שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » השכרת כיתות לימוד » השכרת כיתות לימוד - לימודים לחיילים משוחררים ע"ח הפיקדון
call box
הדרך המהירה והקלה
ביותר כדי למצוא קורס
התקשר עכשיו
077-70-60-890

בחר לפי אזור
בחר לפי סיווג אחר

השכרת כיתות לימוד - לימודים לחיילים משוחררים ע"ח הפיקדון

השכרת כיתות לימוד מהוות חלל יעיל בו ניתן לקיים הרצאות אקדמיות, סדנאות, סמינרים או אירועים עסקיים. השכרת כיתות מהווה פתרון אידיאלי עבור ארגונים עסקיים, מכללות, ואנשים פרטיים המחפשים, מחד, חלל גדול מספיק להכיל בו קבוצה גדולה של אנשים. מאידך, הם זקוקים למקום מסודר ומאובזר לקיים בו, כאמור, אירועים שונים כגון ימי הדרכה, ימי עיון, השתלמויות, סדנאות, הרצאות, וכנסים.

רוב הכיתות להשכרה כיום מצוידות בציוד אודיו – חזותי חדיש הכולל מקרן, מסך, ציוד שמע והגברה על מנת שיהיה ניתן להקרין מצגות ולהעביר מידע בצורה נוחה למשתתפים. יחד עם זאת, יש לשים לב כי כיתות להשכרה קיימות במגוון גדלים, וברמות אבזור שונות.
כך, ישנם חללים המאובזרים, כאמור, בציוד ממוחשב ומערכות הגברה, אחרים מכילים ציוד טיפולי ומשאבים נוספים כגון מזרונים לצורכי סדנאות גוף נפש, או כיתת מחשבים. כמו כן, ניתן להשכיר אולמות לצורך קיום כנסים ואירועים גדולים. בבואכם לשכור כיתה יש לוודא כי הכיתה מרוהטת, ממוזגת ומאובזרת בציוד שיאפשר חוויית למידה יעילה.
כיתות לימוד להשכרה 

להלן מספר קריטריונים שמומלץ לבדוק בטרם משכירים כיתה:

  1. משך זמן ההשכרה- ניתן להשכיר כיתה באופן חד פעמי, או באופן מתמשך. לכן, ודאו כי המקום מאפשר לכם להשכיר את החלל בהתאם לדרישותיכם.

  2. מיקום החלל – למיקום הכיתה השפעה על תדמית הארגון המעביר את ההרצאה, קורס או סדנה. כיתה יכולה להיות ממוקמת הן במוסד לימודים המאפשר השכרת כיתות לימוד פנויות והן בבניין משרדים. לכן, חישבו איזו תדמית אתם רוצים ליצור בקרב הסטודנטים המגיעים לשיעור הראשון.

  3. מחיר- השכרת כיתה כרוכה בהשקעת משאבים כגון, זמן, מאמץ וכסף. יש לערוך סקר שוק על מנת לשכור את המקום המתאים לכם היותר הן מבחינת מיקום פיזי והן מבחינת עלות כספית.

  4. גמישות – חדקו האם השימוש שתעשו בחלל יהיה לפי שעה, יום או לזמן ממושך יותר. עשו מיפוי של הצרכים שלכם בטרם תשכירו כיתה.

  5. נגישות- יש לשים לב למיקום של הכיתה אותה תשכירו, שכן עליה להיות נגישה לתחבורה ציבורית ולספק מקומות חנייה נאותים לסטודנטים המגיעים עם רכב.

  6. שירותים טכניים – יש לוודא כי המקום מספק שירותי תחזוקה ושירותים טכניים. חשוב כי הכיתה המושכרת תהיה נקייה ותהווה מקום נעים ללמידה , וכן כי תקבלו מענה מהיר ויעל בעת תקלה טכנית.            

רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר