בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

אתר קורסים

 קורסי שוק ההון, יכניסו אותנו אל תוך המעגל הכלכלי הנע, ואז גם אנחנו נוכל להיות חלק מהגאות של הכלכלה הישראלית. הקורס יעניק לכם כלים למסחר בניירות הערך השונים ויאפשר לכם להשתלב בבתי ההשקעות המובילים ברץ במגוון תפקידים.

1. קורסים אלו מכירים לנו את אופי העבודה אל מול הבורסה, ואל מוסדות כלכליים אחרים, כמו בנקים וחברות ביטוח (אשר נכנסו בשנים האחרונות גם הם, לתחום הפיננסי). היכרות זו, מאפשרת לנו לדעת כיצד עובדים מוסדות אלו, כיצד אנו יכולים להשתלב בהם, וכיצד לקרוא את מה שהם מציעים לנו, על מנת שנוכל להנאות מהצעות אלו.קורס שוק ההון

2. קורסים אלו מכירים לנו את האופן, בו הכלכלה הישראלית משתלבת בתוך הכלכלה הגלובלית. זה מתבצע בעזרת היכרות של שוק מטבע החוץ , אופי ההשקעה הזרה בארץ, אופי ההשקעות הישראליות בחו"ל. היכן כדי להשקיע, למה, וכיצד יש לבצע את ההשקעות על מנת שנוכל לקבל תשואה גדולה יותר. (לדוגמא: קורס ניהול תיקי השקעות)

3. קורסים אלו מלמדים אותנו, לקרוא נתונים כלכליים. נתונים אשר מופיעים בדפי החשבון שאנו מקבלים מן הבנק, נתונים שמופיעים בעיתונים, נתונים אשר מופיעים בתוכניות חיסכון שלנו ואפילו כאלו המופיעים בתלוש המשכורת שלנו. היכולת לקרוא נתונים אלו בצורה הנכונה, תאפשר לנו לבצע בקרה עצמאית עליהם, ותאפשר לנו לדעת כיצד אנו יכולים לחסוך , מתי אנו מרוויחים ומתי לא. (לדוגמא: קורס מט"ח, קורס בורסה)

4. קורסים להכרת שוק ההון , לא מלמדים אותנו רק על הכרת הכלכלה הישראלית מבחינה תיאורטית, או באופן רחב. אלא הם מראים לנו כיצד הכלכלה עובדת ברמת המיקרו, ברמת הפרטים הקטנים, אלו המשפיעים עלינו, בפועל. מדובר בניסיון להכיר לנו את השפעות הכלכלה הרחבה, על משק הבית שלנו או על חשבון הבנק שלנו. (לדוגמא: קורס נדל"ן, קורס ייעוץ פנסיוני).
כך נוכל להבין את הקשר בין תופעה כלכלית כזו או אחרת, עלינו, באופן אישי. אלו, אינם רק תפריטים אשר מציגים את מה שלומדים בקורסים לשוק ההון , אלא, אלו הם גם הסיבות שעלינו להירשם לקורסים אלו. אם נדע להפיק מכול קורס שכזה, את המיטב, נוכל להנאות מפירות כלכליים, לא רק כבעלי עסק או כישראלים שרוצים שכלכלת המדינה תצמח, אלא גם כאנשים פרטיים, שרוצים לשפר את מצבם הכלכלי.

להמשך קריאה:


 

קרא עוד על אתר קורסים
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום אתר קורסים

השתלמות איפור קבוע

מאסטר קלאס LFA עם פאני יקוטי: עיניים איילינר עם הצללת פודרה

בניית ציפורניים

פרגני לעצמך מקצוע מבוקש ובואי ללמוד בניית ציפורניים בטכנולוגיית RENAILS במכללת LFA

מדלן

קורס חינם בקניית מכונה ב-990 ש"ח

מאסטר בשזירת ריסים

הקורס המקיף ביותר לשזירת ריסים בצפון. המראה הקלאסי. הגדלת נפח ועוד

המכון לידידות סין

בית הספר המוביל ללימודי סינית. לימוד מהנה המשלב קריאה, דקדוק ודיבור

קורס איור למעצבים

מעצב, רוצה ללמוד לאייר מותג מנצח? הצטרף עכשיו לקורס איור למעצבים ב HIT