אתר קורסים / פסיכומטרי, בגרויות, מכינות ומבחני מיון / פסיכומטרי, בגרויות, מכינות ומבחני מיון - English Courses / פסיכומטרי, בגרויות, מכינות ומבחני מיון - English Courses באזור השפלה

פסיכומטרי, בגרויות, מכינות ומבחני מיון - English Courses באזור השפלה

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

פסיכומטרי, בגרויות, מכינות ומבחני מיון

קטגוריית פסיכומטרי, בגרויות, מכינות ומבחני מיון אינה כוללת אולי את הלימודים המעניינים ביותר אצלנו באתר קורסים, אבל גם מסע של אלף מילין מתחיל בצעד אחד קטן, וגם מנהל בית חולים היה פעם בוגר תיכון מתוסכל שחייב לשפר בגרויות ולהשיג ציון מעולה בפסיכומטרי, כזה שיאפשר לו להשתלב בפקולטה המבוקשת על ידו. למרות פתיחתן של מכללות פרטיות רבות בארץ, נותרו תחומי לימוד מסויימים בבחינת אתגר משמעותי לאלו המבקשים להתקבל אליהם. בין אלו ניתן למנות את הפקולטות היוקרתיות ה"קלאסיות" כמו משפטים ורפואה, הדורשות ציוני בגרות ופסיכומטרי ללא רבב. כאמור, קיים ביקוש לפקולטות מסויימות על פני אחרות, ולכן אלה הרוצים להתקבל אליהן זקוקים לציונים גבוהים. המועמדים שאינם עומדים בדרישות, נאלצים להרשם למכינה אשר תשפר את סיכויי הקבלה שלהם לחוגים בהם הם חושקים. עניין נוסף נוגע למסלולי לימודים בחו"ל, אשר רבים פונים אליהם היום, ונדרשות התאמות לסטנדרטים הדרושים שם לקבלה, אשר שונים מההסמכות הניתנות בארץ. בין הדפים הבאים באתר, תוכלו למצוא את כל לימודי ההכנה לכל מבחני הכניסה שתבקשו, לכל סוג לימודים:
הבחינה הפסיכומטרית הנודעת לשמצה היא חלק עיקרי ונכבד בתנאי הקבלה למוסדות אקדמאיים. הבחינה עצמה מורכבת משלושה חלקים: עברית, אנגלית ומתמטיקה. קורס ההכנה לקראת הבחינה כולל כמובן את שלושת הנושאים האלו, ובנוסף מכין לקראת הבחינה מהבחינה הטכנית, דהיינו תרגול שיטת המבחן במטרה לחסוך זמן, ולפתור אותו באופן המועיל והתכליתי ביותר בהצלחה מקסימלית.

