אתר קורסים / הרצאות, סדנאות וגיבוש / סדנאות גיבוש / סדנאות גיבוש - קורסים לילדים ונוער / סדנאות גיבוש - קורסים לילדים ונוער בהשרון הצפוני

סדנאות גיבוש - קורסים לילדים ונוער בהשרון הצפוני

סדנאות גיבוש הן סדנאות המשלבות את יתרונותיה של סדנא להעשרת הידע והרחבת האופקים, יחד עם גיבוש קבוצה של אנשים כחלק בלתי נפרד מהסדנא, נובע ממנה ומשפיע עליה באופן ישיר.

סדנאות באופן כללי הוא מודל לימודים שהפך להיות נפוץ מאוד בשנים האחרונות. במסגרת סדנאות יושבת קבוצה של אנשים יחד ומקבלת סדרה של הרצאות סביב נושא מסויים, על ידי מרצים מקצועיים ומיומנים. בשונה מהרצאות רגילות, סדנאות כוללות גם היבט יישומי, קרי השתתפות פעילה של הנוכחים בסדנא, התנסותם בחומר הנלמד בזמן אמת, יצירת אינטראקציה בין הנוכחים לבין עצמם, ובין הנוכחים לבין המרצים השונים, והתנסות בחומר הנלמד מיד ראשונה.

מה הן סדנאות גיבוש?
סדנאות ייחודיות המיועדות, בנוסף לערך הבסיסי של הסדנא, ליצור גיבוש בין הנוכחים, להעמיק את ההיכרות ביניהם, לשבור מחסומים של בושה וליצור חיבור חברתי שיוצר מערכות יחסים חדשים בין הנוכחים, באופן שנמשך לאורך זמן.

במסגרת הסדנאות עוברים הנוכחים תהליך יסודי של למידה והתנסות בחומר הנלמד הן לטובת הרחבת הידע והן לטובת היישום בחיים האישיים. תהליך זה מבוצע בשיטות לימוד והנחיית קבוצה המיועדות לשבור את הקרח בין הנוכחים, ולאפשר לכל אחד מהן לבוא לידי ביטוי אל מול ויחד עם הקבוצה הסובבת אותו. באופן זה משתנה אופי מערכות היחסים בין הנוכחים ונוצרת ההזדמנות ליצירת חיבורים שונים וחזקים בין האנשים.

סדנאות גיבוש יכולות להתקיים סביב מגוון רחב של נושאים, סדנאות צמיחה אישית, סדנאות בתחום האמנות, המוסיקה והתרבות, סדנאות בישול ואפיה, סדנאות טבע, סדנאות ריקוד, וכן פאנלים בנושאי אקטואליה, פוליטיקה, דת, היסטוריה, חברה, כלכלה, רוח ועוד. מגוון עצום זה של נושאים שניתן להעביר באמצעות סדנאות מאפשר לכל ארגון למצוא את נושאי הסדנא שמעניינים אותו וליצור סביבם סדנאות גיבוש אטרקטיביות ויעילות.

סדנאות גיבוש מיועדות לארגונים, צוותי עבודה, כיתות או קבוצות תלמידים בבתי ספר, מכללות או אוניברסיטאות, וכן למשפחות, קבוצות עניין וכדומה.

סדנאות גיבוש מועברות במגוון רחב של מוסדות ומתחמים פתוחים או סגורים במספר ערים ברחבי הארץ: חיפה, תל אביב, נתניה, קריית שמונה, ירושלים ובאר שבע.
קרא עוד על סדנאות גיבוש - קורסים לילדים ונוער בהשרון הצפוני
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

התמודדות עם קונפליקטים במטבח

מסתבר שבמטבח כמו במקום העבודה, לא חסרות סיבות לקונפליקטים. מה לעשות כשמגלים שנגמרו המשאבים? הזמן, הסוכר, כוח אדם. לבקש

על צוותים וארגונים

צוותים מהווים חלק מחיי האדם עוד מהתקופה הפרה-היסטורית. האדם הקדמון היה יוצא לצוד וללקט בצוותים, וזה היה אחד מיתרונותיו הרבים.

פעילויות גיבוש כפי שמעולם לא חוויתם

לא ידעתי מה אני הולכת לעשות שם, לא ידעתי עם מי אני אדבר ולא רציתי לשבת באיזה סדנת גיבוש שמכריחה אותי לעשות דברים שאני לא ממש רוצה לעשות.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום סדנאות גיבוש - קורסים לילדים ונוער בהשרון הצפוני