קורס הכנה למבחן מתא"ם נועד לאפשר למועמדים לתואר שני בפסיכולוגיה לשפר את סיכויי ההצלחה במבחן שמהווה תנאי לקבלה לתואר השני. לימודי תואר שני בפסיכולוגיה הם הכרח עבור כל בוגרי תואר ראשון בתחום שמעוניינים להמשיך כמטפלים או כאנשי מקצוע בתחום הפסיכולוגיה. משום שהתחרות על הקבלה ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה היא רבה, הרי שנדרש ציון גבוה במבחן כדי לשפר את סיכויי הקבלה ללימודים תואר שני שהם מפתח לפיתוח קריירה בתחום המרתק של הפסיכולוגיה.

הכנה נכונה
כמו מבחנים רבים, גם מבחן מתא"ם הוא מבחן קשה למדי שיש להיערך עבורו בצורה חכמה ומושכלת. משום שהקורס קובע במידה רבה כיצד תיראה הקריירה שלכם, הרי שהכנה נכונה ומקצועית לקראתו היא הכרח. מלבד ידע בפסיכולוגיה בודק המבחן ידע ויכולות גם בשיטות מחקר וסטטיסטיקה. כשדי לקלב ציון גבוה כאמור מומלץ למצוא מבעוד מועד קורס איכותי שבו יילמדו שיטות שונות להצלחה במבחן.

מה לומדים?
בקורס איכותי ומקצועי תמצאו שנלמדים תכנים כמו כסטטיסטיקה, שיטות מחקר, התמודדות עם טקסטים מורכבים בשפה האנגלית שעוסקים בנושאי פסיכולוגיה חזרה על נושאים ותרגול של תכנים שונים מהתואר הראשון, מענה על שאלות, ועוד.

שיטת הלימוד כוללת תרגולים, סימולציות ותגבורים על פי צורך. כדי למצוא קורס איכותי חשוב לוודא כמה זמן מוקדש לתרגולים, כמה מבחני סימולציה נערכים ובאיזה קבוצות נעשה הלימוד. לימוד בקבוצות קטנות מבטיח יחס אישי וליווי צמוד.

מה לבדוק?
חשוב לוודא שהמורים בקורס הם מקצועיים וכי למוסד הלימודים יש ניסיון עם מבחני מתא"ם. מכון לומר שמבחן מתא"ם אינו הדבר היחידי שיקבע האם תתקבלו לתואר שני בפסיכולוגיה, אולם הוא בהחלט חלק ממערך השיקולים ולכם אין להקל בו ראש. המעמד המלחיץ של מבחן שקובע את עתידכם יכול להפיל אתכם ולגרום לכם לקבל ציון נמוך ולכם חשוב לקבל הכנה ראויה ומסודרת. מגוון רחב של מכונים במקומות רבים בארץ מציעים הכנה לקראת המבחן.

קורס הכנה למבחן מתא"ם ניתן ללמוד בערים כמו חיפה, באר שבע, ירושלים, ראשון לציון, תל אביב ועוד.

קרא עוד על קורס הכנה למתא"ם
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס הכנה למתא"ם