לימודי העברית כוללים שאלות הנוגעות בלוגיקה מחשבתית ואוצר מילים; לימודי האנגלית מתרגלים את השימוש הפונקציונלי בשפה והבנת הנקרא; לימודי המתמטיקה נוגעים בעיקר ביכולות החשיבה האנליטית. בכל שלושת היסודות האלו המטרה הראשית היא להעניק את הכלים הנדרשים בכל תחום, על מנת שניתן יהיה לפתור כל שאלה במהירות ובקלות. על מנת לפתור כהלכה את השאלות בפסיכומטרי יש להבין את הקונספט של השאלה ולמצוא את התשובה הנכונה בפרק זמן קצר ביותר, ועל כן נלמדות גם הטכניקות לזיהוי תשובות מכשילות ומבלבלות שיש להימנע מהן.
השלמה של בגרות יכולה להיות במסגרת שיפור ציונים או השלמה של תחומי לימוד שאין בהם ציון כלל או ציון נכשל. הקורס מציע לימודים במקצועות העיקריים הנדרשים להשלמת או שיפור התעודה. תופעה ידועה היא שתלמידי תיכון מקלים ראש באיכות ציוני הבגרות ומתמקדים בעיקר במעבר, ולאחר שנים מתחרטים על אותה עצלנות. ישנם גם תלמידים שמרגישים עמוסים ממספר הבחינות, ולכן מתמקדים בכמה מהן תוך הזנחה יחסית או ויתור על אחרות. אלו בוחרים פשוט להניח בצד נושא כזה או אחר שמהווה מכשלה ואתגר גדול מדי, מה שמאפשר להם להתמקד ביתר הבחינות האחרות (מישהו אמר "מתמטיקה"?).
  לימודי הכנה, בגרויות, פסיכומטרי, מבחני מיון ומכינות אתר קורסים
GMAT
מבחן קבלה חובה ללימודי תואר שני במינהל עסקים (MBA ). זהו מבחן הנערך בשפה האנגלית ומקובל בכל האוניברסיטאות החשובות בעולם אשר מלמדות הסמכה זו. דרישה למבחן זה קיימת גם במוסדות הלימוד בארץ, אך בחלק מהם ניתן לקבל פטורים על סמך לימודים קודמים כמו הצטיינות בתואר הראשון, או תואר שני במקצוע אחר. בנוסף, ניתן לקבל הקלות בסעיף החיבורים במבחן. הבחינה עצמה נערכת בצורה ממוחשבת ומותאמת אישית; עם מתן התשובה לשאלה נבחרת באופן ממוחשב השאלה הבאה. אם התשובה היתה נכונה, תינתן שאלה קשה יותר, ואם ניתנה תשובה שגוייה, הרי שהשאלה הבאה תהיה קלה יותר. לא ניתן לחזור אחורה ולתקן שגיאות, ובסופו של דבר יגיע הנבחן לקו סיום אשר אמור לייצג נאמנה את יכולותיו.
 
מבחן אמי"ר / אמיר"ם
בחינת מיון באנגלית ("א נגליתמי ון לר מות") שמטרתה להעיד עבור מוסדות הלימוד על רמת ואיכות השפה האנגלית אצל סטודנטים. נועדה לסייע למוסד הלימודים להכריע האם לחייב את התלמיד בלימודי אנגלית או לפטור אותו מהם, ולשחרר אותו משעות לימוד רבות ומתישות, אשר מטבע הדברים באות על חשבון לימודי המגמה אליה נרשם. המבחן כולל שלושה פרקים שאורך כל אחד מהם הוא 25 דקות לפתרון 27 שאלות במבחן אמריקאי. כמו במבחן הפסיכומטרי, ההכנה למבחן זה כוללת הרבה מאוד תרגול והכנה טכנית כיצד לפתור אותו במהירות וביעילות מירבית, שכן לכל שאלה במבחן זה מוקצב פחות מדקה.
 
הכוונה תעסוקתית
כשמה כן היא, קטגוריה המכילה לימודי הכוונה למי שמחפש את המקצוע הנכון עבורו ולבחון אפיקי תעסוקה אשר יתאימו לו, לצרכיו, לציפיות השכר שלו, לרקע המקצועי ממנו הוא בא, וכמובן לכשרונותיו. קריירה מוצלחת ונכונה ברמה האישית היא מפתח להצלחה וסיפוק בחיים, אך כאשר שוק המשרות בארץ הוא הוא כה מגוון, תחרותי ומבלבל, גדוש תחומים והתמחויות, קשה לרבים למצוא את מקומם בו לפני וגם אחרי לימודים אקדמיים, ולשם כך נועדו תוכניות אלו. כמו כן תוכלו למצוא בעמודים אלו הכוונה לאחר הפרישה מעבודה, ותכנון השלב הבא בחיים.
 
קורסי הכנה
במסגרת קטגוריה זו תוכלו למצוא את שארמסלולי ההכנה שאינם כלולים בסיווגים שהוצגו בקטגוריות הקודמות, וביניהם מכינות המשמשות כתחליף לבחינות בגרות, מכינות ללימודי הנדסה, חשמל ואלקטרוניקה, מכינה ייעודית ללימודי תראפיה באמנות אשר דורשים מכסת שעות מוכרות טרם הלימודים עצמם, וגם הכנה למבחנים שונים הנתבעים ממי שמבקש ללמוד בחו"ל. בין אלו ניתן לציין את מבחן SAT , שהוא למעשה המקבילה האמריקאית לבחינה הפסיכומטרית אצלנו. בחינה מקובלת נוספת היא GRE General הנדרשת לקבלה בלימודי תארים מתקדמים בארה"ב, וגם בחינת TOEFL , אשר בוחנת את רמת האנגלית עבור סטודנטים זרים המבקשים ללמוד בחו"ל בשפה זו והיא אינה שפת אמם.


