שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » קורסים - קורסים פנים ארגוניים
call box
הדרך המהירה והקלה
ביותר כדי למצוא קורס
התקשר עכשיו
077-70-60-890

בחר לפי אזור
בחר לפי סיווג אחר

קורסים - קורסים פנים ארגוניים

כל ארגון, בין אם יהיה מקום עבודה, התאגדות ציבורית, פרטית או חברתית, נדרש לא פעם לפעילות פנים ארגונית כלשהי. זה יכול להיות יום כיף חווייתי לגיבוש, או לחילופין סדנאות דינמיקה קבוצתית כלשהן שמטרתן לחזק את הצוות, או הרצאה למטרות ידע פרקטי או כהעשרה עיונית. לא פעם עולה צורך בהליך לימודי הנדרש מקבוצה כלשהי, למשל הטמעת תוכנה חדשה בארגון, רכישת שפה, הדרכה מקצועית שמטרתה חיזוק למספר בעלי עניין משותף. במקרים כגון אלו, הפתרון העדיף, החכם, הזול והיעיל ביותר יימצא בין העמודים הבאים באתר קורסים.
בין השאר תוכלו למצוא אצלנו הדרכות ארגוניות קבוצתיות, למשל סדנה לאנשי מכירות בארגון או לצוותי שירות, העשרות מקצועיות למנהלים, הרצאות לארגונים, כמו גם פעילויות חוויה וימי כיף. כל אחד מאלו, כאשר מתבצע במסגרת פנים ארגונית, נותן מענה מדוייק יותר לצרכים הפרטניים הנדרשים. מסלול פנים ארגוני מעניק אפשרות לרכוש ידע באופן חסכוני יותר. לדוגמה: בארגון גדול לא יהיה נכון לשלוח את כל המזכירות אחת אחת בתורה לסדנת חיזוק תודעת השירות, אלא להעביר נקודתית סדנה לאותה קבוצה, אשר גם תעלה פחות, וגם תתייחס באופן מפורט יותר לצרכים, כפי שמתבטאים באותו ארגון, עם דגש על החלקים המצריכים שיפור.
מסלול פנים ארגוני אשר נבנה אישית, יוכל להביא תועלת רבה יותר מאשר לימוד אינדיבידואלי של כל משתתף, פשוט משום שהוא מתוכנן להעניק את הערך או הצורך המדוייק ביותר לדרישה הנתונה.
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר