שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » קורס אנגלית למתקדמים, כל הדרך להצלחה

קורס אנגלית למתקדמים, כל הדרך להצלחה

וול סטריט

לימודי המשך והעמקה בשפה האנגלית

קורס אנגלית למתקדמים אינו דבר שאפשר לעשות על רגל אחת, אבל אפשר בהחלט להתכונן אליו. גם אם סיימתם זה עתה לימודים ברמת "אנגלית למתחילים" אתם לא צריכים לחשוש מקפיצת המדרגה הבאה ובעזרת תרגול ותיקון שגיאות נפוצות תסיימו בהצלחה גם קורס מתקדם באנגלית. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות את זה בקלות.

ללמוד מטעויות, זה ממש אנגלית למתחילים - זה מאוד מתסכל לעשות שוב ושוב את אותן הטעויות. הבעיה של רובנו היא שאנו מנסים לתקן את כל השגיאות בבת אחת. שיטה זאת הוכחה כלא יעילה והיא מקור לתסכולים ואכזבות. במקום זה התרכזו בכל פעם בתיקון שגיאה אחת. חיזרו על כך שוב ושוב עד שהתיקון יוטמע, אז התחילו לתרגל את הטעות החוזרת הבאה.

למלא את החורים בטקסט - את התרגיל הזה עושים בכל קורס אנגלית למתקדמים אך אתם יכולים לעשות אותו בעצמכם. העתיקו מהאינטרנט טקסט באנגלית שאתם מסוגלים לקרוא. מחקו באופן אקראי מילים בו ולאחר הפוגה קלה נסו להשלים את הטקסט בעצמכם. אם תתרגלו את זה עם חברים זה יהיה גם מהנה.

ללמוד עשר מילים חדשות ביום - אז כמה מילים חדשות אתם יכולים ללמוד ביום אחד? אני חושב שאפשר ללמוד עשר מילים ביום. אם תעשו את זה חמישה ימים בשבוע תדעו בסוף החודש מאתיים מילים חדשות! אם עשר מילים ביום מפחידות אתכם התחילו בפחות, העיקר הוא ההתמדה.

פשוט לקרוא - אמרו לכם את זה במסגרת קורס "אנגלית למתחילים" וימשיכו להגיד לכם את זה בקורסים הבאים. הסיבה היא שזה פשוט נכון. נסו לקרוא כמה שיותר טקסטים באנגלית. מהאינטרנט, מהספרות, עיתונים או סתם מכתבים. כלל חשוב לקוראים - אל תעצרו לבדוק במילון כל מילה שאינה מובנת לכם, הדבר יעכב ויעייף אתכם והוא אינו נחוץ. אתם תבינו את משמעות המילה מתוך הבנת הטקסט.

שירו שירים ודלגו בקלות על רמת אנגלים למתחילים - כידוע, הדרך לשינון מילים חדשות היא באמצעות חזרה על המילה שוב ושוב. זה בדיוק מה שעושים כששרים. חפשו באינטרנט מילים לשירים שאתם אוהבים, תרגמו כל מילה, ודאו כי הטקסט מובן לכם במלואו, והתחילו לשיר.

להציב מטרות ולהשיג אותן - הציבו לעצמכם מטרות בהתאם לכתוב פה והשיגו אותן.
- לימדו בכל יום עשר מילים
- בכל כמה ימים שננו טעות חוזרת אחת
- הקדישו ללימוד ולהכנות לקורס מתקדם באנגלית לפחות חמש עשרה דקות ביום
- שננו שיר אחד בכל שבוע

המוטיבציה הכי חשובה - אל תלמדו מתוך שעמום. חפשו נושאים שמרתקים אתכם ונסו ללמוד באמצעותם. אם אתם חובבי ספורט – גלשו לאתרים כאלה באנגלית; קראו ספר אהוב באנגלית; לימדו נושא חדש ומרתק באנגלית. חפשו את משב הרוח המרענן, העיקר לא להשתעמם.
התמידו ותסיימו בקלות קורס אנגלית למתקדמים. בהצלחה.

וולסטריט – בית ספר מוביל ללימודי אנגלית, מציע מגוון קורסי אנגלית לכל רמה ולכל צורך: קורס אנגלית למתחילים למתקדמים, קורס אנגלית עסקית ועוד.

 לימודי אנגלית , לימודי אנגלית עסקית

לקבלת מידע ללא עלות וללא התחייבות – מלאו פרטים ונחזור בהקדם
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
אנגלית באנגליה וארה"ב
לימודים אלו מתאימים לכל מי שרוצה ללמוד אנגלית ישירות מהמקומיים, לחיות ולנשום את השפה בלי הפסקה ולפגוש אנשים מחו"ל שמגיעים לבתי ספר ללימודי אנגלית.
סניפים
לימודים בחו"ל
פורטוגזית
פורטוגזית הינה השפה הרשמית בברזיל, בפורטוגל ובאיים הפורטוגליים, ובפרובינציות שהיו בשליטת פורטוגל בעבר. מקורה בפורטוגל אשר הגיעה אליה עם החיילים והכובשים של רומי העתיקה, והתיעוד הקדום ביותר של השפה ...
סניפים
תל אביב
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מודעות פרסום
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר