שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » לימוד נהיגה

לימוד נהיגה

כל נער או נערה חולמים על הרגע בו יוציאו רישיון נהיגה, ייקחו את הרכב של אמא או אבא ויצאו לקרוע את העיר. ההורים כמובן מחכים לכך פחות.

הגיל המינימלי לקבלת רישיון רכב פרטי הוא 17, וצריך לעבור דרך לא קלה ובהחלט לא זולה. מהם שלבי הלימוד? תחילה צריך למלא טופס בקשה ירוק המעיד על מצבו הבריאותי של הלומד ואם יש לו ראייה טובה. לאחר מכן יש לעבור בדיקות רפואיות: בדיקות עיניים אצל אופטומטריסט המוסמך ע"י רשות הרישוי וגם ע"י רופא משפחה.
במהלך מילוי הטופס כדאי כבר להתחיל בלימוד תיאוריה. אחד ממרכזי לימוד התיאוריה או באופן עצמאי. כשמסיימים למלא את הטופס הירוק ניגשים למשרד הרישוי ומציגים את הטופס ותעודת זהות, בכדי לקבל אישור כשירות רפואית.

מבחן התיאוריה נערך במרכזי בחינות הפרוסים ברחבי הארץ. יש לשלם אגרה בדואר.
מבחן התיאוריה בודק את ידיעת התמרורים וחוקי התנועה וכן כיצד להפעיל חלקים מכאנים ברכב. המבחן כולל שאלות אמריקאיות עם 4 תשובות אפשריות. צריך לענות נכון על 26 שאלות מתוך ה-30 שקיימות בבחינה. זמן הבחינה מוגבל ל-40 דקות. התוצאות מתקבלות במקום. ניתן להבחן שפות שונות וכן יש הקלה ללקויי למידה שנבחנים בע"פ. תוקף מבחן התיאוריה הוא שנתיים.

ראשית כדאי למצוא מורה טוב וסבלני רצוי באמצעות המלצות.קיימים מאגרים רבים באינטרנט של מורים ובתי ספר. כדאי להרים טלפונים ולקבל הצעות מחיר מכמה מהם ובכך להוזיל את מחיר השיעורים. גורם נוסף הוא בחירת סוג הגיר. ישנם מורי נהיגה לרכב עם גיר רגיל ידני ויש כאלה שמלמדים על רכב עם גיר אוטומטי. מי שמוציא רישיון לגיר רגיל יוכל לנהוג גם על אוטומטי, אך מי שמוציא רישיון על גיר אוטומטי לא יוכל לנהוג בגיר רגיל.

מבחן מעשי (טסט) הטסט נערך לאחר מינימום של 28 שיעורים וכמובן לאחר שעוברים בהצלחה את התיאוריה. במבחן זה נבדקת השליטה בנסיעה בתנאי דרך שונים, ידיעת כללי הנהיגה כמו מתן זכות קדימה, פניות, עקיפות, חנייה רגילה ובעלייה, שליטה בתפעול הרכב, חציית צמתים ועוד. הטסט נמשך כחצי שעה. את תוצאות המבחן המעשי מקבלים בסוף יום רווי מתח.
לאחר שעברתם את הטסט וקיבלתם את הרישיון המיוחל עליכם להציב שלט של "נהג חדש" וחלות עליכם הגבלות נוספות.


לימודי נהיגה, שיעורי נהיגה, קורס נהגים, לימודי רשיון, אחזקת רכב, לימודי נהגים, הכשרה להסעות, רכבי הסעות, לימודים בהרצליה, אתר קורסים

לקבלת מידע ללא עלות וללא התחייבות – מלאו פרטים ונחזור בהקדם
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מנהלי משרדי הובלה מקוצר - רשיון מוביל
חוקים ותקנות בהובלה ובתעבורה, בטיחות וביטוחים, יחסי אנוש וניהול משאבי אנוש בהובלה ועוד נושאים רבים מרכיבים קורס זה למנהלי משרד הובלה ולרשיון מוביל.
סניפים
חיפה
נהגי רכב כבד מעל 12 טון
הקורס מיועד לציבור נהגים המחזיקים בדרגת רישיון לנהיגה ברכב משא קל C1 המבקשים לנהוג ברכב משא כבד מעל 12 טון דרגה C .   מקום הלימודים חיפה   מתכונת הקורס 12 מקצועות ב- 210 ש&quo...
סניפים
חיפה
רכב ציבורי
כדי להתחיל שיעורים מעשיים על אוטובוס או מונית חובה לעבור בהצלחה את מבחני התיאוריה ודיני תעבורה של משרד הרישוי. מסלול זה עונה לדרישה מקצועית זו, התוכנית העיונית מותאמת לתוכנית משרד התחבורה, ומסתייעת...
סניפים
כנות
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מודעות פרסום
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר