השתלמויות, ימי עיון והעשרה מקצועית - קורסים למגזר החרדי בתל אביב והמרכז

השתלמויות, ימי עיון והעשרה מקצועית מסייעים בהפגת השגרה השוחקת; כל בוקר כולנו יוצאים לעבודה, מבצעים את המוטל עלינו, יוצאים לנוח קצת  בבית  ובמהרה מגיע יום חדש ועמו התמודדויות ומטלות נוספות. רובנו משתדלים לעמוד במחויבויותינו ולהצליח להתמודד עם החד גוניות וחיי היום יום. מקצועות רבים מהווים תעסוקה פשוטה ואפרורית ועם זאת חלקנו זוכים לעבודות מהנות ומספקות יותר. במרבית המקצועות מתנהלת שגרה שכדאי לשבור ולגוונה בלמידה, רענון והתמחויות שעשויים לתמוך בעובדים ממגזרים שונים, לפתוח צוהר מקצועי ולשפר את יכולותיהם ורמת הידע שלהם. בחברות ובגופים גדולים נוהגים לארגן עבור קבוצות עובדים ימי לימודים מרוכזים ולעתים אף משלבים נופש ולמידה, עם השתלמויות מרוכזות וסדנאות בנות מספר ימים.
 השתלמויות, ימי עיון והעשרה מקצועית אתר קורסים
שישה יתרונות להעשרה מקצועית
1. הוספת ידע והעשרה לעולמו האישי של העובד – אפשר לשלב עסקים עם הנאה, כיוון שכיום מוכרים קורסים רבים לגמול השתלמות והעובד נחשף לעולמות נוספים וללימוד נושאים ותחומים חדשים ובלתי מוכרים לו.
2. קידום מקצועי ופיננסי בעבודה – השתלמות היא הנאה ששכרה בצידה. העובדים שמסיימים השתלמות מקבלים בשכר גמול השתלמות. קורסים רבים, ואפילו ימי עיון נקודתיים יכולים להביא התקדמות, שדרוג מעמדו המקצועי של העובד, דירוגו, יכולותיו ושכרו.
3. אפשרויות תעסוקה נוספות או תפקידים נוספים בעבודה – למידה פותחת בפני העובדים אפשרויות חדשות לעבודה נוספת, לקבלת משימות ותפקידים נוספים במסגרת עבודתם ולהפקת תועלת מרבית ממנה.
4. סיפוק, הנאה, העשרת שעות הפנאי – בים השגרה, הקורס או הסדנא הם אי של שינוי, הנאה וסיפוק. הלמידה ביחד עם עמיתים ולומדים נוספים היא מפגש חברתי, גיוון חיי היום יום ומימוש עצמי.
5. למידה ללא דרישות – בקורסים רבים להשתלמות או להעשרה התנאים רגועים, אין מבחנים מלחיצים ומטלות רבות. רבים מהלומדים כבר השיגו את התואר ולכן המרוץ אחרי הציונים פחות רלוונטי. בניגוד ללימודי תעודה או תואר, פעמים רבות ההשתלמויות מתקיימות באווירה של שלווה וללא מחויבויות.
6. תועלת למעסיק - עובדים שיוצאים ללמוד ולהעשיר את עולמם יביאו תועלת ותפוקה גבוהה יותר בעבודה, ובמידה שהלימודים הינם התמחות במקצועם יוכלו לתמוך ולמלא תפקידים ולחסוך בהעסקת עובדים נוספים. מעביד שמאפשר לעובדיו העשרה בתחומים שונים או התמחות במקצועם יבוא על שכרו בדמותם של עובדים חרוצים, מרוצים ומלאי מצברים. השתלמויות, ימי עיון והעשרה מקצועית יכולים להימשך בין מפגש חד פעמי לבין פריסה לאורך חודשים או שנה שלמה. בין העמודים הבאים תוכלו למצוא הזדמנויות רבות להעשרה, קידום מקצועי ועניין. 
קרא עוד על השתלמויות, ימי עיון והעשרה מקצועית - קורסים למגזר החרדי בתל אביב והמרכז
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום השתלמויות, ימי עיון והעשרה מקצועית - קורסים למגזר החרדי בתל אביב והמרכז