קורס פרחי באך - לימודי ערב באזור השרון

קורס פרחי באך הוא אחד מהקורסים השייכים לתחום של רפואה משלימה, והוא נשען על שיטת טיפול אותה פיתח ד"ר אדוארד באך, רופא ומטפל אלטרנטיבי. השיטה מבוססת על 38 תמציות של פרחים, תמציות אשר לכל אחת מהן תדר אנרגטי שונה, ולכן היא יכולה לטפל בבעיה אנרגטית שונה, בעיה ריגשית אשר גורמת לכאב גופני, ולתפקוד לקוי של איברים בגוף. פעמים רבות תמציות הפרחים יכולות להחליף את השימוש בתרופות פסיכיאטריות שונות.

תמציות פרחים מופקות מניצנים, מפרחים, משיחים ומעצים אשר כולם מוגדרים כבלתי רעילים. מחממים את אותם חלקי צמחים בהרתחה, בשמש או במי מעיינות חמים, כל סוג על פי המידה הרצויה עבורו.
אפשר להשתתף בסדנא חד פעמית האורכת שלוש שעות, בכדי להכיר את עקרונות הטיפול בשיטה, אך מי שמעוניין להפוך למטפל מוסמך בשיטה זו חייב להשתתף במסגרת המציעה קורס ארוך יותר, קורס תעודה אשר נמשך החל מסמסטר אחד, ועד שנת לימודים אקדמית מלאה למטפלים בכירים. יש הלומדים להכיר את הנושא במסגרת לימודי רפואה אלטרנטיבית אחרים, כמו נטורופתיה, לדוגמא.

המשתתפים בראשית הדרך לומדים להכיר את גוף האדם ומחלות שונות, בהמשך לומדים נושאים אשר קשורים באבחון וטיפול אלטרנטיביים. לאחר מכן מתמקדים בתחום הספציפי של פרחי באך. לומדים להכיר את ההתפתחות התמציות השונות המהוות את הבסיס לטיפול זה.

בהמשך קורס פרחי באך מתמקדים בבניית תרכובות שונות מהתמציות, תוך התאמה של התרכובות לכל מטופל באופן אישי, במיוחד התאמה לטיפול בנשים בהיריון, נשים לאחר לידה, ילדים, וכן, טיפול במצבי דיכאון, חרדה, פחדים ועוד. אחד היתרונות הברורים של הטיפול בשיטה היא העובדה כי התמציות אינן מכוונות לטפל במחלה אלא באדם. לשימוש בתמציות אין כל תופעות לוואי, ואין סכנה של התמכרות וקשיים.
קרא עוד על קורס פרחי באך - לימודי ערב באזור השרון

נמצאו 2 קורסים

פרחי באך


מדיסין המכללה לרפואה טבעית
שיטת ריפוי שפיתח ד"ר אדוארד באך המבוססת על 38 תמציות צמחים. ד"ר אדוארד באך, רופא בריטי אשר הקדיש את חייו בחיפוש אחר שיטת טיפול פשוטה ובטוחה.ההנחה של ד"ר באך היא
קורסים - לימודי ערב באזור השרון

הכשרת מטפלים בפרחי באך


מכללת הנות
קורס מטפלים בפרחי באך מיועד לאנשים בעלי נכונות לטפל באחרים או לאלו השואפים להרחיב את עולמם הפנימי ולעבור שינוי בעצמם. במהלך הקורס, המשתתפים מוכשרים לטפל בעזרת טכניקות שיח שונות (כגון שיקוף, זיהוי "אוטומטים שכיחים"- דפוסי התנהגות
קורסים - לימודי ערב
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

מהי נטורופתיה

הנטורופתיה היא רפואה רב תחומית המשלבת את כל סוגי הטיפולים הטבעיים. הגישה הנטורופתית רואה את האדם בצורה הוליסטית כמכלול

למי הפרחים? קורס פרחי באך

באופן כללי שני הקורסים מחברים בין עולם הטבע לבין גוף האדם ועוסקים באופן שבו אפשר להשתמש בפרחים ובצמחים על מנת להביא מזור, למנוע מחלות ולשכך כאבים.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס פרחי באך - לימודי ערב באזור השרון