אתר קורסים / הנדסאים / הנדסאי תעשיה וניהול
לימודי הנדסאי תעשיה וניהול הם בסיס להשתלבות בשוק העבודה בתפקידי ניהול בכירים בענפי המשק השונים. הצורך למצוא פתרונות לבעיות וקשיים בתוך ארגונים יצר פיתוח חשיבה ושיטות מחקר שהמטרה שלהם היא להגדיל את התפוקה ובד בבד להוזיל את העלויות. שיטות המחקר מתבססות על מודלים מתמטיים ולכן  תחום זה שייך לתחום ההנדסי.
בכל חברה, בכל עסק, בכל ארגון ישנה שכבה של מנהלים הדואגים לתפקודו השוטף של הארגון מצד אחד, ולצמיחתו ותכנון לעתיד מצד שני. בשכבת הניהול מתקבלות ההחלטות החשובות והאסטרטגיות של הארגון, כמו גם קבלות תפעוליות המתקבלות על בסיס קבוע יום יום. היכולת לנווט ארגון לכיוון מסויים, לזהות את הכיוון הרצוי, ולהביא אותו למקום הנדרש בעבודה יום יומית ומאומצת, דורשת ידע וכלים רבים, הנלמדים כולם במסלול זה.
הנדסאי תעשיה וניהול אתר קורסים
מהם נושאי הלימוד
במסגרת המסלול לומדים את כל המבואות של לימודי המנהל העסקי, לרבות קורסים בכלכלת מיקרו, כלכלת מאקרו, מימון ופיננסים, שיווק, תקשורת, פסיכולוגיה עסקית, מכירות, ניהול התפעול, ניהול תהליכים עסקיים וכדומה.
עוד לומדים הסטודנטים מגוון רחב של אלמנטים הדרושים לכל מנהל בכל דרג, כדוגמת עבודה עם גליונות אלקטרוניים ותוכנות אופיס, כלים לעיבוד נתונים סטטיסטיים, כלים להערכת עובדים, ומגוון רחב של תוכנות ומערכות לניהול רצפת ייצור, ניהול צוות עובדים וכוח אדם ועוד.
במסגרת הלימודים נדרשים הסטודנטים לבצע מחקרים וחקירת מקרים עסקיים המדמים את עבודתו של המנהל במציאות. נעשים תרגולים של ניהול צוותי עובדים, ניהול קווי יצור, ניהול עבודה שוטפת ותהליכי קבלת החלטות. כמו כן מתנסים הסטודנטים בעבודה אמיתית מול מנהלים בחברות המשתפות פעולה עם מערכת הלימודים ומסייעות לסטודנטים להתנסות במצבי ניהול אמיתיים.

למי מיועדים לימודים אלה
לימודי הנדסאי תעשיה וניהול מיועדים לכל אדם המבקש להיכנס לעולם הניהול, לרכוש לעצמו את כל הידע והכלים הנדרשים כדי לנהל עסק, מחלקה, אגף ואף חברה, וכן להצטייד בתעודה יוקרתית אשר נחשבת במקומות עבודה רבים כאינדיקציה לרמת אינטליגנציה גבוהה, כישורי עבודה, ויכולת לימוד והתפתחות. בתום הלימודים יקבל כל סטודנט תעודה המסמיכה אותו כהנדסאי תעשיה וניהול, ומאפשרת לו לעסוק במגוון רחב של תפקידי ניהול.
לימודי הנדסאי תעשיה וניהול זמינים במגוון בתי ספר ומכללות ברחבי הארץ: חיפה, תל אביב, ירושלים, נתניה, באר שבע ורמת גן.
קרא עוד על הנדסאי תעשיה וניהול

נמצאו 4 קורסים

הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות יצור


מכללות אורט
עיסוקו של הנדסאי תעשייה וניהול כיום מתרכז בעיקר בתכנון, תפעול ובקרת תהליכים "חוצי ארגונים ומערכות" הנדרשים בכל ארגון תעשייתי, עסקי, מוסדי או שירותי. כל תעשייה איתה מתמודדים – מתכת, כימיה,
כרמיאלנתניהירושלים

הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות ניהול איכות


מכללות אורט
התמחות מקצועית ייחודית להקניית ידע נרחב בשיטות ניהול איכות מתקדמות, שימוש בכלים סטטיסטים וכלכליים המותאמים לדרישות תקני האיכות בתעשייה המקומית, ומאפשרים לה להרחיב את טווח השיווק של מוצרים מקומיים לחו"ל.
כרמיאל

הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות לוגיסטיקה


מכללות אורט
ההסתמכות על שווקים גלובליים דורשת אנשי מקצוע מומחים, אשר יספקו למחלקות הייצור בארגון חומרים ושירותים חיוניים, בכפוף לדרישות האיכות, הכמות, המקום, הזמן והעלויות שנקבעו. מערכת לוגיסטית יעילה היא כיום תנאי
כרמיאלקריית ביאליקתל אביב

הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות ניהול ושיווק


מכללות אורט
מכלול המערכות השיווקיות במשק התחרותי והמודרני מקיפות מחלקות מכירות, הפצה, תקשורת ועוד. תכנית לימודים מקיפה זו מקנה ידע תיאורטי ומעשי המאפשר לנתח את התחרות בענף, לבצע מחקרי שוק לקביעת אסטרטגיות
כרמיאלנתניהתל-אביברחובות
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

הנדסאים לתעשייה

הנדסאי הוא בוגר לימודי הנדסאי (לא הנדסה) שסיים שנתיים של לימודים ועבר בהצלחה את כל הבחינות הדרושות, הן אלו הפנימיות

לימודי הנדסאים - הסבר, תנאי קבלה ותחומי הלימוד

במסגרת לימודי הנדסאי לומדים הסטודנטים מקצועות טכנולוגיים ומקצועיים בתחומים שונים ומגוונים: הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת

ההבדל בין מהנדס תעשיה וניהול להנדסאי תעשיה וניהול

לימודי הנדסה היו מאז ומתמיד תחומי לימוד מבוקשים מאוד. בעבר, אם הייתה לך חשיבה מדעית ואם אהבת לקחת את התיאוריות ולהפוך אותן למעשה, הלכת ללמוד הנדסה.

הנדסאי, מהנדס ומי שביניהם

כל מי שמתעניין בלימודי הנדסה יודע להגיד שלימודים לקבלת תואר מהנדס אורכים ארבע שנים ואילו לימודים לקראת תואר הנדסאי אורכים שנתיים.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום הנדסאי תעשיה וניהול