אם אתם טיפוסים של קסמים ולהטוטים ותמיד התעניינתם כיצד מבצעים זאת, תוכלו ללמוד קורס פליירינג. אין צורך בכישרון מיוחד אלא התמדה וסבלנות. המסלול יכול להשתלב בתור קורס ברמנים המשלב מזיגת משקאות בצורת להטוטים שמתאים במיוחד עבור בר אקטיבי. בזכות קורס זה תלמדו תורה שלמה של להטוטים והוא שונה ומעניין יותר ממה שהכרתם עד עתה.

לא חייב קורדינציה
תוכל ללמוד להטוטים  לבד בעזרת בקבוקים וכוסות אך זה אינו אפקטיבי  אם אינך מכיר את תורת המזיגה והמשקאות.  גם אם אין לכם קורדינציה, אין לכם ממה לחשוש על ידי למידה אינטנסיבית עם מורים מנוסים ומקצועיים בתחום תוכלו להגיע לתוצאות ממש מעולות. במהלך הקורס תתנסו על בקבוקים וכוסות שאינם שבירים. תוכלו ללמוד להכין שייקרים ומשקאות שונים כידע נוסף לשילוב בתחום הברמן. הקורס מועבר באמצעות מוסיקת רקע על מנת להכניס אתכם לאווירה. גם בתור שימוש בשפת גוף נכונה למטרת הגשה בבר או מכירות ושיווק, קורס זה יכול להיות יעיל עבורכם במיוחד כל זה יכול להיות מעולה על מנת להפוך אתכם לברמנים מעולים ומקצועיים במיוחד בתחום הבר האקטיבי שהוא כל כך פופולרי היום באירועים

ברמן שהוא גם פרפורמר
קורס פליירינג ילמד אתכם באמצעות מורים מומחים בתחום את תרגילי הבסיס ויעלה בדרגה את רמת הקושי עד לתרגילים הרבה יותר מסובכים. כל תלמיד יתבקש לבנות להטוט או תרגיל משלו. במבחן הסופי תתקיים תחרות בין התלמידים שבה ישפטו מדריכים, בעלי הברים האקטיביים באירועים  ובעלי פאבים.

מה יתרונות הפליירינג בעבודה בבר
הבר מן נראה הרבה יותר מקצועי ומדליק כשהוא עורך להטוטים, הוא יכול לקבל הרבה יותר טיפים. הפליירינג בעצם "הורג שתי ציפורים במכה אחת"  הוא לומד את סודות הברמן וגם לומד להטוטים שיועילו לו בעבודה ומחוצה לה. בחו"ל מתקיימות תחרויות מקצועיות מדי שנה בכמה אזורים גם בארץ התחום מתפתח בגלל הדרישה הרבה לבר אקטיבי קורס פליירינג מתקיים בהרבה אזורים בארץ במיוחד בתל אביב ובערי המרכז והוא ניתן בבתי הספר לברמנים.
 

קרא עוד על קורס פליירינג
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס פליירינג