שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » מכללת ירין שחף

דף הבית של
ירין שחף – בית ספר למקצועות היופי

תמונות ווידאו
2
קורסים
1
מידע כללי

בית ספר מוביל למקצועות היופי. בית הספר של ירין שחף הוא השער ללימודי איפור מקצועיים, קורסי איפור מתקדמים, עיצוב תסרוקות וסטיילינג. כאן תוכלי להגשים חלום, לעסוק בתחום שתמיד רצית וליהנות מכל רגע. בית הספר הוקם על-ידי ירין שחף – בכיר המאפרים בישראל ועם השנים ביסס את מעמדו והפך להיות לבית הספר מוביל בארץ המאפשר לך ללמוד ולהתמקצע במגוון קורסים וסדנאות מעולם היופי. הלימודים פותחים לך דלתות לעולם האיפור המקצועי – כל תחומי האיפור, הטכניקות, הסגנונות והקשרים המקצועיים שייתנו לך את כל הכלים לקראת היציאה לשוק העבודה. בנוסף מאפשרים הלימודים בבית הספר להתמקצע בקורסים תומכים שירחיבו את כישורייך ומאגר השירותים שלך: קורסי איפור מתקדמים, קורס תסרוקות וקורס סטיילינג המותאמים לצרכי עולם האסתטיקה העכשווי. הניסיון העשיר וההתחדשות המתמדת של בית הספר מציבים אותו בצמרת תוך שמירה על מטרתו המרכזית: להכשיר ולספק לשוק העבודה את אנשי המקצוע הטובים ביותר בכל התחומים: איפור יופי, כלות, צילומים, איפור אמנותי, טלוויזיה, קולנוע ותיאטרון, עיצוב תסרוקות וסטיילינג.

השאיפה והמיקוד של המורים והתלמידים – ללמוד כדי לעבוד - כל צעד בבית הספר מקדם את התלמידים לקראת היציאה לשוק העבודה כמאפרים מקצועיים ומיומנים, מעצבי תסרוקות וסטייליסטים. הלימודים מתקיימים במתקנים דומים לאלה אותם יפגוש התלמיד במסגרת הפרקטיקה, כאשר הכיתות ואולפני הצילום מתוכננים כחדרי איפור בסטים הוליוודיים. בהמשך, שיעורי החיזוק וימי הצילום מציידים את התלמיד בכלים הטובים להיכרות עם התחום הנלמד ולמציאת עבודה בענף. הניסיון הרב של בית הספר והקשרים הענפים שנרקמו במהלך השנים עם תעשיית האופנה, הטלוויזיה, התיאטרון והקולנוע – מאפשרים הפניית הבוגרים ישירות לעבודה בתחומים אלה. ייחודו ויתרונו של בית הספר בתחום האיפור הינו בכך שאין לו קו מוצרי איפור משלו, ולפיכך הוא אובייקטיבי, לא ממוסחר, וחושף את תלמידיו למוצרים מגוונים ולעבודה עם כל חברות האיפור.

תכניות הלימודים – הכי מקיפה ואישית - תכניות הלימודים בבית הספר מבוססות על תכנים עדכניים, הנלמדים בבתי ספר בחו"ל ומתכתבים עם המגמות העדכניות של עולם האופנה.מצד אחד תוכניות הלימוד הן עשירות, מקיפות ומגוונות, ומצד שני - פרטניות ואישיות. לכל תלמיד יש תיק מעקב אישי, ממנו ניתן ללמוד על נטיותיו והישגיו, ובהתאם לכך – לתת לו את החיזוקים הנכונים בנקודות הנדרשות כדי להביאו למיצוי הפוטנציאל בתחום בו בחר להתמקצע.

הצוות והליווי של התלמידים – לקדם, לקדם, לקדם - התשתית ללימודים האיכותיים משתקפת בצוות מורים בעלי כישורי הוראה מצוינים, מיומנויות מקצועיות ויחסי אנושי ברמות הגבוהות ביותר. הליווי האישי והיחס המקצועי שניתן לתלמידים, הוא המימד המוביל כמדיניות שלנו. ליווי זה נועד להבטיח כי לימודי האיפור השונים,עיצוב התסרוקות והסטיילינג יספקו לתלמיד חוויה אישית ומקצועית, שתצייד אותו בכלים הנכונים ויהפכו אותו לטוב ביותר בתחומו.

הליווי בבית הספר מתבטא במספר מישורים: לכל קורס יש מורה מלווה וכל תרגול נעשה בליווי צמוד של מדריך בכיר. ירין שחף (שמלמד ומלווה אישית בשעורים המתקדמים) מקיים שתי פגישות אישיות עם כל תלמיד בבית הספר, בוחן עבודות ומעניק הערות מקצועיות. צוות ההוראה מנהל מעקב אחר התקדמות התלמיד, כדי לדעת מה מצבו בכל שלב ולצייד אותו בכל הכלים הנדרשים להתקדמותו.
אתר קורסים ירין שחף
 

קורסים של ירין שחף – בית ספר למקצועות היופי
קורס ייחודי אשר נולד מתוך זיהוי צרכי עולם האסתטיקה העכ...
איירבראש היא הטכניקה המתקדמת ביותר בעולם האיפור, ומתבצ...
בואו להגשים חלום ולאפר כלות ואיפורי ערב, לגלות וללמוד ...
הדרך היעילה להגיע לכלה: מסלול לאיפור ביוטי ואירועים מת...
איפור האפקטים אחד התחומים הייחודיים ביותר שמציע עולם ה...
מקצוע הסטייליסט הפך למבוקש מאוד ומקבל ביטוי בתצוגות או...
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מודעות פרסום
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133 077-5401900
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר