שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » הנדסאים
call box
הדרך המהירה והקלה
ביותר כדי למצוא קורס
התקשר עכשיו
077-70-60-890

בחר לפי אזור
בחר לפי סיווג אחר

הנדסאים

לימודי הנדסאים מאפשרים לעסוק בצד הטכני של תחום הלימודים הנבחר. היתרון הגדול של לימודים אלו על פני לימודים לתואר הוא משך זמן הלימוד שהוא קצר יותר ואורך לרוב כשנתיים, מסלול לימודים יחסית קצר, פשוט וממוקד. הנדסאי הוא מקצוען באוריינטציה טכנולוגית יישומית, המשולב בכל תחומי התעשייה בתפקידים שונים בהתאם להכשרתו, השכלתו וכישוריו. ניתן כך ללמוד לימודי הנדסאי חשמל, לימודי הנדסת תוכנה, לימודי הנדסה תעשייה וניהול, לימודי הנדסה אזרחיתהנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים, כמו גם שפע מסלולי השכלה נוספים.
 הכשרת הנדסאים אתר קורסים
מה שיפה בלימודי הנדסאים הוא שבמידה וכן ירצו הבוגרים להמשיך ללימודי תואר ראשון ישנה אפשרות להמשיך ללימודי השלמה, כשהם פטורים מקורסים בתחומים רבים, בעיקר בתחומי ההנדסה. הגוף המפקח על הסמכת והכשרתם הוא המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע (מה"ט) הכפוף למשרד התמ"ת, ואחראי על כל בית ספר להנדסאים הפועל אקדמית. להבדיל מלימודי הנדסה, לימודי הנדסאים פתוחים למעשה לכל אחד; במקרה הכי גרוע יש ללמוד מכינה על מנת להתקבל אליהם.
 
מסלול ההכשרה מתרכז בצד הטכני של המקצוע ופחות בצד התאורטי אקדמי. במסלולי האלקטרוניקה והחשמל ניתן לשדרג מתואר הנדסאי למהנדס במוסדות ובתי ספר מוכרים עם פטור מקורסים מסויימים מלבד בארכיטקטורה, למרות שהחוק מעניק להנדסאי אדריכלות סמכויות תכנון אמיתיות. 
שוק העבודה צמא להנדסאים, ואין ספק שתואר הנדסאי רכב או הנדסאי חשמל יסלול דרך מצויינת להישגים מקצועיים בתחומים אלו. קראו בקטגורית לימודי הנדסאים את פירוט הקורסים, בחרו את הקורס המתאים, מלאו את הפרטים, ונציג הקורס יצור אתכם קשר בהקדם. 

 

הנדסאים - מאמרים
הנדסאים לתעשייה
הנדסאי הוא בוגר לימודי הנדסאי (לא הנדסה) שסיים שנתיים של לימודים ועבר בהצלחה את כל הבחינות הדרושות, הן אלו הפנימיות של המוסד האקדמי שבו למד, והן אלו החיצוניות המועברות על ידי המה"ט, המכון הטכנולוגי הממשלתי.
לימודי הנדסאים - הסבר, תנאי קבלה ותחומי הלימוד
במסגרת לימודי הנדסאי לומדים הסטודנטים מקצועות טכנולוגיים ומקצועיים בתחומים שונים ומגוונים: הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת תוכנה, מיזוג אוויר, סאונד, תקשורת, קולנוע וטלוויזיה, עיצוב גרפי, כימיה, ביוטכנולוגיה וחקלאות – ועוד רבים אחרים.
ל"הנדס" את עצמך
לא פעם עוד מהיותך ילד התחבטת בשאלה מה אתה רוצה להיות כשתהיה גדול? יש לך תשובה? עדיין לא? מתלבט? לא פעם בטח ביקשת מורה דרך שיעשה לך לפחות את תחילת הדרך. פורטל לימודי הנדסאים ינסה לעזור לך לכוון דרכך.
לימודי הנדסה, תנאי קבלה ומסלולי לימוד
לימודי הנדסה רבים ומגוונים החל בהנדסת תוכנה, הנדסה אלקטרונית, הנדסת תעשייה וניהול ועוד. בהתאם לתחום התעניינותו של כל סטודנט, מסלול הלימוד יכלול הרחבה והעמקה בתחום ההנדסה המבוקש וידע בסיסי יותר, בתחומים האחרים.
משרד התמ"ת - האפשרויות לקורסים
משרד התעסוקה מציע מגוון קורסים ופותח את האפשרות להצטרף למאות מסלולי לימוד במקצועות שונים, מתוך מטרה לשפר את סיכויי התעסוקה ואת יכולת ההשתכרות של בוגרים בישראל. באופן כללי האגף להכשרת כוח אדם של משרד התעסוקה עוסק בחמישה ענפים של קורסים: א.
לימודי הנדסאי אלקטרוניקה: בחירה בין מסלולים
לימודי הנדסאי בכלל והנדסאי אלקטרוניקה בפרט הם מסלול לימודים מעשי וישיר הפונה לקהל יעד של אנשים שרוצים לעבוד בתחומי ההנדסה ומבקשים לעשות זאת בזמן קצר, מסיבות רבות ומגוונות. מסלול לימודי הנדסאים נולד מתוך
הנדסאי גז: הברירה הטבעית
כפי שפורסם בכלי התקשורת, אחד המסלולים החדשים ביותר שעומדים להיפתח לקראת שנת הלימודים האקדמית הבאה הוא המסלול להכשרת הנדסאי גז. לדברי משרד האנרגיה, הסיבה העיקרית לפתיחת תוכנית הלימודים היא גילויי שדות
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר