צריך עזרה?

077 7060890

דף הבית הנדסאים בגרויות פסיכומטרי ימים פתוחים פיקדון חיילים משוחררים מוכר לגמול השתלמות
מיקום באתר: דף הבית » לימודי נדל"ן » השקעות נדל"ן » יזמות והשקעות בנדל"ן
בחר לפי תחום לימוד

כל הקטגוריות

לימודי שוק ההון
לימודי נדל"ן
השקעות נדל"ן
לימודי שמאות
קורס נדל"ן
קורס תיווך
קורסים לגמול השתלמות
מזכירות, משרד וחשבונאות
לימודי מחשבים
קורסים בניהול
לימודי חשמל
לימודי מקצוע טכני
לימודי קוסמטיקה, טיפוח ויופי
אופיס ותוכנות משרדיות
ביטוח, סחר בינ"ל, יעוץ פנסיוני
קורסים מקצועיים
הנדסאים
לימודי גרפיקה
לימודי עיצוב
אמנות ויצירה
רפואה משלימה ואלטרנטיבית
קורסים ברכב ונהיגה
פנים ארגוני
שיווק ומכירות
לימודי פסיכומטרי, בגרויות ומבחני מיון
מיסטיקה, רוחניות ופיתוח אישי
מקצועות טיפוליים ופרא רפואים
ייעוץ ואימון coaching
לימודי הורות וזוגיות
חינוך והדרכה
ספורט, התעמלות ותנועה
הרצאות, סדנאות וגיבוש
לימודי תיאטרון, מוסיקה, משחק וצילום
תקשורת, פרסום ואירועים
לימודי שפות
לימודי תיירות וטיולים
בטיחות, בנייה, אחזקה וריתוך
בעלי חיים
לימודי איכות הסביבה, גינון ונוף
בישול, אפייה ויין
השכרת כיתות לימוד
בחר לפי קהל יעד
בחר לפי סיווג אחר
בחר לפי אזור
מכללת תמורה

יזמות והשקעות בנדל"ן

מסלול ללימוד מעמיק את תחום ההשקעות בנדל"ן בישראל ובחו"ל. הקורס הנו מעשי ביותר (ולא תיאורטי בלבד) ומשלב ידע מקיף ורחב, עם כלים מעשיים המאפשרים לך להפיק את מלוא התועלת מן הידע שרכשת. המרצים...
מידע כללי
פרטים נוספים
סיליבוס
אודות מוסד הלימוד

מסלול ללימוד מעמיק את תחום ההשקעות בנדל"ן בישראל ובחו"ל. הקורס הנו מעשי ביותר (ולא תיאורטי בלבד) ומשלב ידע מקיף ורחב, עם כלים מעשיים המאפשרים לך להפיק את מלוא התועלת מן הידע שרכשת. המרצים הינם בכירים בתחומי הנדל"ן, ההשקעות והמימון, ובתחומי השיווק (איתור הנכסים והפרויקטים המתאימים להשקעה), פיתוח כושר שכנוע ומיומנות לניהול מו"מ על עסקאות מורכבות. המידע הרב המועבר בקורס והתרגולים המעשיים מסייעים בקבלת החלטות נבונות יותר בהשקעות בנדל"ן בישראל ובחו"ל.

 

מקום הלימודים

תל אביב, חיפה.

 

מתכונת הקורס

12 מפגשים של 5 שעות אקדמיות כל מפגש, סה"כ 60 שעות אקדמיות. ימי רביעי, מרצי המסלול- יוסי צורי, שמאי ירון יוניצ'מן, עו"ד אהוד נדב, דודי מייזליק, רו"ח טל צורי.

 

קהל היעד

ליזמים הרוצים ללמוד באופן מעשי את אפשרויות ההשקעות בנדל"ן, לבעלי נכסים הרוצים ללמוד את "טכניקת המינוף" להגדלת הרווחים וליועצי נדל"ן המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם וליצור מפגש אינטראקטיבי עם יזמים ומשקיעים.

 

תנאי קבלה

12 שנות לימוד, או בוגר אחד מקורסי הנדל"ן

 

הסמכה

תעודת גמר "קורס יזמות והשקעות בנדל"ן" של מכללת תמורה

 

נושאי הלימוד

חוק המקרקעין, סוגי המיסוי במקרקעין, הכרת יסודות הנדל"ן, ועדות בניה, הערכת שווי נכסים, היבטים משפטיים של עסקאות נדל"ן, רשימת בדיקות לפני רכישת נכס נדל"ן, סיכויים וסיכונים, מה מחיר הכסף, האם אתה מרוויח או מפסיד, תבנית לחישוב נכון של התשואה ותכנון פיננסי להשקעה בנכס נדל"ני, הזדמנויות השקעה בנדל"ן בחו"ל, מה זה בדיוק תמ"א 38, מה מותר ומה אסור בחלוקת דירות? היה אתה מנהל פרויקט ההשבחה- תמונה אחת = 1000 מלים. כמה כושר שכנוע יש לך? האם אתה נושא ונותן יצירתי?

ראה התכנית המלאה בתגית סילבוס


 
מס' מפגשים:60 ש"ל
איש קשר:יוסי צורי
כתובת:ת"א

1. חוק המקרקעין, סוגי המיסוי במקרקעין, עו"ד אהוד נדב, ג.י.ש.ה = הישג – המכנה המשותף להצלחה בהשקעות. חוק המקרקעין, רישום במקרקעין (רישום בטאבו), זכויות במקרקעין,  חוק החוזים, תרופות בשל הפרת חוזה.

2. הכרת יסודות הנדל"ן, ועדות בניה, הערכת שווי נכסים, לימוד והבנת מונחי היסוד בנדל"ן, סוגי נכסים לפי ייעוד: דיור, מסחרי, תעשיה, קרקע חקלאית, נכסים מניבים. חוק התכנון והבניה – ועדות: ארצית, אזורית, מקומית, ועדת ערר. שווי מקרקעין, איך מעריכים שווי אמיתי של נכס? עקרונות המשפיעים על השווי, גישות שומה. 

3 .היבטים משפטיים של עסקאות נדל"ן, מיסוי במקרקעין, היטל השבחה, מס שבח, מס רכישה, מע"מ, מס הכנסה. חוק המכר (דירות),  מיהו המוכר, אילו חבויות חלות על המוכר. חלופות במתן ערבויות.  התאגדויות לצורך השקעה, קבוצות רכישה.

4. רשימת בדיקות לפני רכישת נכס נדל"ן, אפשרויות השקעה – ניתוח השקעה במגורים ובנדל"ן מסחרי, ניתוח תזרימי CCR, ניתוח רווח/תשואה על הון עצמי ROI, הפוטנציאל הגלום בפינוי / בינוי או עיבוי / בינוי. קניה / שדרוג / מכירה, קרקעות, רשימת בדיקות לפני הרכישה.

5. סיכויים וסיכונים, מימון – מאפייני הכסף, חסכון והשקעה, ריבית פשוטה וריבית דריבית, רווח ותשואה, בחירה בין אלטרנטיבות השקעה, גורמי אי וודאות בהשקעה בנדל"ן, סיכון וניתוחי רגישות מינוף פיננסי.  

6. מה מחיר הכסף- הכרת אפשרויות המימון והכלים הפיננסיים העומדים לרשות המשקיע, איך להשיג תנאי אשראי טובים? כלים פיננסים חוץ בנקאיים. איך "למנף" את הנכסים שיש לך? 

7. האם אתה מרוויח?  או מפסיד? תבנית לחישוב נכון של התשואה ותכנון פיננסי להשקעה בנכס נדל"ני. כיצד להכין תוכנית עסקית להשקעה על מנת להשיג את המימון הדרוש, דו"חות כספיים וניתוחם ברכישת נכס מניב. כיצד למנף רכישה באמצעות מימון חיצוני, ביצוע השקעות באופן הבטוח ביותר

תרגול תכנון פיננסי לבחינת כדאיות השקעה בנכס נדל"ני .

8. הזדמנויות השקעה בנדל"ן בחו"ל, מה זה בדיוק תמ"א 38, אפשרויות וסוגי ההשקעות בנדל"ן בחו"ל. מפת ההשקעות בנדל"ן בחו"ל. קרנות רי.ט REAL ESTATE TRUST, תמ"א 38, תכנית מתאר ארצית לפרויקטים של פינוי / בינוי, או עיבוי / בינוי והשלכותיה על יזמות והשקעות בנדל"ן (כולל דוגמא מן השטח).

9 .מה מותר ומה אסור בחלוקת דירות? חלוקת (פיצול דירות) דוגמאות מהשטח ותרגול. קריאה ומדידה נכונה של מפות ותכניות נכסים. ממ"י – מנהל מקרקעי ישראל, חברות משכנות, דיני מכרזים, כונס נכסים.

10. היה אתה מנהל פרויקט ההשבחה. תמונה אחת = 1000 מלים. איך תבחר את הנכס להשקעה המתאים לך? איל להשביח נכס במינימום תקציב? היה אתה מנהל פרויקט ההשבחה. כלים לפיקוח על אנשי המקצוע המבצעים את העבודות השונות. מצגת דוגמאות מן השטח.

11 .כמה כושר שכנוע יש לך? תהליך ביצוע עסקה. מערכת השיקולים ושלבי תהליך קבלת החלטות, הסיבות לקצרים בתקשורת ואיך למנוע אותן. איתור לקוחות פוטנציאלים.. כרטסת ניהול המידע המצטבר, המסייעת בקבלת החלטות נבונות  

12 .האם אתה נושא ונותן יצירתי? ניהול מו"מ יעיל אסטרטגיות וטקטיקות בניהול מו"מ, הכוחות המשפעים על תוצאות המו"מ. פיתוח חשיבה יצירתית + תרגילים,  נוסחה לפתרון בעיות.

סיכום הקורס. חלוקת תעודות. 

מכללת תמורה חרתה על דגלה 3 יעדים מרכזיים: לשכנע את הנהלות החברות, כי "מקצוע המכירות" הנו מקצוע "נרכש" ולא "מולד", לעומת הסטיגמה הנפוצה: "או שנולדים להיות איש מכירות – או שום קורס לא יעזור". על כן ראוי לדרוש מן המועמדים לעבודה במכירות, להציג תעודה המעידה על הכשרתם ב"מקצוע השיווק והמכירות", כפי שנהוג להציג תעודות הסמכה במקצועות אחרים. להראות איך "מתרגמים" את התיאוריות הנלמדות בקורסים למנהל עסקים ושיווק, ל"כלים" יישומיים בהתאמה לכל ענף, או גודל ארגון. להפוך את מקצוע המכירות למקצוע אקדמי מוערך ומכובד אשר יקסום וימשוך אנשים המחפשים לשלב לימודים אקדמיים עם פוטנציאל הכנסה גבוהה. יוסף צורי, מייסד המכללה, החל את פעילותו המקצועית כיועץ שיווק וקידום מכירות בשנת 1980. יוסף צורי פיתח מודל ייחודי להתאמת הכלים המקצועיים של הניהול, השיווק, המכירות והטלמרקטינג, לכל גודל ארגון ולכל ענף. המודל מניב תוצאות מרשימות, על פי משובי הלקוחות בכל ענפי המשק. "מכללת תמורה" מכשירה יזמים, מנכ"לים, מנהלי שיווק, מנהלי מכירות, מנהלי שרות לקוחות, קמעונאים ואנשי מכירות בכל הרמות. המרצים בקורסים נבחרים בקפידה מתוך שדרות הניהול המעשי והעשיה והנם בעלי ניסיון עשיר בתחומיהם.
מצא אותנו ב-‪Google+
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר