אתר קורסים / בנייה, אחזקה, כרסום וריתוך / בנייה, אחזקה, כרסום וריתוך - קורסים לאקדמאים / בנייה, אחזקה, כרסום וריתוך - קורסים לאקדמאים באזור השפלה

בנייה, אחזקה, כרסום וריתוך - קורסים לאקדמאים באזור השפלה

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

בנייה, אחזקה, כרסום וריתוך

כיום, המילים "מהר יותר", "זול יותר" ו"טוב יותר" הפכו למנטרה הקבועה של חברות עסקיות וארגונים ממשלתיים המחפשים להגדיל את נתח השוק שלהם, את הרווחים ואת הערך ללקוח. על מנת להשיג את המטרות הללו ארגונים מוצאים פרויקטים בתדירות גבוהה. באם אתם בעלי יכולת לפקח ולנהל פרויקטים מורכבים, להוציא לפועל פרויקטים או לקחת חלק באופן מקצועי בפרויקט הרי שהעיסוק בתחום הוא בשבילכם, ולימודי  בטיחות, בנייה, אחזקה וריתוך יכולים להיות לכם לעזר.
 
קורס  ניהול פרויקטים בבניה    
ניהול פרויקט הוא אינו משימה קלה ולרוב היא אף מורכבת. זאת כיוון שפרויקטים מורכבים מהרבה משימות הקשורות אחת בשנייה והפעולות הנדרשות לבצע אותם משפיעות על היבטים אחרים בפרויקט. הידע הנדרש לעיסוק בניהול פרויקטים מורכבים או פשוטים מצריך הבנה וידע במגוון תחומים וכן את היכולת לפתח טכניקות עבודה. לכן, על מנת להוציא פרויקט מוצלח יש צורך באיש מקצוע אשר ירכז תחת ידו את כל הנדרש לשם הפעלת הפרויקט. זאת באופן, אשר יאפשר לכל אנשי המערכת, הפועלים, המהנדסים, ושאר אנשי הצוות להגיע לשיתוף פעולה מקסימאלי. קורס ניהול פרויקטים מעניק את הידע הנדרש לשם ניהול נכון, תוך התחשבות בשיקולי תקציב, זמן, וכוח האדם העומדים לרשות הפרויקט בהתאם לתכנית עבודה מסודרת ומאורגנת מראש.
קורסים בבנייה ואחזקה אתר קורסים

למי מתאימים הלימודים
לימודי ניהול פרויקטים בבניה מתאימים הן למהנדסים והן לאדריכלים כקורס העשרה וכן למי שמעוניין לרכוש מקצוע רווחי דינמי ומרתק וכן להרחיב את אפשרויות התעסוקה. הקורס דורש רקע כלשהו בתחום ומתאים לאלו הרואים עצמם כבעלי יכולת לפקח, לנהל צוות של אנשים, לעמוד ביעדים ומטרות מוגדרים ולהקפיד על כללי ונהלי בטיחות.

מה לומדים
מטרת הקורס היא לימוד הידע הנדרש לשם ארגון נכון של הפרויקט ויצירת שיטת עבודה אפקטיבית ויעילה התורמת להצלחת הפרויקט. לכן, במסגרת הקורס מועברים שיעורים והרצאות בתחומי הבנייה, הבנת המערכת הכוללת של ניהול פרויקט מעריכת תכנית עבודה ועד ניהול אחרון אנשי הצוות, נהלי בטיחות, היבטים משפטיים, כללי התנהלות בשטח, הכרת הציוד המכאני הנדרש וניהול תקציב.


קורס CNC
CNC או בשמו המלא Computer Numerical Control הינו הליך של עיבוד שבבי הנשלט לחלוטין על ידי מחשב. יתרונות השיטה הינם הדיוק של ביצוע העבודה, היכולת לייצר מספר רב של פריטים זהים והמהירות שלה יחסית לעיבוד הידני שקדם ל- CNC . עם כניסת ה- CNC לשוק עברו כל המפעלים לשיטה זו במהירות, דבר אשר הפך את החריטה הידנית לנחלתם של אומנים בלבד.
 
למי מתאימים הלימודים
הלימודים הינם מותאמים לכל מי שמי שמעוניין בהכשרה מקצועית אשר מעניקה מקצוע מבוקש ועבודה יציבה.
 
מה לומדים
ניתן ללמוד את קורס הבסיס מפעיל/כוון CNC , קורס זה יאפשר לכם להפוך את צרכי הלקוח והתוכניות הכתובות לרכיב ממשי, בוגרי קורס זה יגיעו בסיום הקורס לרמת שליטה גבוהה ביכולות המכונה, כך שיוכלו להפיק את המוצר האיכותי ביותר.  אלה הרוצים בקורס מתקדם יותר, יוכלו ללמוד להיות תכנתי CNC . בוגרי קורס זה יכירו את כלי התכנון והשרטוט, ילמדו להקים מודלים, להפיק שרטוטים ממודל, לבצע סימולציות וליצור תכניות לסוגי בקרים שונים .
 
קרא עוד על בנייה, אחזקה, כרסום וריתוך - קורסים לאקדמאים באזור השפלה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

פתוח לשיפוצים

כל מבנה זקוק לשיפוץ מדי כמה שנים. בבתים פרטיים משפצים בדרך כלל באופן הדרגתי, בכל פעם אזור אחר, אלא אם כן יש אפשרות לעזוב

קורס ניהול אחזקה: בדרך לתפקיד מגוון ומאתגר

ניהול אחזקה הוא בעצם כותרת על לכל מה שהמפעל או הארגון צריך כדי להתקיים. אם מדובר במפעל שמייצר מזון, לדוגמה, מנהל האחזקה

הבטיחות היא שליחות - בטיחות בעבודה

אבל לא מוכרחים לעבוד בתעשיית המצתים או בבניית גורדי שחקים על מנת להיחשף לאיומים סביבתיים. גם במגזרים תעסוקתיים אחרים ניצב

בונים את העתיד: קורסי בנייה

בעולם המערבי היום ניתן למצוא מעט מאוד אנשים שרוצים לבנות את הבית שבו הם עומדים לגור באופן עצמאי ועוד פחות אנשים שבאמת מרימים את הכפפה ועושים זאת.

קורס ריתוך - הנתיב למקצוע מבוקש ורווחי

בעת העתיקה נחשבו העוסקים במתכות כעוסקים בסוג של קסם. המראה של המתכת הנוזלית והיכולת לעצב חומרים כה חזקים, נראו בעיניי הקדמונים כפלא.

ריתוך - ידיים טובות לפרנסה טובה

מסגרת לימודי ריתוך כוללת חומר עיוני לצד התנסות בפועל, ויש דגש רב על הידע המעשי. רוב הקורסים המוצעים בשוק נותנים למסיימים בהצלחה תעודת רתך מוסמך.