לימודי רפלקסולוגיה - לימודי ערב באזור השרון

לימודי רפלקסולגיה הפכו מבוקשים מאוד בשנים האחרונות מכיוון שזהו אחד מתחומי הטיפול האלטרנטיבי הפופולאריים ביותר. הרפואה האלטרנטיבית בכלל והרפלקסולוגיה בפרט מאמינים שניתן לסייע לריפוי גוף האדם באמצעות טיפולים לא תרופתיים ושניתן להשפיע על איברים שונים בגוף דרך לחיצות ודיקור במקומות ספציפיים אחרים. למעשה טיפול רפלקסולוגי נועד להרגיע ומהווה טיפול יעיל בהפחתת מתח ולחצים אך גם מהווה טיפול משלים לרפואה הקונבנציונאלית במגוון של מצבים רפואיים כגון אסטמה, סוכרת ואף סרטן.  
לימודי רפלקסולוגיה
רפלקסולוגים מבצעים טיפול באמצעות לחיצות ועיסוי של כפות הרגליים תוך שהם מתייחסים אליהן כאל מפה של כל הגוף. האמונה היא שקיימות נקודות על פני כף הרגל שהנגיעה בהן והטיפול בהן משפיע על איברים אחרים בגוף וכך ניתן לרפא ולסייע מבלי לגעת באיבר הכואב עצמו. לימודי רפלקסולוגיה מכשירים את הלומדים בהם להעניק טיפול בשיטה זו והם פונים לקהל הרחב המתעניין בנושא. קהל יעד זה מורכב בדרך כלל ממטפלים אלטרנטיביים או קונבנציונאליים שמבקשים להגדיל את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולצרף שיטות טיפול נוספות שאותן יוכלו להציע למטופלים שלהם (תומכות לידה, מטפלים בדיקור, רופאים ואחיות ועוד), וכן מתעניינים המבקשים ללמוד את הנושא לצורך הסבת מקצוע או העשרה אישית.

קורסים אלו מתקיימים במתכונות שונות, החל ממסלולי לימוד בסיסיים על פני שנה אחת, דרך מסלולים דו שנתיים וכלה בקורסים מעמיקים בתחום זה הנמשכים מספר שנים. בין התכנים הנלמדים בלימודי רפלקסולוגיה ניתן למצוא קורסים כלליים העוסקים בגוף האדם כגון אנטומיה, פיזיולוגיה, פתולוגיה, פרמקולוגיה, בדיקות מעבדה, עזרה ראשונה, בדיקות קונבנציונאליות ועוד. מעבר לנושאים אלו לומדים המשתתפים פרקים נרחבים ברפלקסולוגיה, ביניהם: היסטוריה של התחום, טכניקות טיפול, מפת כף הרגל, טיפול בכף היד, שילוב טיפול אלטרנטיבי עם טיפול קונבנציונאלי, בניית תוכנית טיפולית, אבחון על ידי התבוננות בכף הרגל ועוד. ההתמחויות הקיימות בתחום זה כוללות: רפלקסולוגיה לילדים, לנשים הרות, לגיל השלישי, כטיפול בבעיות נשימה ועיכול וכן הלאה.
קרא עוד על לימודי רפלקסולוגיה - לימודי ערב באזור השרון

נמצאו 4 קורסים

רפלקסולוגיה


מדיסין המכללה לרפואה טבעית
 מקור הרפלקסולוגיה – תורת כף הרגל, הוא במצרים העתיקה, והינה אחת משיטות הטיפול המוקדמות בעולם. שיטת טיפול טבעית הנעשית באמצעות עיסוי ולחיצות על נקודות בכף הרגל המשקפות את איברי הגוף
קורסים - לימודי ערב באזור השרון

רפלקסולוגיה


מכללת הנות
כפי שדעותינו שונות, כך גם כפות רגלינו. מה אומרות עלינו כפות הרגליים שלנו? מסתבר שהרבה מאוד - דרכן משתקפת האישיות על כל גווניה: איפה אנחנו מאוזנים, ואיפה פחות, דברים חשובים
קורסים - לימודי ערב

רפלקסולוגיה


LFA המכללה למקצועות היופי ומקצועות חופשיים
רפלקסולוגיה היא טיפול הוליסטי שבאמצעותו ניתן לאבחן ולטפל ברמות הפיסית והנפשית כאחד. הטיפול מסייע להגיע למצב של איזון, החלמה ובריאות, ומתבצע בעזרת עיסוי ולחיצות בכפות הרגליים, אשר בהן נמצאות נקודות
קורסים - לימודי ערב

רפלקסולוגיה


מירב - בי"ס לרפואה משלימה - האוניברסיטה הפתוחה
שיטת טיפול ואבחון שבבסיסה ההנחה כי האדם בכללותו משתקף בכפות ידיו ורגליו. הטיפול מתבצע באמצעות עיסוי ולחיצות הנוגעות ברבדים השונים של האדם. זוהי שיטת טיפול עתיקה אשר הייתה מקובלת בחלקי
באר שבע
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

לימודי רפלקסולגיה - מהעולם העתיק ועד ימינו

בעולם העתיק, אלפי שנים לפני שנטבע המונח רפלקסולוגיה, נעשה שימוש בבסיס שיטת טיפול זו בבני אדם - במצרים, בהודו, ביפן וביוון.

מנהלי משאבי אנוש – האנשים החשובים בארגון

כל מי ששירת בחיל השריון מכיר את האימרה "האדם שבטנק ינצח". מקורה של אימרה זו בשנות ה-50 של המאה הקודמת, אז היו לצה"ל טנקים מיושנים.

עיסוי ומגע: השיטות, הדרכים והמסלולים למגע מושלם

קיימים כל כך הרבה קורסים הכלולים בתחום עיסוי ומגע , כל כך הרבה שיטות עבודה וכל כך הרבה דרכים להגיע למקום שבו אתם

מה ההבדל בין רפלקסולוגיה לסו ג'וק

רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול המתבצעת על ידי לחיצות של המטפל בנקודות שונות בכפות הידיים, בכפות הרגליים ולעתים גם באוזניו של המטופל.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום לימודי רפלקסולוגיה - לימודי ערב באזור השרון