קורס קלפי טארוט הוא הדבר המושלם עבור מי שמתחבר לתחום של העולם שמעבר, ששואל שאלות ומחפש תשובות מרוחות השמיים. אדם כזה שם את מבטחו בחוקי שונים המתבססים על הציורים בקלפים ויהיה סמוך ובטוח שאלו לא יאכזבו ויראו לו את הדרך הנכונה. תחום זה שייך לעולם המיסטיקה, בו רב הנסתר על הגלוי. אנשים רבים פונים לתחום זה כאשר הם מרגישים שהם "תקועים" במקום, הגיעו למבוי סתום מבחינת קריירה או חיים אישיים ומבקשים לדעת מה עליהם לעשות עכשיו, או לאיזה כיוון כדאי להם לפנות. אמנם רוב האנשים אינם מאמינים שהקלפים יודעים לייעץ ומה שמופיע בציורים אכן אמיתי ומכוון, אך מנגד לא חסרים קולות בעד קלפי הטארוט.
קורס קלפי טארוט

מי שרוצה ללמוד רק את העולם הספציפי שנוגע בתחום יכול לעשות זאת באמצעות אחד ממרכזי הלימוד המציעים לימודים בתחום המיסטיקה ברחבי הארץ. המורה בקורס ילמד את הסטודנטים להבין מה עומד מאחורי הציורים, מה המשמעות של כל סמל, סימן, צבע וציור ואיך ניתן להשליך מהציור שעל הקלף לעולם החומרי האמיתי של האדם ששלף את הקלף מתוך חפיסה. על התלמיד להבין על היסוד את הבסיס של חוכמת הקלפים ואיך היא נוצרה, לכן במסגרת החוג הוא ילמד על ההיסטוריה של התורה, ההתפתחות שלה והגלגולים הרבים שעברה עד שהגיעה לרמה שבה היא נמצאת היום.

מכיוון שלא מדובר בלימודים רשמיים המוכרים על ידי גורם מוסמך כלשהו, קיים מגוון רחב של אפשרויות לימודים בבתי ספר פרטיים קטנים. מכיוון שכך, אפשר לבנות באופן עצמאי מערכת שעות המתאימה לכל סטודנט את לוח הזמנים שלו – פעם בשבוע, פעמיים או יום, למידה מרוכזת כל יום או אפילו רק בימי שישי. קורס קלפי טארוט בצפון ניתן למצוא בחיפה, נהריה או בטבריה. ברחבי הארץ ניתן למצוא קורס קלפי טארוט בתל אביב ובבאר שבע.

קרא עוד על קורס קלפי טארוט

נמצא קורס אחד

יועצים בקלפי טארוט


טארוט, חלומות וקצת יותר
קלפי טארוט הם מערכת כלים שכבר מאות שנים עוזרים לבאר את תהליכי החיים, את החוקים והכללים שיעזרו לנו להגשים את עצמנו בכל תחום. הלימודים יכירו לנו את נתיבי החיים, לאן
תל-אביב
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

קלפי מודעות ותודעה חדשה

מסלול חיי הוביל אותי להכרת התודעה החדשה. תודעה זו גרמה לי להבין כי במהלך שהותנו כאן אנו עוברים שינוי משמעותי ועמוק. אנו

טארוט - המשמעות המופלאה של קלפי הריידר

רוצה אני לשתף אתכם בחוויה מאוד ייחודית, השפה המופלאה של קלפי הריידר, אשר לאט לאט הולכת ונגולה לנגד עיני משך השנים. אומרים

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס קלפי טארוט