שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » קורס דמיון מודרך
call box
הדרך המהירה והקלה
ביותר כדי למצוא קורס
התקשר עכשיו
077-70-60-890

בחר לפי אזור
בחר לפי סיווג אחר

קורס דמיון מודרך

זה ממש לא סוד שאנחנו שולטים במציאות שלנו. כל אחד שואף לשמור על חשיבה חיובית ואופטימיות, אך ישנם לא מעט אנשים שדבר זה אינו קל עבורם ולכן במקרים רבים הם בוחרים להשתתף בסדנאות, בהרצאות או בקורסים שיעניקו להם כלים לעשות את השינוי שלו הם מייחלים. אחת מן האפשרויות היא השתתפות במסגרת של קורס דמיון מודרך שבו לומדים המשתתפים שהם לא רק אחראיים על כל מה שקורה להם ובסביבתם, אלא גם יש להם את היכולת לכוון את חייהם לכיוון חיובי, טוב ונעים. הקורס מציע מגוון טכניקות ותרגילים, הן ליישום עצמי והן לעזרה עבור הזולת כדי להשתמש בדמיון לצורך שינוי של המציאות ושמירה על שמחה, אופטימיות ומצב רוח מרומם ושמח.
קורס דמיון מודרך
לימודי דמיון מודרך מבוססים על טכניקות הרפיה במתכונת אישית או קבוצתית. המטרה תהיה הגעה לרגיעה מוחלטת של הגוף והנפש, ועם ההגעה למצב זה – מכוון המוח את הדמיון לעבר אירועים ומחשבות חיוביות ורצויות, חזרה על מנטרות העובדות על שכנוע עצמי עמוק באמצעות משפטים מחזקים ובקשת בקשות או משאלות רצויות. באמצעות רגיעה זו ניתן להילחם בחרדות ופוביות, לגרום לשינוי הרגלים כמו הפסקת עישון או הפחתת כמות סוכר באכילה ולהתמודד עם העבר. לימוד קורס דמיון מודרך לשימוש עצמי עוסק בהעצמה אישית וברתימת כלי זה למציאת רגיעה במהלך היום יום ולניתוב התחושות והרגשות שעוטפים אותנו. במהלכו נערכים תרגילי מודעות המסייעים להגיע לרגיעה ולניתוב תכליתי של מאמצים.

קורסי דמיון מודרך מוצעים בדרך כלל על ידי מוסדות לימודיים המתמחים במסלולים וסדנאות בתחומי רפואה משלימה, טיפולים הוליסטיים או אימון אישי. אין תקן מוסדר ללימודים, ולפיכך משך הקורס משתנה ממוסד למוסד, ולרוב ניתן לבחור בין לימודי יום, לימודי ערב או לימודים מרוכזים של כמה ימים בשבוע. על ידי בחירת מספר ימי הלימודים בשבוע ניתן לשלוט על משך הזמן עד לסיום המסלול. מומלץ לשלב את הלימודים עם תחום נוסף של לימודי אימון אישי כדי להרחיב את הידע משילוב הנושאים.

לימודי דמיון מודרך ניתן למצוא בכל חלקי הארץ – קיימים קורסים בירושלים, בתל אביב, וניתן למצוא לימודים גם בבאר שבע או בחיפה. בתקופה לחוצה וטעונה כמו זו שאנו חיים בה, אנשים רבים מבינים את הצורך בשמירה על אופטימיות ומחשבות חיוביות והביקוש לידע בתחום הדמיון המודרך עולה ותופס תאוצה. ברחבי הארץ ישנם מורים ומדריכים פרטיים שישמחו, במידת הצורך לארגן ולקיים חוג פרטי עבור מי שמעוניין בכך ויגיעו לכל חלקי הארץ לצורך זה ובשמחה רבה.

קורס דמיון מודרך - מאמרים
מודעות עצמית ככלי להגשמה עצמית, שינוי ומימוש בחיים
לפעמים אנו מוצאים עצמנו לכודים במציאות שכובלת אותנו ומונעת מאיתנו להיות מי שאנו באמת. החיים חוזרים על עצמם בלי לשים - לב אם לא תתחיל להיות ערני, הם ימשיכו לחזור כמו גלגל. איך יוצאים מהמעגל? מודעות. מהי מודעות? מודעות היא הכרה.
הפחד העיקרי שמונע מגברים לגשת לנשים
בשונה מנשים, שעצם יציאתן מחוץ לבית חושפת אותן לניסיונות חיזור בלתי פוסקים, כשכמות הפניות הינה פונקציה ישירה של המראה החיצוני, גברים שרוצים להשיג נשים אינם יכולים להסתפק ביציאה החוצה בלבד. אם אתה
היתרונות בלימודי דמיון מודרך ומדיטציה
סיבה 1: כלים לחיים ישנם לימודי תעודה אותה אשר מעניקים לנו קריירה אך יותר מכך הם עוזרים לנו גם בחיינו האישיים. כאלו הם קורסי דמיון מודרך ומדיטציה. בעולם התובעני של היום, לעיתים אנחנו מפסיקים לשמוע את הקול הפנימי שלנו.
דמיון מודרך וחיזוק הדימוי העצמי
מהו דימוי עצמי? מדוע הוא כל כך חשוב לנו? ובכן, דימוי עצמי מחזיק בשתי עובדות שהן סותרות לחלוטין: 1. הדימוי העצמי הוא איך שאנחנו תופסים את עצמיותנו במציאות. 2. התפיסה הזו אינה קשורה בהכרח למציאות האמיתית.
אני מקנא לאשתי, איך שיטת NLP תעזור לי?
שאלות כאלה ואחרות נשאלות הרבה על ידי אנשים רבים. הרבה פעמים הם מספרים שניסו כמה שיטות וכמה מטפלים, אך הקנאה ממשיכה. על מנת להבין את משמעות השיטה הזו בצורה ברורה יותר, אתאר בפניכם מפגש עם בחור
מהו דמיון מודרך
דמיון הינו שפת האמנות, הרגש והעצמי הפנימי, במובנו העמוק ביותר.הדמיון הינו חלון לעולמנו הפנימי והוא מספק לנו דרך להתבוננות על רעיונותינו, רגשותינו, פרשנויותינו, אך הוא הרבה יותר מחלון בלבד. הוא מהווה
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר