לנהל עסק איננו דבר של מה בכך, לייעץ לעסק כיצד נכון וראוי להתנהל – עוד יותר קשה, אך אם בכל זאת יש לכם חשק לעסוק בתחום, קורס הכשרת coaching עסקי הוא הדבר הנכון בשבילכם.

בשנים האחרונות, רואה תחום הייעוץ הארגוני צמיחה מרשימה כאשר עוד ועוד חברות ועסקים פונים ליועצים ארגוניים ולמאמים כדי לשדרג או להחיות את העסק שלהם. אך בעוד שתחום הייעוץ הארגוני התפתח מתוך לימודי הפסיכולוגיה החברתית, ולכן מי שמעוניין בלימודי ייעוץ ארגוני בדרך כלל נדרש קודם ללמוד באחד מחוגי הפסיכולוגיה ברחבי הארץ; קורסים של מאמנים עסקיים מיועדים לציבור רחב יותר, אך כמובן אלו אינם מקנים את סך המיומנויות שיש ליועץ ארגוני.

למה זה טוב
דוגמא קטנה: יש לי חבר בעל עסק. במשך שנים, העסק קרטע. בכל פעם שדיברנו, שמעתי ממנו את היאוש מכסרם. רק אחרי שהשתכנע והלך למאמנת, החל גם הוא וגם העסק שלו להשתנות. כיום אינני שומע ממנו יותר הרהורי כפירה של לקום ולעזוב הכל.

מה נדרש מהמאמן
קורסים להכשרת מאמנים עסקיים הפכו בשנים האחרונות לדבר החם בתחום, ומטרתם היא להכשיר אנשי מקצוע שיעזרו לכל הפונה אליהם, ללמוד כיצד לבצע את השינויים הדרושים בחייו בעצמו ובצורה אשר תביא אותו לכדי מיצוי מלא של יכולותיו. כאשר מדובר באימון כלכלי, על המאמן להכיר ולדעת כיצד מתנהלים עסקים שונים, מה גורם לעסק להתקדם ולצמוח ומה 'תוקע טריז בגלגלים'. תפקודו של עסק תלוי לא מעט גם בתחושת הסיפוק העצמי ותחושת ההגשמה האישית של עובדיו החל מן המנהלים ועד לאחרון העובדים.

לכן, לימודים אלו כוללים לא רק את הפן הניהולי של העסק אלא גם ליווי והעצמה לעובדים ולמנהלים כאחד, ליווי תהליך של צמיחה משותפת ויצירת אווירת עבודה משפחתית נעימה שתשמש כערובה לצמיחת העסק.

היכן ללמוד
המתעניינים ללמוד קורסים של הכשרת coaching עסקי, יכולים לפנות לכל אחת מהמכללות למנהל הקיימות ברחבי הארץ, כמו גם למכונים פרטיים כמו זה של אלון גל (כן, ההוא מהטלוויזיה) או למכוני לימודי ההמשך של אחת מהאוניברסיטאות בארץ אשר בהם נילמדים קורסים שונים שלא מחייבים בהכרח לימודים קודמים או תואר ראשון.
קרא עוד על הכשרת coaching עסקי

נמצא קורס אחד

אימון וייעוץ אישי


מכללת גישות
הקורס מעניק כלים מעשיים לתהליכי אימון אישיים ותהליכי אימון למנהלים, על פי מודל "סוד הכישורים המנצח" אשר פותח ע"י ד"ר מיכל שלי ברק. מודל זה מבוסס על ניסיון של אלפי
רחובותירושליםחיפהרמת אפעל - רמת גן
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

לפתוח עסק בתחום המומחיות שלך

אם אתם אנשי מקצוע אשר נותנים שרות, רוב הסיכויים שאתם חושבים על הקמת עסק משלכם. איש המקצוע יכול להיות תוכניתן, רופא שיניים,

קורס אימון אישי

קורס אימון אישי ? מעניק כלים אשר מאפשרים לבוגריו לנהל תהליך אימון של אדם אחר. האימון עצמו מכין את האדם לקראת סיטואציה עתידית מסוימת.

7 צעדים לעצמאות כלכלית באמצעות האינטרנט

מבחינתי, בתפיסת העולם שלי להיות חופשי משמעותו אחת: האפשרות לבחור. אני מאמין שרוב האנשים היו שמחים לו היתה להם האפשרות לבחור.

שיפור המכירות בעזרת החלק המנטאלי

מערכת האמונות של אותם עובדים מניחה כי המוצר או השירות אינו נדרש בשוק, יכולות המכירה חלשות, "אני לא איש מכירות"

'תמורה עבור תרומה' היבט משפטי של איש המכירות

ישנם יזמים, מנהלי מכירות ואנשי מכירות בורים של קורסי מכירות אשר "שווים את משקלם בזהב". הם מוכשרים, נמרצים,

למכור טלוויזיה לעיוורת ושעון צלילה לקשישה בת 80

אבל רגע לפני הסיפור- דעו לכם לגם אתם יכולים להפוך לאנשי מכירות. רק צריך להירשם לחלק מהקורסים המתאימים כמו: קורס ללימודי

חשיבה חיובית בתהליך קואוצ'ינג

בניגוד לפסיכולוגיה הקלאסית, המתמקדת בכאב, בטראומה, בעבר הקשה (ראה דוגמת הרעיון 'אומללות רגילה' של פרויד), הפסיכולוגיה

על שלושה קואצ'ינג העולם עומד

אימון עסקי בעל עסק המעוניין להגדיל את המכירות שלו, בעלת עסק פוטנציאלית המבקשת ללמוד את רזי עולם העסקים ולהקים את

מקים עסק עצמאי? לך תלמד מטעויות

עבור אנשים רבים מאוד החלום המקצועי שלהם הוא להקים בית עסק משלהם, ולעסוק בתחום שבו הם מרגישים יתרון והנאה על פני תחומים אחרים.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום הכשרת coaching עסקי