מסלולי לימוד פסיכומטרי, בגרויות, מכינות ומבחני מיון באתר קורסים מציעים את כל ההכשרות המאפשרות התאמה לתנאי הסף והקבלה לכל פקולטה או מקצוע שתרצו.
קרא עוד על פסיכומטרי, בגרויות, מכינות ומבחני מיון - English Courses באזור השפלה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

פסיכומטרי - איך בוחרים קורס

כל מכוני הפסיכומטרי טוענים כי הם הכי טובים ולכל אחד מהם יש סלוגן מרשים שנועד ליצור רושם של הצלחה, אך אף אחד עדיין לא הצליח

שיפור אוצר המילים למבחן הפסיכומטרי

המבחן הפסיכומטרי הינו אחד המבחנים החשובים והמשמעותיים שתעברו בחיים, ביצועיכם במבחן זה יקבעו במידה רבה את המסלולים האקדמיים

כך תתכוננו לקראת קורס הכנה לפסיכומטרי

ה בחינה הפסיכומטרית מחולקת לשלושה נושאים מרכזיים: כמותי, מילולי ואנגלית. כותבי הבחינה עמלו שעות רבות כדי ליצור מאגר של

כיצד יש לבחור קורס פסיכומטרי

בעת הבחירה במכון זה או אחר, מומלץ לברר כמה תלמידים ישנם בכיתה. כיתה בעלת מספר תלמידים רב, מן הסתם לא תתעכב על שאלות

הכנה לבגרות היא הכנה לחיים

אין לכם ברירה, את המכשול הזה אתם חייבים לצלוח. תעודת בגרות הפכה בשנים האחרונות לחובה שלא ניתן לחמוק ממנה אם רוצים להצליח בחיים.

קורס פסיכומטרי - לימוד, תרגול ואפשרות ההצלחה

קורס פסיכומטרי איכותי יוכל לסייע לכם להבין את עקרונות הפסיכומטרי, וכיצד לחשוב נכון. מבחן הפסיכומטרי, בניגוד למבחנים

טיפים לבחינה הפסיכומטרית

שבוע לפני הבחינה- סדר יום קבוע – החל משבוע טרום הבחינה כדאי להיכנס לסדר יום קבוע שמדמה את יום הבחינה: לקום בכל

מידע על הבחינה הפסיכומטרית

במהלך השנים הפכה הבחינה הפסיכומטרית לתנאי הכרחי לקבלה ללימודים בכמות הולכת וגדלה של מסגרות אקדמיות: אוניברסיטאות, מכללות,

פרטים טכניים על הבחינה הפסיכומטרית

הבחינה הפסיכומטרית נערכת בחמישה מועדים שונים בשנה: פברואר, אפריל (לעיתים חל במרץ), יולי, אוקטובר (לעיתים חל בספטמבר) ודצמבר.

שבע עיצות לתזונה נכונה

בשנים האחרונות עלתה המודעות לחשיבות התזונה כחלק מהנסיון לחיות חיים בריאים יותר, ואכן לתזונה חלק משמעותי מאוד בתפקוד הגוף

מבחן אמי"ר: הפטור שלכם ממבחן המיון באנגלית

עם ההרשמה ללימודים מתחוור לכם שעליכם לקחת מספר קורסי חובה באנגלית ועיניכם חושכות. חשבתם שגמרתם עם זה כשלמדתם ל פסיכומטרי

חולם ללמוד בחו"ל? קודם תעבור מבחן מיון

בעבר, אם חשבתם לעבור לגור מעבר לים, יצרתם קשר עם רשויות ההגירה המתאימות, בדקתם אילו מסמכים אתם צריכים, פעלתם למען השגת אישורי השהייה ויצאתם לדרך.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום פסיכומטרי, בגרויות, מכינות ומבחני מיון - English Courses באזור השפלה