מעוניין להתקדם צעד אחד קדימה

לעבר השכלה מקצועית מעשירה?
פנה אלינו עוד היום לקבלת פרטים ונשמח
לסייע לך בקבלת החלטה!

על הקורס

סילבוס

תמונה באתר קורסים
מבחן הבגרות בגאוגרפיה הוא אמנם ארוך ביחס לשאר מבחני הבגרות, אך הוא מפצה על כך בהיותו אחד המעניינים שבהם. הסיבה לכך פשוטה; מהלך הלימודים כולל נושאים מעניינים ורלוונטיים לכולנו למעשה: החיים על כדור הארץ, המדינה והאזור בהם אנחנו חיים, וכן בארצות נוספות בעולם - רוסיה, יפן, סין, ארה"ב, מערב אירופה ומדינות העולם השלישי. נושאים שיעניינו כל אדם רחב אופקים או בעל אופי סקרני. בגרות בגאוגרפיה ברמת 5 יחידות לימוד היא בין מקצועות הבחירה הפופלריים ביותר להעלאת הממוצע הכללי בתעודה. הצלחה בבחינה מזכה בבונוס משמעותי של 15 נקודות בקבלה למוסדות האקדמיים השונים.
 
מקום הלימודים
מודיעין
 
מתכונת הקורס
ארבעה חודשים לקראת הבחינה במתכונת לימודי ערב נוחה וגמישה, המאפשרת לשלב לימודים עם מעגלי חיים נוספים כמו עבודה, משפחה, שירות צבאי או לימודים
 
קהל היעד
צעירים וחיילים משוחררים שציוני תעודת הבגרות שברשותם אינם מאפשרים להם להתקבל למוסדות להשכלה גבוהה במקצוע שרצו ובחרו ללמוד, לתלמידים שאינם זכאים לתעודת בגרות, ולאלו שרוצים ציונים גבוהים מאוד כדי להתקבל לפקולטות הגבוהות ביותר במוסדות האקדמיים השונים.
 
הסמכה
הכנה לבחינות הבגרות שנערכים ע"י משרד החינוך. תלמידים שנכחו במינימום 90% מהמפגשים, ביצעו 90% ממטלות של הקורס, ולא הצליחו, יקבלו קורס חוזר לאותו מבחן בחינם
 
נושאי הלימוד
- נתי"ב (ניתוח תופעות יסוד במרחב) - 1 יח"ל. נושאים בתחומי של אקלים, אוכלוסייה, משאבי טבע, ערי עולם, תחבורה אווירית, ימית ויבשתית.
- גיאוגרפיה של ארץ-ישראל והמזרח-התיכון – 2 יח"ל. תחומי כלכלה, חברה והסביבה של ארץ ישראל ושכנותיה.
- הפיתוח והתכנון המרחבי - 2 יח"ל, העיר והכפר במדינות מפותחות ובמדינות מתפתחות, תהליכי גלובליזציה, תכנון ערים ופיתוח מדינות.
תמונה באתר קורסים
  • סניף מודיעין

הסילבוס של בגרות בגיאוגרפיה טרם עלה לאתר.
רוצים לקבל מידע עדכני לגבי הקורס הזה? פשוט מלאו את הפרטים ונחזור אליכם!

Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי
students

מעל עשור שצוות אתר קורסים פועל למתן שירותי ייעוץ לימודים, נשמח לעזור גם לך!