שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » לימודי חשמל » לימודי חשמל - לימודים לחיילים משוחררים ע"ח הפיקדון
call box
הדרך המהירה והקלה
ביותר כדי למצוא קורס
התקשר עכשיו
077-70-60-890

בחר לפי אזור
בחר לפי סיווג אחר

לימודי חשמל - לימודים לחיילים משוחררים ע"ח הפיקדון

לימודי חשמל הם דרך מהירה ויעילה להשתלב בשוק העבודה במקצוע מבוקש. זהו תחום שהביקוש לו יציב, ואיש מקצוע מיומן תמיד יוכל למצוא שפע של אפשרויות עבודה בארגונים או כעצמאי.
מקצועית מחולק הענף לדרגות שונות המובילות זו לזו בסדר עולה, ובפיקוח משרד הכלכלה, אשר מסמיך בתעודות מקצוע בהתאם לדרג הנלמד. הסיווגים בענף החשמל הם כלהלן: חשמלאי עוזר, חשמלאי מעשי, חשמלאי מוסמך, חשמלאי ראשי, חשמלאי טכנאי, חשמלאי-הנדסאי, חשמלאי-מהנדס, חשמלאי-בודק - סוג 1;סוג 2 וסוג 3, חשמלאי מסוייג לפי תחום עיסוקו, חשמלאי שירות לפי תחום התמחותו וחשמלאי מתח גבוה. בנוסף לאלו ישנן התמחויות נוספות כמו חשמלאי רכב או טכנאי מוצרי חשמל.
מדובר בענף אשר מציע קריירה לכל החיים, מעבר ליתרון שאתם לא תצטרכו לשלם לחשמלאי, ותמיד אפשר להמשיך ולהתמקצע ולהגדיל את השירותים שיינתנו ללקוחות שלכם, וכמובן להגדיל את יכולות ההכנסה באופן מקביל.
לימודי חשמלאות אתר קורסים

איך מתחילים
קורס חשמלאי מוסמך הוא לרוב נקודת הפתיחה ממנה מתחילה ההכשרה האישית בתחום, וזהו מסלול אשר במסגרתו נלמדת עבודה מעשית ותיאורטית, בקרה ופיקוד, הבנת מערכות שונות והתיקון במעבדה. לימודי חשמלאי מוסמך נטו, ללא ותק, מעניקים זכאות לתעודת חשמלאי עוזר, וניתן באמצעותה לבצע עבודות פיקוח, בדיקה, תיקונים ואחזקה של מערכות. כפי שהוזכר, גם קורס זה כפוף לתכנית הלימודים של משרד הכלכלה, כך שלמעשה רוב המוסדות המלמדים את הנושא עוקבים אחרי אותה תכנית לימודים.

תעודת ההסמכה הרשמית מאפשרת גם פתח לעולם של הייטק וטכנולוגיה ברבדים שונים, כאשר כל אחד יכול למצוא את הנישה המתאימה לו ביותר בתחום זה בהתאם לרמת הקורס והתעודה שיש ברשותו. בנוסף, הידע והנסיון שנצברו מועילים אפילו בהסבה למקצועות סמוכים כגון טכנאי מזגנים או מפעיל בקרים מתוכנתים. אפילו קורס טכנאי מחשבים משיק מבחינה אקדמית לתחום, כמו גם קורס מנהל עבודה.
 
מי יכול להתקבל ללימודים
כל מי שיש ברשותו 12 שנות לימוד, יכול להתחיל בקורס הבסיסי, ועם הזמן להתקדם עד לקבלת תעודת מוסמך. הסמכת כל קורס בליווי ותק מתאים מאפשרת המשך לימודים לזו הניצבת מעליה. רוצה עוד פרטים? מעוניין לבדוק אם ליד ביתך מתקיימים לימודי חשמל? השאר שם וטלפון ואנחנו נחזור אליך לייעוץ מקצועי חינם.

לימודי חשמל - מאמרים
הנחיות לבחירת קורס מקצועי למקצוע בחיים
רבים מהאנשים איתם אנו נפגשים שואלים את אותן שאלות לפני בחירת קורס. בחירת קורס היא עניין מורכב ובמיוחד רגשית, אנו רואים כי ההחלטה לגבי קורס או הכשרה מקצועית הינה מאוד גורלית על המשך חיינו ובעיקר על הקריירה שלנו.
מכשירי חשמל - תיקון או עדכון
בהתאמה, היא שמרה עליה מכל משמר, נזהרה שהנכדים לא ישחקו בכפתורים, או אפילו יותירו טביעות אצבע עליה, שלא יקלקלו אותה חלילה, שלא תצטרך לשלוח אותה לטכנאי חס ושלום. קצת מצחיק להיזכר ביחס הרגשי שהעניקו פעם אנשים כמוה למכשירי חשמל ביתיים.
לשכת התעסוקה - כל המידע על קורסים של משרד התמ"ת
באופן כללי האגף להכשרת כוח אדם של משרד התעסוקה עוסק בחמישה ענפים של קורסים: א. הסבה מקצועית לאקדמאים ב. הכשרת מבוגרים במסלולי יום ובמסלולי ערב ג. הכשרה בתעשייה ובבנייה ד. קידום נשים ופיתוח כישורי עבודה ה.
חשמלאי: מה הוא עושה, לימודי חשמל, שכר ממוצע
תפקידו של החשמלאי הוא להקים מערכות חשמל, לתחזק אותן ולטפל בתקלות במערכות אלו בבניינים, בבתים פרטיים, במשרדים, בתעשיות ובשטחי ציבור. רוב עבודתו של החשמלאי מתבצעת מחוץ למשרד או למעבדה, והוא נדרש לבצעה בכל מזג אוויר.
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר