קורס אימון לבעלי ADHD - לימודים ללא בגרות באשדוד

אם תמיד סבלתם מהפרעות קשב וריכוז, זה פגע בביטחון העצמי שלכם בבית הספר, ואף בחיי הזוגיות שלכם, זה לא אומר שאתם תקועים עם זה לכל החיים ואין מה לעשות. יש באפשרותכם ללמוד קורס אימון לבעלי ADHD ולקבל עזרה ואף לקום ולצאת לדרך חדשה למרות הקשיים שאתם חווים בחיי היום יום.
תחום האימון הוא באופן כללי תחום חדש למדי, ועל אחת כמה וכמה תחום האימון לבעלי הפרעות קשב וריכוז. הקורס נועד לאפשר ללומד בעל ההפרעות והליקויים להצליח ולחולל שינוי בחייו, לחוות השגים והצלחה, לשפר את הביטחון העצמי ואת האמונה ביכולות האישיות זאת תוך השקעה הן במישור הראציונאלי והן במישור הרגשי.

קורס אימון לבעלי ADHD

נושאי הלימוד בקורס
הנושאים משתנים בין המוסדות השונים, אך לכולם יש גרעין משותף הנלמד בצורה כזו או אחרת בכל המוסדות. תחומי הלימוד מקיפים נושאים מגוונים כגון כלים בתחומי האימון האישי, ניהול אישי, הקניית ארגז כלים להתגברות על הקשיים ופיתוח מיומנויות ארגון בכדי לעקוף את הקשיים, איתור והגדרת החסמים האופייניים לבעלי הפרעות כמו קשיי התארגנות וניהול זמן, זיהוי ואבחון של הפרעות ועוד נושאים רבים ומגוונים אחרים.

קהל יעד
קהל היעד של הקורסים אף הוא משתנה בין מוסדות הלימוד השונים, אך בדרך כלל הקורס מיועד לבעלי תואר בתחומי ההוראה והטיפול, כמו עובדים סוציאליים, מאבחנים דידקטיים, פסיכולוגים, אנשים המגיעים מתחומי ההוראה והחינוך בקהילה, וכאלו אשר יש באמתחתם לפחות חמש שנות ניסיון תעסוקתי בתחומים הרלוונטיים. אם מדובר בפונים בעלי תואר שני, בדרך כלל נדרשות פחות שנות ניסיון.

משך לימודים ותעודות
משך הלימודים משתנה ממסלול אחד למשנהו, משום שאין מדובר במקצוע מסודר או מפוקח. בסופם מוקנה תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי, ולא פעם גם בשיתוף איק"א, המרכז הישראלי לאימון. לימודי קורס אימון לבעלי ADHD ניתנים במוסדות מומחים לטיפול והוראה לבעלי מוגבלויות קשב וריכוז ובעיות קוגנטיביות לימודיות אחרות. ניתן למצוא קורסים אלו בערים כמו ירושלים, תל אביב, חיפה, רחובות ועוד.


קרא עוד על קורס אימון לבעלי ADHD - לימודים ללא בגרות באשדוד

נמצאו 5 קורסים

אימון לבעלי הפרעות קשב וריכוז ADHD


מכללת כרכור לרפואה משלימה
הפרעת קשב וריכוז היא תופעה שכיחה ביותר אשר משפיעה על כל תחומי החיים, אשר הפערים הנוצרים בגינה הופכים למשמעותיים לקראת גילאי העשרה הצעירים. פערים אלה גורמים  לתת הישגיות בציונים וקוגניציה,
קורסים - לימודים ללא בגרות

קורס התמחות לאימון בקשב וריכוז


מכללת יוזמות
אימון אישי ממוקד תוצאה וקצר מועד, בדגש על מודעות למאפייני הפרעת הקשב והריכוז והתמודדות איתם. לאורך התהליך המתאמן נתמך ע"י המאמן להקניית ארגז כלים עשיר, ובהדרגה לנווט בעצמו לעבר היעדים
חיפהתל-אביב

אימון ילדים עם הפרעת קשב וריכוז


מכללת גומא
התמחות שמטרתה רכישת כלים לעבודה עם ילדים בכלל, ובעלי הפרעות קשב וריכוז בפרט. היכרות והתנסות במיומנויות ייחודיות לעבודה עם ילדים, והדילמות האתיות שכרוכות בסוג אוכלוסיה זה.   מקום הלימודים הכפר הירוק רמת השרון   מתכונת
רמת השרון - הכפר הירוק

כלי הוראה לתלמידים עם ADHD ולקויות למידה


אחוה - לימודי תעודה והשתלמויות
קורס לאנשי הוראה וחינוך שמטרתו היא רכישת כלים ללימוד ולקידום תלמידים בעלי ליקויי קשב ולמידה. מהלכו סוקר את צרכיהם הייחודיים של תלמידים אלו לצד הכישורים הייחודיים שלהם בתחומי תפקוד אחרים.
קמפוס אחווה

מאמנים לטיפול באוכלוסייה עם צרכים מיוחדים


מכללת אשקלון
הכשרה מקיפה לאימון אישי עבור מטפלים בעלי רקע רלוונטי, מעניק מגוון כלי סיוע רגשיים וטכנולוגיים תוך התמקדות בכבדי שמיעה וראיה, אוטיזם, לקויות למידה והפרעות קשב. אימון אישי משמש כיום כלי
אשקלוןרחובות
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

לקויות למידה - גם בבית ספרנו

חוזר משרד החינוך מגדיר בצורה ברורה ומפורשת כי הן סטודנטים והן תלמידים שאובחנו כבעלי לקויות למידה , זכאים להתאמה בתנאי הלמידה ובתנאי הבחינה.

עשר סיבות מצויינות להיות קואצ'ר

1.   לעזור להוביל אחרים אימון אישי איננו פסיכותרפיה, ייעוץ נפשי, או אפילו הדרכת אחרים כיצד עליהם לחיות נכון;

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס אימון לבעלי ADHD - לימודים ללא בגרות באשדוד