אתר קורסים / הנחייה, ייעוץ וקואצ'ינג / הנחייה, ייעוץ וקואצ'ינג - מוכר לגמול השתלמות / הנחייה, ייעוץ וקואצ'ינג - מוכר לגמול השתלמות באזור השפלה

הנחייה, ייעוץ וקואצ'ינג - מוכר לגמול השתלמות באזור השפלה

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

הנחייה, ייעוץ וקואצ'ינג

הנחייה, ייעוץ וקואצ'ינג הם לימודים המקנים את היכולת לייעץ, להקשיב, ולנתח סיטואציה בצורה רחבה. אלו הן רק חלק מהתכונות הדרושות כדי להדריך ולאמן אנשים באופן אישי להשגת היעדים והמטרות, הקורסים בקטגוריה זו מעניקים את הכלים הדרושים לשם יצירת השינוי הפנימי אצל האחר והפיכתו למקצוע דינמי ומרתק.
 
לימודימאמנים אישיים
קורס אימון אישי נועד להכשיר לקראת מקצוע  שכל מטרתו הוא להיות בעלי יכולת לתת כלים והכוונה באופן שניתן יהיה לממש את הפוטנציאל להגשמה עצמית תוך עמידה במטרות ויעדים בתהליך שהינו בשלבים, בהתאם לתוכנית מובנית המתאימה לצרכים של כל מטופל.

למי מתאימים הלימודים
לבעלי יכולת הקשבה וטיפול (או שמעונייניםלסייע לחסרי יכולת הקשבה ) המעוניינים להפוך את היכולות הללו למקצוע, ליועצים בתחומים שונים, לאקדמאים בהליך של הסבה מקצועית ולאנשי עסקים המעוניינים לרכוש מיומנויות לתפקוד יעיל יותר. לכל מי שמעונין לרכוש מקצוע מרתק אשר פותח צוהר לעולם העסקים השונים, ומאפשר עבודה רחב של ארגונים ואפשרויות תעסוקה מגוונות. 

מה לומדים
הכרת שלבי תהליך האימון מהמפגש הראשוני בהיכרות עם המטופל, אבחון וזיהוי הדרכים למתן תכנית פעולה. במסגרת הקורס יועברו טכניקות אימון להתמודדות במצבים שונים ובלתי צפויים שכן, מדובר בתהליך דינמי הדורש יכולת  גמישות של המאמן לשינויים המתרחשים תוך כדי האימון. במסגרת הקורס ניתנים שיעורי העשרה בתחום הפסיכולוגיה, והעצמה אישית. הקורס מעניק את כל הידע הנדרש כדי להביא את הארגון צעד אחד קדימה ולאפשר לו לממש את מירב הפוטנציאל הגלום בו, על ידי אבחון נכון של המצב והפיכתה של כל דילמה להזדמנות חדשה, כך שהעסק יצמח וישגשג כלפי מעלה בקצב הנכון ביותר.
לימודי קואצ'ינג אתר קורסים
קורס יועצים עסקיים וניהול עסק בכיר
ליווי עסק קטן כגדול בשלביו השונים ומתן יעוץ בהתאם לתכנית פעולה של יעדים ומטרות המותאמת לעסק אולארגון , תוך התייחסות למבנה העסק, מורכבותו והאתגרים העומדים בפניו באותה נקודת זמן.

למי מתאימים הלימודים
אקדמאים בעלי מתחומי הכלכלה ומנהל עסקים או חסרי תואר אקדמאי עם רקע וניסיון בעולם העסקי וההדרכה לאחר מעבר של ראיון אישי.

מה לומדים
מושגים פיננסים בסייסים המהווים חלק בלתי נפרד מתפקוד תקין של כל עסק , שיווק ופרסום ברבדיו השונים ובדגש על שיווק אינטרנטי, תוך קבלת ידע כיצד  להשיג יעדים ותוצאות בתכנון מדויק. שיעורי העשרה בתחום המשפט, המיסוי והביטוח לעסקים.
קורסים נוספים בקטגוריית הנחייה, ייעוץ וקואצ'ינג:קורס דמיון מודרך ,NLP , קורס מאמני משפחה וכלכלת משפחה,גישור וקורסהנחיית קבוצות . מעבר לרשימה זו קיימים קורסים רבים במסגרת הקטגוריה אימון, coaching, לימודי הדרכה, ייעוץ, טיפול ואבחון. מומלץ לעבור על הרשימה המלאה, למצוא את הקורס שמעניין אתכם ולקבל פרטים על אודות אותו תחום עניין. 
קרא עוד על הנחייה, ייעוץ וקואצ'ינג - מוכר לגמול השתלמות באזור השפלה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

קורס איפור – את הכי יפה כשאת זוהרת

כ -44% מהנשים אינן מוכנות לצאת מביתן אם הן אינן מאופרות, ומחקרים מראים כי קיימות שתי סיבות עיקריות שבשלן נשים מתאפרות: 

נוגדי דיכאון: עזרה ראשונה

דיכאון קליני הינה מחלה המוכרת על ידי איגוד הפסיכיאטרים האמריקאי והישראלי. הצפי, נכון להיום הוא כי 60% מהאוכלוסייה ילקו באפיזודה

מהי מהותו של האימון

  אימון מבוסס על יכולת ההשתנות של האדם (modifiability):. הוא רוצה לחולל שינוי – ואי אפשר לשנות את העבר, ולכן

אימון כדרך חיים

כולנו צופים בספורטאי על המגיעים להישגים יוצאי דופן. אם אלו אתלטים, מתעמלים, שחקני כדורגל או שייטים, וברור לכל אחד מאיתנו

על שלושה קואצ'ינג העולם עומד

קואצ'ינג (אימון) הוא דרך נפלאה להגיע להישגים ולמטרות שהצבנו לעצמנו. זוהי דרך ממוקדת להצבת יעדים ולהגשמתם בטווח קצר,

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום הנחייה, ייעוץ וקואצ'ינג - מוכר לגמול השתלמות באזור השפלה