אתר קורסים / לימודי היי-טק / לימודי היי-טק - לימודי בוקר / לימודי היי-טק - לימודי בוקר באזור השפלה

לימודי היי-טק - לימודי בוקר באזור השפלה

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

לימודי היי-טק

ענף ההיי טק הוא אחד ממנועי הצמיחה העיקריים של המשק, והוא מאפשר לכל אחד ליצור לעצמו הכנסה גבוהה או אפילו להקים סטארט אפ ולעשות אקזיט ריווחי במיוחד. עם זאת, לא מדובר במקצוע אחד ספציפי אלא במספר רב של מקצועות המשלימים האחד את השני לכדי ענף אחד כולל:

קורסי סייבר ואבטחת מידע – אם נדמה את ענף ההיי-טק לצה"ל, הרי שענף הסייבר הוא קורס הטייס. הצורך של חברות וארגונים לאבטח את המידע ואת מערכות המחשוב שלהם, מחייב אותם להעסיק אנשי אבטחת מידע איכותיים ומקצועיים. זהו תחום בו עליכם להמשיך וללמוד כל הזמן מפני שגם ההאקרים משתפרים, וההגנה של היום לא תספיק מחר.

הנדסאים – בין אם מדובר בהנדסאי אלקטרוניקה, הנדסאי מחשבים או הנדסאי ביוטכנולוגיה, אלה הם מסלולים ארוכים ואיכותיים המאפשרים לכם להשתלב בתפקידי ניהול בתעשיית ההיי-טק. היתרון הנוסף של מסלולים אלה הוא שבחלק מהמכללות יכולים חיילים משוחררים לקבל מלגת לימודים בגובה שכר הלימוד מטעם משרד הבטחון (לא חלק מהפקדון הצבאי), וכך לשמור את הפקדון לשימושים אחרים. לאלה מכם המעוניינים ללמוד הנדסה, קיימות מכללות המאפשרות להשלים את לימודי ההנדסאי ללימודי מהנדס, כך שתוכלו לעבוד ולצבור נסיון בזמן הלימודים. 

קורסי תוכנה – קיימות לא מעט שפות תכנות המשמשות בתעשיית ההיי-טק, ואתם תוכלו למצוא קורסים המלמדים כל אחת ואחת מהן. הקורסים המקיפים יותר ילמדו מספר שפות תכנות, בעוד שקורסים אחרים יעניקו לכם התמחות עמוקה בשפה אחת ספציפית. בין השפות אותן תוכלו ללמוד ניתן למצוא את: Java, C++, Python, SQL   ועוד.

קורסי בדיקת תוכנה ( QA ) – בדיקת התוכנה היא שלב משמעותי בכל פרויקט, וזאת מכיוון שעלות ביצוע תיקונים לאחר שהמוצר יצא לשוק או נמסר ללקוח היא עצומה. תפקידו של בודק התוכנה הוא לוודא כי התוכנה מבצעת את מה שהיא אמורה לבצע ללא תקלות, כשניתן לחלק את סוגי הבדיקות לשניים: בדיקות אוטומטיות ובדיקות ידניות.

מנהלי פרויקטים – מנהלי פרויקטים הם האנשים שאמורים לקשר בין כל הגורמים בפרויקט. הם אלה שבונים את המפרטים לפי דרישות הלקוח, מעבירים אותם למתכנתים בצורה סכמטית, ומתאמים בין המתכנתים לבין אנשי ה- QA . מנהלי פרויקטים הם הדבק של כל פרויקט בתעשיית ההיי-טק ולכן הם מחזיקים אולי בתפקיד החשוב ביותר. עליהם להכיר לעומק כל היבט של הפרויקט ולהיות בעלי תודעת שירות גבוהה. בדרך כלל מנהלי פרויקטים הם מתכנתים לשעבר, וקורס ניהול פרויקטים הוא דרכם לעבור לתפקיד ניהולי.

לינוקס ( Linux ) – לינוקס היא מערכת הפעלה בקוד פתוח, ולמעשה המתחרה היחידה של מיקרוסופט בשוק מערכות ההפעלה. אלה אשר משתמשים בתוכנת הפעלה זו טוענים כי היא טובה ונוחה בהרבה מווינדווס. תכנות בלינוקס הוא קורס מתקדם בתכנות ובד"כ כזה אשר מתאים למתכנתים בעלי נסיון.

ניהול רשתות – בניגוד למה שאולי ניתן לחשוב, ניהול רשתות אינו קורס ניהולי. מדובר במקצוע המאפשר לכם לנהל את רשת המחשבים של כל ארגון, ולאו דווקא של חברות היי-טק. מנהל רשתות אחראי על ההרשאות לכל אחד מהמשתמשים ברשת, הגיבויים, אבטחת הרשת מפני פריצות ועוד. כל ארגון בינוני ומעלה זקוק למנהלי רשתות ולכן זהו אחד המקצועות המבוקשים ביותר.
 

קרא עוד על לימודי היי-טק - לימודי בוקר באזור השפלה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום לימודי היי-טק - לימודי בוקר באזור השפלה