אתר קורסים / אליטוב

בי"ס רינת אליטוב בגרויות ופסיכומטרי

מעוניין להתקדם צעד אחד קדימה

לעבר השכלה מקצועית מעשירה?
פנה אלינו עוד היום לקבלת פרטים ונשמח
לסייע לך בקבלת החלטה!

על מוסד הלימודים

תמונה באתר קורסים
  • סניף מודיעין

בי"ס רינת אליטוב בגרויות ופסיכומטרי

הגיע הזמן לשים בצד את כל מה שידעת על לימודים, מורים וציונים ולבוא ללמוד להפתיע. המעבר מהשירות הצבאי לאזרחות, החזרה מטיול בחו"ל, או מצבים כאלה ואחרים בחיים, הביאו אותך לקבל החלטה לקחת את עצמך בידיים וללכת על זה בגדול - להשלים או לשפר את ציוני הבגרות שלך, כשהמטרה היא להגשים סוף-סוף את החלומות שלך. 

אז מסתבר שיש יותר מהדרך האחת, המוכרת והידועה, להשלים ולשפר את ציוני הבגרות או ללמוד לפסיכומטרי. בית הספר לבגרות ופסיכומטרי רינת אליטוב הוקם במטרה לסייע לך להשלים או לשפר את ציוני הבגרויות שלך או ללמוד למבחן הפסיכומטרי, בדרך הטובה, היעילה ביותר וכן, גם הנעימה ביותר.

הדרך, הלימוד, האווירה, התרגול וההוראה בבית הספר כולם פרי ניסיון ופיתוח של שנים וכולם שונים ומפתיעים. הסביבה שלך פשוט תתקשה להאמין לאן הצלחת להגיע אחרי קורס יחסית קצר.

במידה וכל החובות הלימודיות שלך יקוימו על ידך, סביר להניח שבסיום הקורס תהיה לך הגאווה להודיע: "אבא, אמא, אני בדרך לאוניברסיטה" או אפילו" "התקבלתי ללימודי רפואה". אנחנו כמובן ניתן לך את כל הכלים להצלחה, נדחוף אותך קדימה בכל הכוח, נעודד בכל שעה, אבל חשוב לנו להדגיש, ולך לזכור, שהצלחה בבחינות הבגרות או בפסיכומטרי מגיעה רק כאשר יש רצון להשיג את המטרה, רצון שבא לידי ביטוי בהשקעה חסרת פשרות מבחינתך מבלי להוריד את הרגל מהגז – מתחילת הלימודים ועד לדקה האחרונה במבחן.

כן, גם ברגעי משבר, בהם האפשרות ללמוד את מה שרצית במסגרת אקדמית נראית רחוקה מתמיד, או המחשבה ללמוד מקצועות הדורשים ציונים גבוהים כמו רפואה או הנדסה נראית בלתי אפשרית, קיים פתרון המוביל להצלחה. זה בדיוק השלב שבו נכנסת לתמונה נבחרת המורים המנצחת של רינת אליטוב ושיטת הלימוד של בית הספר.

 

צוות המורים בבית הספר מהווה סטנדרט גבוה של איכות אקדמית ברמה הגבוהה ביותר. לכל המורים, בלי יוצא מן הכלל, ניסיון של שנים בבתי הספר השונים. המורים לא נבחרים ללמד בבית הספר רק על סמך יכולות ההוראה שלהם, אלא לפי החומר האנושי המיוחד שהם עשויים ממנו, אותו הם מביאים אל בית הספר, לצד הרצון ללוות ולהכיר באופן אישי כל תלמיד ותלמידה.

התוצאות המוכחות של בוגרי בית הספר שלנו לא מגיעות רק בזכות צוות מורים מעולה ותכנית לימודים ייחודית. אל היכולת שלנו להיות אחרים ולהפתיע את התלמידים שלנו בהישיגים אליהם הם יכולים לשאוף מתווספות הרצאות של אורחים מרתקים, מנוסים ולא צפויים שכחלק מהחבילה השלמה מובילים את כלל התלמידים להצלחה מפתיעה.
רינת אליטוב אתר קורסים
תמונה באתר קורסים
  • סניף מודיעין
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה
תמונה באתר קורסים תמונה באתר קורסים תמונה באתר קורסים תמונה באתר קורסים תמונה באתר קורסים תמונה באתר קורסים תמונה באתר קורסים

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי
students

מעל עשור שצוות אתר קורסים פועל למתן שירותי ייעוץ לימודים, נשמח לעזור גם לך!