שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » קורס נגרות של משרד העבודה

קורס נגרות של משרד העבודה

03/12/2015

כל אחד זכאי פעם בשלוש שנים להירשם לקורס של משרד העבודה - על מנת ללמוד בקורס זה יש להצטייד בהפניה מלשכת התעסוקה באזור המגורים.

אם אתם מובטלים, תזכו לקבל דמי אבטלה במהלך הקורס (עשרה חודשים במקום שישה למי שאינו בקורס) לימודי נגרות במסלול זה אינם כרוך בתשלום והתשלום היחידי אליו תדרשו הוא כ-100 ₪ לחודש שממנו פטורים מקבלי דמי אבטלה והבטחת הכנסה.

קורס נגרות של משרד העבודה הקורס המקיף ויסודי ביותר. הוא נמשך כעשרה חודשים ומתקיים חמישה ימים בשבוע מ-8:00 בבוקר עד השעה 16.00. במהלך הקורס רוכשים המשתתפים חומרי עבודה כמו עץ ולכה על חשבונם. לפני קורס של משרד העבודה אתם נדרשים לעבור בחינה ברמת קושי בסיסית ביותר, כך שאין צורך לחשוש. לאחר הבחינה תוזמנו לראיון אישי, בו תשאלו למשל מדוע אתם רוצים ללמוד נגרות וכו'.

בוגרי הקורס מקבלים תעודת גמר מקצועית. תכנית הלימודים: תלמדו שרטוט טכני ידני וממוחשב (אוטוקד) תמחיר שהוא הכנת רשימת חלקים מידות נטו/ ברוטו ואבזרי פרזול ותמחורם תלמדו מהי תורת החומרים, חומרי עזר ומכונות , סוגי עצים, פרזולים, דבקים, מכונות ידניות חשמליות , צבעים, יסודות בעיצוב, עיבוד עץ ממוחשב ועוד.

במקביל תלמדו לימודים עיוניים. החלק המעשי: הסבר כללי על הסדנא, הסבר על כלי עבודה ידניים, שולחן העבודה ובטיחות בעבודה מבנה מקצוע וכיצד להשתמש בו, כיצד מנסרים, מהם סוגי המסורים- כל זאת תוך כדי התנסות על חתיכות עץ, ואח"כ בניית מחבריים שונים, תוך שימוש בכלים נוספים כמו שופין ומפסלת. בחודשיים הראשונים עובדים רק בכלים ידניים, וכולם עושים את אותו "תרגיל"- מבחינת מוצרים: שרפרף, וכסא. לאחר שלב זה כל תלמיד מחליט מה הוא רוצה לבנות בהתייעצות עם המורה: והוא ניגש לתכנן את העבודה, לשרטט, ולנהל רשימת חומרים.

במסגרת הקורס אתם תבקרו במחסני עצים, מפעלי למינציה ותצוגות רהיטים. בסוף הקורס תצאו לשטח לעבודת סטאז' שתמשך כשלושה שבועות בנגריה על-פי בחירתכם. הסטאז' חשוב מאד וייתכן לכם מושג מה יהי אופי העבודה בחיים האמיתיים. בחלק מהנגריות משלמים לסטודנטים משכורת ובחלק לא. קחו בחשבון שזו עבודה קשה אך מעניינת וחשובה מאין כמוה.

תכנים נוספים בקורס מתקדם: "טכנולוגיות לעיצוב וייצור רהיטים" בקורס זה תלמדו, עיצוב רהיטים אומנותי, ארגונומניה והתאמת צבעים, תנאי הייצור התעשייתי, מהי כדאיות כלכלית, שימוש חסכוני ובחירת חומרים מתאימים. ייצור תעשייתי רב כמותי, ייצור סדרות קטנות בבתי מלאכה ורהיטים בודדים.

תפקיד המעצב ומייצר הרהיט בתוך המפעל, ייצור רהיטים העונים על דרישות הצרכנים, פיתוחו ויכולת לייצר רהיטים ביעילות מבחינה טכנית ואסטטית, תיאור המוצר בעזרת רישום או שרטוט רהיט מוצע. כיצד לעבוד באופן עצמאי, החל משימוש בכלים למיניהם ועיבוד החומר במכונות הבסיסיות, שימוש במתקני עזר ואמצעי מיגון, תחזוקה של מכונות ותפעול מכונות מונחות מחשב.  
לקבלת מידע ללא עלות וללא התחייבות – מלאו פרטים ונחזור בהקדם
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
סדנא לנגרות כפרית
בואו ותלמדו ליצור ריהוט יפהפה וטבעי, בטכניקות מסורתיות וירוקות, תוך שימוש בכלי עבודה ידניים ופשוטים וגילוי יצירתיות בחיק הטבע. תנו לדמיון להוביל אתכם, ונצלו את הקו הטבעי של ענפים ובולי עץ כדי לבנות...
סניפים
בית חרות - בין חדרה לנתניה
בניית סירות מעץ
הקניית ידע וניסיון בבניית כלי שיט. במרכז הקורס תהליך בנייה של סירת משוטים אישית באורך 2.76 מטר, אשר נבנית תוך ליווי והדרכה צמודה, החל מחומרי הגלם, תכנון הסירה, ועד השקתה למים. העבודה בשיטות בנייה מ...
סניפים
נעורים - בית ינאי
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מודעות פרסום
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר