צריך עזרה?

077 7060890

דף הבית הנדסאים בגרויות פסיכומטרי ימים פתוחים פיקדון חיילים משוחררים מוכר לגמול השתלמות
בחר לפי תחום לימוד
בחר לפי קהל יעד
בחר לפי סיווג אחר
בחר לפי אזור

מכללת מישלב

מידע כללי
תמונות / וידיאו
מסלולים
אודות המכללה

מישלב הינה מכללה המובילה ללימודים מקצועיים, בעלת מוניטין מוכח אשר הכשירה עד היום עשרות אלפי בוגרים. מכללת מישלב חרתה על דגלה דגש על איכות הוראה ללא פשרות, הקפדה על מרצים מהשורה הראשונה בתחומם והתאמת תוכניות הלימוד ברמה מקצועית גבוהה תוך שמירה על עדכניות מול דרישות השוק.

את הקורסים במכללת מישלב מעבירים טובי המרצים, בהם עורכי דין, רואי חשבון, מהנדסים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחומם. המרצים בעלי ניסיון רב בהוראה ובפרקטיקה מקצועית. הלימודים העיוניים והמעשיים מעניקים לבוגרי מכללת מישלב יתרון במבחני מקצוע ארציים.  אחוזי ההצלחה במישלב הם הגבוהים ביותר בארץ במיסים ובחשבונאות. עד היום הכשירה מכללת מישלב עשרות אלפי סטודנטים שסיימו קורסים מקצועיים, קורסי הסמכה ולימודי תעודה. המכללה הנה מוסד מוכר ללימודי תעודה, קורסים מקצועיים עיוניים ומעשיים, קורסים לגמול השתלמות, ימי עיון והשתלמויות ללקוחות פרטיים ועסקיים.

מסלולי הלימוד במכללת מישלב הינם בפיקוח ובסטנדרטיים של משרד התמ"ת, נציבות מס הכנסה או משרד החינוך - בהתאם למסלול הלימוד. הקורסים ברובם מוכרים לצרכי גמול. חלק גדול מהקורסים המקצועיים מזכים את מסיימי הקורס בתעודה מקצועית לאחר עמידה בבחינות הסמכה. בנוסף לקורסים הקבועים, מכללת מישלב מציעה ללקוחות העסקיים קורסים מותאמים העונים על הצרכים הייחודיים של החברה או הארגון מבחינה מקצועית.

תחומי לימוד
מכללת מישלב
דוגם מי נופש ומקוואות
טיפול בזיהומים במי נופש ובמקוואות, שיטות דיגום, כיול מכשירי דיגום, תקנות וחוקים, פיקוח אחר איכות המים ונושאים רבים נוספים מרכיבים קורס זה.
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
חשמלאי מתח גבוה
קורס זה מיועד לחשמלאים מוסמכים או בעלי ניסיון המבקשים להרחיב את סל הכישורים שלהם לעבודות מתח גבוה. בין הנושאים הנלמדים: קווי מתח גבוה, שנאי מדידה, ציוד הגנה, ציוד מיתוג מתח גבוה, תחנות משנה ועוד.
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
היגיינה ובטיחות מזון במטבחים מוסדיים
בהכרת משרד הבריאות. מטרת המסלול היא הקניית ידע מעשי במיקרוביולוגיה של המזון, והשלכותיה על בריאות ובטיחות המזון ובריאות הסועד כאחד, ידע לגילוי מהיר ומהמן של מזון מקולקל ומזוייף שיטות חדשות ודרכי פעו...
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
ניהול מטבח מוסדי ומערכות הזנה
קורס זה מעניק ללומדים בו כלים וידע לניהול מטבח מוסדי ומאפשר לבוגרי הקורס להשתלב בתעשיות, בארגונים, במפעלים ובחדרי אוכל גדולים בתפקידי ניהול מטבח מגוונים.
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
דוגם מי שתייה רמה א'
הקורס עוסק בתפעול מערכות מים בהיבט התברואתי ומסמיך דוגמים לעריכת בדיקות מיקרוביולוגיות, כימיה, מתכות, השפעות אורגנולפטית ובדיקות שדה. הדגש בלימודים מושם על מתן פתרונות מעשיים לתחזוקת שוטפת, איתור תקלות, מזעור נזקים במערכות אלו.
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
דוגם מי ביוב שפכים וקולחין
קורס זה מיועד לבעלי מקצוע שיש להם ותק מקצועי בענף המים המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולפתח נתיב קריירה נוסף בתפקיד דוגם מי ביוב שפכים וקולחין.
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
קציני איכות הסביבה - פסולת ועודפים- מנהל מקצועי
על פי תקנות איכות הסביבה. איסוף מיון מחזור ופינוי פסולת ועודפים הוא נושא מרכזי בניהול הלוגיסטי של כל ארגון תפקידו: לנהל לאסוף למיין ולהכין לפינוי ומסירה את הפסולת והעודפים הנמצאים בארגון ממוצרי ניי...
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
מערכות אינסטלציה- אחזקת רשתות מים וביוב
בטיחות בעבודה, התקשרות עם ספקים, מערכות סולריות, הגנה על צנרת מים וביוב, תקנים במערכות מים וביוב ונושאים רבים נוספים נכללים בקורס זה, במטרה להכשיר אנשי מקצוע מעולים בתחום האינסטלציה והביוב.
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
מפעיל מוסמך דודי קיטור והסקה
קורס זה מקנה ידע עיוני ומקצועי הדרוש לעוסקים בהפעלת דודי קיטור ודודי הסקה. תוכנית הלימודים מאושרת ע"י אגף להכרה ולפיתוח כ"א ביחידות לתוכניות לימוד של משרד התמ"ת.
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
ניקוי, חיטוי ותחזוקת מערכות מי שתיה וצנרת
מטרת הקורס היא להסמיך אנשי מקצוע לניקוי, לחיטוי ולתחזוקת מערכות מי שתיה (מאגרים וצנרת) דגש מתן פתרונות מעשיים לתחזוקה שוטפת, איתור תקלות, מזעור נזקים, וחסכון בעלויות.
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
ממונה בטיחות אש בכיר
ממוני בטיחות אש בכירים חייבים להיות בקיאים בנושאים רבים הנלמדים במהלך הקורס, ביניהם: עמידות אש של חלקי בניין וחומרי בניין, הכנת תיק ביקורת מצב בטיחות אש, עזרה ראשונה, סידורי בטיחות ועוד.
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
ניהול מצבי חירום ואסונות .D.C.M
בעלי מקצוע שרוצים להרחיב את ידיעותיהם בתחומי ניהול אסונות ומצבי חירום המשתתפים בקורס זה לומדים: היבטים רפואיים במצבי חירום ובאסונות, ניהול מקצועי במצבי חירום ומשבר, רעידות אדמה, שיקום פיזי וחברתי, הפקת לקחים, בניית תדריך מקצועי ונושאים רבים נוספים.
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
ממונה בטיחות אש בכיר
חובה על מפעלים וארגונים העומדים בתקנים מול הרשויות וכן ספקי ציוד ושירותים להתמקצע בנהלי חרום וסיכוני אש ולמנות ממונה בטיחות אש מקצועי בארגון. מטרת המסלול הינה הקניית ידע מקצועי/עיוני בהכשרת ממונה ב...
סניפים
תל אביב,חיפה
מכללת מישלב
מערכות מיזוג אוויר .A.C.S.M
בוגרי קורס זה יהיו בקיאים בתכנון מערכות מיזוג אוויר, התאמת מערכות מיזוג לפרויקטים, מערכות חשמל במיוזג, תקני בטיחות, תעלות אוורור, אמצעי הגנה, אוורור חניונים, תקלות במערכות אוורור ופתרונות אפשריים ובעוד תחומים רלבנטיים לעוסקים בתחום זה.
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
מנהלי מערכות גילוי אש ועשן
היכרות עם התקנים החדשים ביותר בעולם מערכות גילוי אש ועשן היא חיונית לאנשי מקצוע שעוסקים בתחום זה. עוד בקורס: אחריות מקצועית, בטיחות מערכות גילוי אש ועשן, תרגול גלאים, טיפול בכשלים, גלאים אופטיים יעילים במקרי אש ועשן ועוד.
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
מנהלי עבודה בכירים - תעשיה ושרותים
מנהל העבודה הוא המוציא לפועל של תכניות היצור במפעל. מעמדו של המנהל כחוליה המקשרת בין הדרג המתכנן לדרג המבצע מחייב יכולת ניהול ומנהיגות הנשענת על ידע ניהולי מקיף.
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
מנהלי תפעול בכירים Q.P.M- חובה למכרזים
ניהול מתקדם של פעילויות ברצפת הייצור, שיטות מתקדמות בניהול התפעול, עיתוד מלאי, M.R.P, שיטות לעריכת תחזיות מכירה וייצור, ניהול רכש ושרשרת האספקה, ניהול מלאי ומחסנים ועוד נושאים רבים מרכיבים את תוכנית הלימודים.
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
תחזוקת משאבות ומערכות שאיבה
תכנון הקמה ובקרת מערכות שאיבה, דגש על פתרונות בפן המעשי לגבי בחירת משאבות אחזקה והתקנה במערכות המים, הניקוז, והביוב וקבלת מערכות בעלות יעילות גבוהה, ומניעת ליקויי תפעול והתקנה בהתאם לתוכניות. מטרת ...
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
ממונה אנרגיה מוסמך משרד התשתיות והאנרגיה
קורס ממונה אנרגיה מוסמך מקנה למשתתפים בו את הכלים לעסוק בתפקיד ממונה אנרגיה ומרחיב להם את הידע באנרגיה חשמלית במבנים, במפעלים ובמוסדות, בביצוע סקרי אנרגיה, בבידוד תרמי ובנושאים רבים נוספים.
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
מנהלי משק בכירים .H.O.M
מטרת הקורס היא להכישר מנהלי משק ועובדים בכירים במשק ולהקנות ידע וטכניקות מתקדמות תוך ניצול אופטימלי של כוח אדם והאמצעים העומדים לרשותם, כדי לאפשר פעילות שוטפת של הארגון.
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
מנהלי אחזקה בכירים - מבנים ומערכות
ניהול מערכות מתקדמות, פעילות אחזקה, תקצוב ותמחור אחזקה, משא ומתן, שימוש בספקים חיצוניים, אחזקים מבנים ובקרת מבנים, מערכות חשמל, כיבוי ומיזוג, תווי תקן לאיכות הסביבה ועוד נושאים רבים מרכיבים קורס מתקדם זה.
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
מדביר מוסמך
קורס זה עוסק בהקניית ידע וכלי עבודה מקצועיים, לקבל רישיון מדביר מוסמך וכן להכנת מועמדים לבחינות ההסמכה לקבלת רישיון היתר הדברה לחרקים והיתר הדברה למכרסמים.
סניפים
תל אביב,באר שבע,חיפה
מכללת מישלב
ניהול מחסן ומלאי בכיר
בוגרי קורס ניהול מחסן ומלאי בכיר יוכלו להשתלב בתפקידי ניהול מחסן בארגונים השונים ולהשתמש בידע שצברו במהלך הלימודים על מנת לנתב את הקריירה שלהם לאפיק שאליו הם חותרים.
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
ניהול צי רכב בכיר .C.F.M
מנהלי צי רכב בכיר חייב לגלות בקיאות והבנה בתחומים רבים, ביניהם: בקרה ניהולית, כתיבת נהלים, חוק ותקנות בצי רכב, תמחור, שיקולי כדאיות ברכישת כלי רכב, דיני עבודה, ארגון צי רכב, בניית סידור עבודה לנהגים ועוד.
סניפים
תל אביב
מכללת מישלב
רכש ולוגיסטיקה - ניהול
קורס זה שואף להכשיר מנהלי רכש ולוגיסטיקה ועובדים בכירים בתחום זה ומעניק העמקה בתחומי הידע הנדרשים, ביניהם: איתור מקורות רכש, יחסים עם ספקים, משא ומתן, תשלום ותמחור, סחר בינלאומי, מימון ועוד.
סניפים
תל אביב
מודעות פרסום
מצא אותנו ב-‪Google+
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר