שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » הכנה לבגרות היא הכנה לחיים

הכנה לבגרות היא הכנה לחיים

כל מי שרוצה להצליח בחיים, צריך לעבור דבר קטן שנקרא "בגרות". כמו שיש בגרות נפשית המעידה כי האדם כשיר לבוא ביחסיו עם בני אדם כשותף פעיל ואינטליגנטי בחיי היומיום, כך גם נוצרה אותה "בגרות" מפורסמת המעידה על יכולתו של כל אחד מאיתנו להמשיך ללימודים נוספים. בכל תחום שיבחר.

מה לעשות. אבל את המכשול הזה חייבים לצלוח ובהצלחה. בכיף ובהנאה עושים קורס הכנה לבגרות טוב. לכל דבר: מתמטיקה, היסטוריה, תנ"ך, אזרחות וכל מה שצריך יש קורס הכנה לבגרות אחד ויחיד, ואח"כ תהיה תעודה לתמיד.

רק יום והתגברת על החשש. והכל רץ בלי מאמץ

אז מה איתך ? עדיין "חושש" מלהתחיל בכל לבד? ממש אין צורך לחשוש או לחוש כך. בטח לא בשעה שמיטב מורי בגרויות טובים וחייכנים יסייעו לך בכל מה שאתה צריך. מאלף ועד ת"ו. ואולי באמת מוטב לפנות אליהם כדי להרגיש עד כמה הכל קל. מעכשיו ועם קורס בגרות מקיף וכולל המשפר לך קודם כל את החשק להתחיל עם זה בכלל (זה קל, לא קשה ותרגיש מיד כשתנסה) וגם את היכולת להתמודד עם דברים שצריך להשלים- אתה בידיים בטוחות ובדרך הנכונה להצלחה. ותעודת בגרות טובה אוטוטו כבר אצלך.

אתה צריך בגרות? מה המניע שלך?

מסיימי 12 שנות לימוד מקבלים בגרות, וגם – כל אלה שלא ממש השקיעו בלימודים ונהנו (אז הם נהנו אבל עכשיו הם פחות מ"יתענו" - יסבלו). כי כל מה שצריך זה השקעה וגם תמריץ. הרבה יותר קל וכיף ללמוד למבחני בגרות בצורה שבה מי שקורא את החומרים גם נהנה ומבין למה הוא צריך ללמוד את הכל, למה זה בדיוק שייך לחייו ומה הוא מקבל מזה. ולכן, כתבה זו גם כדי להזכיר לך גם למה אתה צריך בגרות. לא רק כדי ללמוד את הדברים אלא גם כדי ללמוד על עצמך: על יכולותיך,להתחזק ולהבטיח שתהיה מעולה בכל דבר שתיגע בו. מעתה ועד סוף חייך. השליטה שלך בחומרים, שיטות הלימוד וההתמדה יוסיפו לך אמונה וכוח.  

קודם כל – אתה צריך ידע, הנאה ודברים ליומיום

אין זה משנה שאתה מרגיש "חייב" לעשות בגרות או שמישהו מחייב אותך לעשות אותה. לאף אחד אחר אינך חייב כלום. רק לעצמך ולהצלחתך בחיים. והאמן בעצמך כי תצליח ובגלל שיש לך את היכולת ומעכשיו גם את המניע. הקשב לדברים הבאים ומיד תבין מה אתה מקבל. בינינו, יש דברים שתצטרך, כמו למשל מתמטיקה ודברים פשוטים של ידע, וגם כנושאי שיחה טובים לחיי היומיום שלך. כך שלא לחינם תגלה שהשעורים מעניינים ומרתקים. טוב, אולי לא כולם, אבל בטח דבר אחד או שניים. ככלות הכל - לא לחינם מלמדים נושאי לימוד שנבחרו בקפידה. כנראה שאלה שקבעו מה שלומדים עבור בגרות יודעים מה שהם עושים. סמוך עליהם. 

הגבר את ההערכה העצמית וקח את זה כאתגר

אינך משקיע אלא קוטף את פירות ההצלחה. כל הערכתך העצמית תשתפר פלאים. אל תאמין שאתה "לא יכול" כי בתוכך יש מישהו נחמד שרק צריך טיפונת עזרה וזה הכל. מהר מאד תגלה את מהירויות השיא שאתה תופס איתן את הכל בקלילות. ותרגיש גם – התפעלות. דברים שחשבת שקשים לך כגון מתמטיקה, היסטוריה, ביולוגיה, מחשבים, תנ"ך ועוד שטחי לימוד – יהפכו עם קורס בגרות טוב למשהו קליל וכיף. אתה יכול והרבה מעבר למה שאתה מאמין כרגע. איך תדע אם עוד לא ניסית ? חייך וקח הכל בקלילות והאמן לנו – אתה גדול מהחיים.

זו רק חובה נעימה וחוץ מזה גם תקופה יפה

החובה היחידה היא ליהנות ויש עוד אנשים כמוך שצריכים לעשות בגרות. לכן, מה שיקרה כשתלך לשיעורי קורס בגרות הוא – שתפגוש עוד חבר'ה מהנים מאד וכיפיים. למעשה,תפסת שתי ציפורים במכה אחת – גם חברים בדיוק כמוך – שאותם לא תפגוש בשום מקרה במקום אחר וגם שותפים לעשיית בגרות. מתי היית מוצלח כזה? זו יופי של עסקה, אתה לא לבד וגם בדרך המושלמת להצלחתך. מורי בגרות טובים עם קורס בגרות יעזרו לך לעלות על הגל הנכון, עם ביטחון ועם המון ידע פרקטי וטכניקות לימוד קלילות וכיפיות. 

לקבלת מידע ללא עלות וללא התחייבות – מלאו פרטים ונחזור בהקדם
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מכינת ריענון ללימודי תואר
מכינה עבור בעלי תעודת בגרות שאינם עומדים בתנאי הקבלה ללימודים, אך מעוניינים בלימודים אקדמיים, המציעה רענון של חומרי לימוד יחד עם הכנה לתואר הראשון. הבוגרים אשר עומדים בממוצע הנדרש (ולעתים גם בדרישת...
סניפים
עכו
פסיכומטרי ללקויי למידה
קורס הפסיכומטרי עם מטרה אחת – לסייע ללקוי למידה ובעלי הפרעת קשב וריכוז להגיע לשיא האישי שלהם בבחינה הפסיכומטרית. הקורס נבנה במיוחד עבור לקויי למידה, ועקרון זה חוזר בכל היבט של הקורס. חומ...
סניפים
תל אביב,ירושלים,חיפה,באר שבע,מודיעין
פסיכומטרי
הבחינה הפסיכומטרית מטעם המרכז הארצי לבחינות ולהערכה נועדה לחזות סיכויי הצלחה של מועמדים ללימודים גבוהים על ידי בדיקת יכולתו של המועמד בשלושה תחומים: חשיבה כמותית, מילולית ואנגלית. לכולם ברור שכדי ל...
סניפים
נתניה,תל אביב
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מודעות פרסום
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר