה הולכת וגוברת. רבים המקרים בהם

לך עם הזרם - קורס חשמלאי מוסמך

לצד תיקון מכשירים שונים, החשמלאי המוסמך עוסק בתכנון, בפיקוח, התקנה ואחזקה של מתקנים ביתיים ותעשייתיים. בשל המשיכה של

קורס חשמלאי מוסמך להנדסאים

קורס חשמלאי מוסמך להנדסאים מיועד לבוגרי הנדסאי חשמל ואלקטרוניקה שמעוניינים להוציא רישיון חשמלאי מוסמך מטעם משרד הכלכלה.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום לימודי חשמל ברחובות