אתר קורסים / לימודי הורות וזוגיות / לימודי הורות וזוגיות - מוכר לגמול השתלמות / לימודי הורות וזוגיות - מוכר לגמול השתלמות באזור השפלה

לימודי הורות וזוגיות - מוכר לגמול השתלמות באזור השפלה

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

לימודי הורות וזוגיות

מערכות היחסים מלוות אותנו בנקודות רבות בחיים, ולעתים יודעים לאן רוצים להגיע אך לא מהי הדרך וקורס קצר בתחום עשוי לתת את ההכוונה המתאימה,  אם זה בסדנאות לזוגיות ולהורות לשם העשרה ואם בלימוד לקראת מקצוע יועץ מומחה באחד התחומים הללו.

קורס יועץ נישואין ומשפחה
מערכות היחסים שלנו משפיעות על ממד והיבט בחיים,קורס זוגיות הינו קורס שנועד לתת כלים בהדרכה וייעוץ בכל בעיה או סוגיה אשר עולה תוך כדי המערכת הזוגית, כאשר המטרה היא ללמד את בני הזוג כיצד לייצר תקשורת טובה יותר ודרך התנהלות אשר תוביל להרמוניה ותחושה של שיתוף פעולה הדדי, אשר בה כל אחד מהם מצליח לממש את עצמו ביחד ולחוד בצורה אופטימאלית ובריאה.
למי מתאימים הלימודים
לבעלי תואר רקע בתחום הייעוץ וההוראה אשר מעוניינים לקבל הכשרה כיועצי זוגיות או למי שאין לו רקע מעוניין להיחשף למקצוע מרתק המפגיש בין אנשים ומערכות יחסים מורכבות והיוצר עבורם תהליך דינמי של הכוונה,יעוץ והדרכה לקראת חיזוק קשר קיים או מציאת זוגיות חדשה. מדובר במקצוע חוויתי, הדורש יכולת הבנה עמוקה של האלמנטים הרבים העומדים בבסיס מערכת יחסים. המקצוע עשוי להוות תחילתה של קריירה ארוכה ומעוררת עניין שכן אפשרויות התעסוקה הינן רבות ביותר וניתן להשתלב הן במערכות מוסדיות ציבוריות והן הפרטיות. הלימודים מתאימים גם לעורכי דין מתחום המשפחה והגישור , רבנים ורבניות המדריכות לקראת חתונה, יועצים חינוכיים ומורים.
מה לומדים
הבנת המערכת הזוגית על היבטיה השונים והמורכבים תוך מתן דגש על תקופות המעבר הקריטיות, בין רווקות לנישואין בין זוג למשפחה עם ילדים, בין גידול ילדים בבית לעזיבתם ואת ההשלכות הנובעות מתהליכים אלו במובן הרחב ובהשפעה על כל אחד מבני המשפחה, יכולתלהנחות אותם ולייעץ להם בקשיים ובעיות 
לימודי הורות ומשפחה אתר קורסים
קורס הורות 
הורים עוברים כל יום דילמות שונות במערכת היחסים עם הילדים, כאשר מטרת הקורס הינה ללמד אותם כיצד ליצור איזון בין ההורה כמחנך ומוביל דרך לבין ההורה כחבר ומייעץ.
למי מתאימים הלימודים
להורים צעירים בתחילת דרכם או להורים שנקלעו לקשיים וזקוקים להדרכה והכוונה מתאימה.
מה לומדים
שיטות ודרכים להבנת הילד תוך יצירת שיתוף פעולה שאינו כרוך במתחים ולחצים ומתן חופש פעולה לילד אשר מאפשר לו מצד אחד לבנות את אישיותו העצמאית ומצד שני להתחשב בצרכים של ההורים ומגבלות שישנן סביב.
מעבר לרשימה זו קיימים קורסים רבים במסגרת הקטגוריה קורסי זוגיות, הורות, ילדים,תינוקות . מומלץ לעבור על הרשימה המלאה, למצוא את הקורס שמעניין אתכם ולקבל פרטים על אודות אותו תחום עניין. 

קורס מטפלות
קורס מטפלות לגיל הרך הוא מסלול לימוד מאתגר מצד אחד, אך מאידך אינו דורש תנאי קבלה גבוהים, ומקנה מקצוע מלא בסיפוק לכל מי שאוהבת ילדים, נהנית מחברתם, ורואה בתחום יעד מקצועי.
למי מתאימים הלימודים
בראש ובראשונה לכל מי שאוהבת ילדים, בעלת אורך רוח ונכונות להעניק מעצמה, לתת אהבה ולהתמודד עם עבודה שיש בה יסוד מרכזי של מעורבות רגשית. קורס מטפלות מוסמכות יכול להיות נתיב לדרך מקצועית שתלווה חיים שלמים וקריירה משגשגת.

לימודי הורות וזוגיות יכולים להתאים כמעט לכל אחד. בין אם כמקצוע לחיים, ובין אם כהעשרה, שתאפשר לקיים חיי זוגיות טובים יותר, וחינוך מוצלח יותר. קראו את הצעות הלימודים של המכללות השונות במקצועות המגוונים אותם הן מציעות, ובטוח שגם אתם תמצאו משהו שיתאים לכם.

 

קרא עוד על לימודי הורות וזוגיות - מוכר לגמול השתלמות באזור השפלה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

היתרונות בלידה עם דולה

בעת העתיקה הסתייעו היולדות בשירותה של מיילדת אשר תמיד נעזרה בשירותיה של מתלמדת ובעזרתן של שאר נשות המשפחה. מקצוע זה הינו

כך תבחרו קורס הכנה ללידה

מבחינה גופנית ההיריון מכין אתכן ללידה בצורה הטובה ביותר. הגוף משתנה במהירות על מנת להתאים את עצמו ללידה המתקרבת, התחושות

על הריון, לידה, הנקה והורות לתאומים

כיום אנו עדים לתופעת התאומים כמעט בכל רחוב, שכונה או בית משותף. אין מעון, גן ילדים או בית-ספר שאין בו זוג תאומים אחד או

לומדים איך להיות הורים טובים יותר

מהרגע שאנחנו מחליטים שברצוננו להביא ילדים לעולם ועד הרגע שבו אנו נושמים את נשימתנו האחרונה, אנחנו לא מפסיקים לדאוג לילדים

ארבעה טיפים לזוגיות טובה

לא צריך להיות גאון גדול על מנת לדעת שזוגיות טובה עושה טוב לנפש האדם, ומשפיעה על כל תחומי החיים של האדם, אך על מנת ליצור

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום לימודי הורות וזוגיות - מוכר לגמול השתלמות באזור השפלה