שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » לשכת התעסוקה - כל המידע על קורסים של משרד התמ"ת

לשכת התעסוקה - כל המידע על קורסים של משרד התמ"ת

31/05/2016
אתר קורסים

אם בדקתם ומצאתם שאתם זכאים להירשם ללימודים על חשבון משרד התמ"ת, עכשיו הגיע השלב שבו כדאי לכם לחשוב על מקצוע שבו תרצו לעסוק. משרד התמ"ת מציע מגוון קורסים ופותח את האפשרות להצטרף למאות מסלולי לימוד במקצועות שונים, מתוך מטרה לשפר את סיכויי התעסוקה ואת יכולת ההשתכרות של בוגרים בישראל.

באופן כללי האגף להכשרת כוח אדם של משרד התעסוקה עוסק בחמישה ענפים של קורסים:קורסים של משרד העבודה
א. הסבה מקצועית לאקדמאים
ב. הכשרת מבוגרים במסלולי יום ובמסלולי ערב
ג. הכשרה בתעשייה ובבנייה
ד. קידום נשים ופיתוח כישורי עבודה
ה. יישום חוק חיילים משוחררים

בתום ההשתתפות בקורסים אלו נבחנים בעלי המקצוע לעתיד על הנושא שלמדו בשתי בחינות: אחת המועברת על ידי המכללה או בית הספר שבו למדו, והשנייה מועברת על ידי משרד התמ"ת (כאשר לעתים מדובר במבחן אחד משותף). בקורסים רבים מחויבים התלמידים להיבחן גם בבחינה מעשית כדי לקבל את ההסמכה המבוקשת. לאחר סיום הקורס מחזיקים הבוגרים הטריים בתעודת 'מקצועי' והם רשאים לבקש ממשרד התעסוקה הפנייה לעבודה בתחום שלהם.

בהתחשב בכך שקיימות מאות תוכניות לימוד שונות במסגרת קורסים על חשבון משרד העבודה, הרי שכל אחד וכל אחת יכולים למצוא את מקומם בין התחומים הרבים.

קורס מטפלות פונה לקהל יעד של נשים וגברים שרוצים לפתח קריירה בתחומי הטיפול בגיל הרך, בין ומדובר כמטפלים וכמטפלות במעון קיים או בפתיחת גן ועסק עצמאיים. במסגרת קורסים אלו קיימים שני מסלולי לימוד עיקריים: מטפלות מעונות יום סוג 1, מטפלות מעונות יום סוג 2, כאשר השני הוא המתקדם יותר.
קורס מנהלי עבודה בבניין מכשיר נשים וגברים שרוצים לעסוק בתפקידי ניהול עבודה בבניין. קורס זה מתאים לא רק לאנשים חסרי רקע בתחום, אלא גם (ואולי בעיקר) לבעלי מקצוע מתחום הבניין שרוצים להגדיל את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולפתח יכולות נוספות מעבר לאלו שהם מחזיקים.
קורסים להכשרת הנדסאים וטכנאים מבוצעים על ידי המה"ט (המכון הממשלתי להכשרה טכנולוגית) והם פונים לקהל יעד רחב ביותר שמתעניין בתחומים רבים ומגוונים. לקורסי הנדסאים וטכנאים אלו דרישות קבלה גבוהות יותר מאשר לקורסים המקצועיים. בין הנושאים הנלמדים במסגרת קורסים אלו: אדריכלות נוף, הנדסת חקלאות, הנדסת מכונות (במגוון התמחויות), הנדסת תעשייה וניהול (במגוון התמחויות), צילום ומדיה דיגיטאלית ועוד.
קורסים במחשבים פותחים בפני המשתתפים בהם טווח רחב של אופציות תעסוקה וכוללים קורסים למתחילים בתחום, קורסים למתקדמים, קורסים לאנשי מקצוע וכן הלאה. בין הקורסים הרבים במחשבים ניתן למצוא קורסי תכנות, תחזוקת מחשבים, ניהול רשתות תקשורת, בקרת איכות, עיצוב אתרי אינטרנט וקורסים רבים נוספים.
קורסי חשמלאים מכוונים את הלימודים וממקדים אותם כך שבסוף יום הלימודים יוכלו החשמלאים לצאת לדרך בעבודתם המקצועית החדשה. קורס חשמלאי שירות למכשירים ביתיים, חשמלאי קירור ומיזוג, חשמלאי אחזקה, חשמלאי מוסמך ומגוון רחב נוסף של קורסים פתוחים בקטגוריה זו. חשוב לציין שחלק מקורסי החשמלאים דורשים מהמשתתפים להוכיח שנות התמחות לאחר הלימודים, כדי לסיים את ההכשרה בתחום. ההכשרה הזאת מתבצעת בעבודה מעשית בשטח לפעמים גם ללא קשר עם המוסד האקדמי שבו למדתם, ולכן עליכם לשמור על קשר עם משרד התמ"ת, כדי לוודא פרטים אלו.

מעבר לדוגמאות אלו קיימים עוד הרבה תחומי לימודים דרך משרד העבודה, שבסופם תוכלו לשאת בגאווה את תעודת בעל המקצוע ולצאת לדרך חדשה של מציאת עבודה ופרנסה בכבוד.  
 

לקבלת מידע ללא עלות וללא התחייבות – מלאו פרטים ונחזור בהקדם
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מנהלי עבודה בתעשיה
הקניית ידע תיאורטי ומעשי על מנת לאפשר התמודדות טובה יותר של מנהל העבודה עם האתגרים העומדים בפניו בעבודתו, ונושאים שאותם חווה מנהל העבודה בשטח, תוך הקניית כלים להתמודדות איתם. מתמטיקה הסתברות וסטטיס...
סניפים
באר שבע,קריית גת,דימונה,נתיבות
מטפלות יום סוג 1
לתינוקות, פעוטות וילדי הגיל הרך נדרש לטיפול צמוד ומסור, כדי לענות על הצרכים והרגישות הייחודית של כל ילד. זוהי משימה מאתגרת, המצריכה גישה וחיבה שלא כל אחת ניחנה בה. לכל ילד אופי פסיכולוגי, קוגניטיבי...
סניפים
חיפה
מטפלות יום סוג 2
 מטרת הקורס להכשיר את הלומדים לעבודה כמטפלות ומחנכות לגיל הרך. במסגרת הלימודים רוכשים את הידע הדרוש לטיפול בגיל הרך כמו טיפוח והעשרת כישוריו הקוגנטיביים של הפעוט וחשיפתו לפיתוח יצירתי, קשר עם ...
סניפים
באר שבע
מנהלי פרויקטים בבנייה ותשתיות
ענף הבניה הוא אחד המשמעותיים והמכריעים ביותר במשק, ואחד מהמכתיבים את קצב התפתחותו. ההתקדמות הטכנולוגית הביאה לקידום ופיתוח מגוון תחומי ידע והתמחויות שונות מעבר לביצוע העבודה הטכנית. ניהול ופיקוח על...
סניפים
אשקלון
מנהלי עבודה בתעשיה
קורס המוכר על ידי משרד התמ"ת ומכשיר עובדי תעשייה בכירים לתפקידי ניהול עבודה בתעשייה. במהלך לימודים אלו עוברים המשתתפים על תכנים רבים, ביניהם: אנגלית טכנית, כלכלה ותמחיר, תכנון ופיקוח ועוד.
סניפים
חיפה
הנדסה - לימודים בספרד
הלימודים בספרד מוכרים ברחבי העולם ומבחר אוניברסיטאות ציבוריות בספרד מוכרות על ידי משרד החינוך בישראל. לימודי הנדסה מתקיימים באווירה ייחודית תוך התמקצעות ומומחיות ממיטב המרצים בתחומים אלו בעולם.
סניפים
לימודים בחו"ל
ניהול למנהלי עבודה
מנהלי העבודה וראשי הצוותים הינם החוליה החשובה והבעייתית ביותר בארגון. קבוצה זו מורכבת מעובדים מיומנים בתחום מקצועם אך חסרי רקע ניהולי. מטרת הקורס היא הקניית ידע תיאורטי ומעשי המאפשר התמודדות טובה י...
סניפים
פנים-ארגוני בכל הארץ
ניהול פרוייקטים בבנייה
הכשרת מנהלי פיקוח על עבודות בנייה. מנהלי פרויקטים נדרשים לבקיאות במגוון תחומים המסייעים לשלוט על הנעשה בשטח ודאגה לשביעות רצון הלקוח. המסלול מספק ידע מקצועי בתחומי הבניה לרבות חוקי התכנון והבנייה, ...
סניפים
תל אביב
מטפלות לגיל הרך - סוג 1
המטפלת מספקת צרכים פיזיולוגיים הקשורים בהזנה, הגנה, היגיינה, שינה, וכל פעולה הקשורה בשגרת החיים היומיומית של הפעוט. כמו כן עליה לטפח ולהעשיר את כישוריו ולחשוף אותו לפיתוח יצירתי, לסייע בפיתוח הכישו...
סניפים
קריית ביאליק
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מודעות פרסום
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר