לימודי ריפוי רוחני - לימודי ערב באזור השרון

לימודי ריפוי רוחני, המכונים גם "הילינג", מתבססים על עקרונות של רפואה סינית עתיקה, אשר גורסת כי על מנת להגיע לבריאות פיזית יש צורך לוודא בריאות נפשית מושלמת ואף להיפך. המשפט המפורסם "נפש בריאה בגוף בריא" אינה רק סיסמא ריקה מתוכן בתחום זה, והמטפלים באמצעות ריפוי רוחני שואפים לשחרור חסימות פנימיות (נפשיות ורגשיות) ומחברים בין מכאובי הגוף לחסימות הנפש – ואף בין חסימות הנפש לבין מכאובי הגוף.

טיפולים אלו מתבססים על זרימה של אנרגיה ומעבר של אנרגיות מאדם לאדם – מהמטפל למטופל דרך הידיים, באמצעות מגע ישיר או קרבה של ידי המטפל לגופו של המטופל. הטיפולים מבוצעים בחדר שקט ודורשים ריכוז ותשומת לב מלאים של המטפל על מנת להיכנס למצב תודעה המתאים לביצוע טיפול מיטבי.

מכיוון שמדובר בתחום הקשור במישרין לרפואה המשלימה, יש צורך בהבנת העקרונות עליהם מושתתת רפואה זו. הרפואה הסינית מהווה בסיס רחב וכדי לקבל תמונה מושלמת מומלץ לשלב את הריפוי הרוחני עם תחומים נוספים של הרפואה המשלימה. תכני הקורסים כוללים לימודי בסיס רחבים ומעמיקים, המשתתפים לומדים על הקשר ההדוק בין הגוף לנפש, על זיהוי כאבים פיזיים ומכאובים נפשיים ורגשיים ועל האופן שבו ניתן לקשר ביניהם על מנת להביא לריפוי מלא של המכלול גוף ונפש.

בנוסף יש צורך ללמוד כיצד מקשרים בין אירועים שהתרחשו במהלך חייו של המטופל וכיצד להשתמש בזיכרונות שהוא צובר על מנת להפוך אותם למועילים לתהליך הריפוי. כך גם ניתן לטפל בטראומות או באירועים שהותירו חותם שלילי על המטופל.

מפאת היות התחום אינטגרלי לרפואה המשלימה, ניתן ללמוד ולהשתלם בו במכללות והמוסדות המציעים לקהל הרחב קורסים וסדנאות במגוון התחומים שמציעה רפואה זו. אין מדובר בתכניות שבסיומן יקבלו הבוגרים תעודה או זכאות לתואר אקדמי מוכר, אלא מדובר בלימודי העשרה לצורך תעודת סיום או הכשרה לביצוע טיפולים. ניתן לבחור מתוך אפשרויות רבות וביניהן יום אחד בשבוע, יומיים בשבוע, שעות הבוקר או אחר הצהריים או מתכונת מרוכזת.

ניתן למצוא לימודי ריפוי רוחני בכל רחבי הארץ במסגרת מכללות, בתי ספר ומורים פרטיים שנחשבים ל"גורואים" בתחום.
קרא עוד על לימודי ריפוי רוחני - לימודי ערב באזור השרון

נמצאו 2 קורסים

הילינג- הכשרת מטפלים


מכללת הנות
הכשרת מטפלים מעמיקה לטיפול בבעיות פיזיות ונפשיות בעזרת אנרגיות ונגיעות קלות. ההכשרה מעלה את המודעות העצמית ואת הצמיחה האישית, ולכן הקורס מיועד הן למעוניינים להיות מטפלים בהיליניג והן למעוניינים לעבור תהליך
קורסים - לימודי ערב

תטא הילינג


מכללת הנות
שיטה שפותחה ע"י ויאנה סטייבל, הילרית שחלתה בסרטן סופני, ויצרה שיטה שריפאה אותה, וצברה הדים בכל העולם. בבדיקה מדעית מה בדיוק קורה במהלך הטיפול, נראה כי מוח המטפל עובר לגלי
חדרה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

לא כל אחד יכול להיות מחנך

תקציב החינוך במדינת ישראל הוא הגבוה ביותר מבין כל משרדי הממשלה. כן, אפילו גבוה מתקציב משרד הבטחון. אלא שבניגוד לבטחון

יזמות עסקית – להצליח בגדול

באחד הפרקים של סיינפלד, לוקח קרמר סטודנט למנהל עסקים מ- NYU כמתמחה, במטרה שיוריד מעליו את המטלות היום-יומיות

עשר סיבות ללמוד Python

אם בשנת 2016 שפת תכנות הפופולרית ביותר היתה ג'אווה, הרי שכיום השפה העיקרית היא פייתון. פייתון היא תוכנה המתאימה במיוחד

מהו הילינג, מיהו הילר ואיך זה עובד

הילינג היא שיטה המושתת על הגישה ההוליסטית ("whole" - שלם, מלא) ה"תופסת" את האדם כמכלול שלם המורכב

ריפוי רוחני: פנייה מקרית ששינתה את חיי

כשנפרדתי מהפסיכולוג השלישי שלי (תוך שהוא ממליץ כמובן שלא לסיים את הטיפול) יצאתי לרחוב משוחררת אך עם מועקה בגודל של סלע בבטן.